Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Recepty a dieta / Tomáš 33 | 180 | 89
Autor Zpráva
gorem

Člen
# Zasláno: 12 Pro 2012 13:43

Ahoj, po asi sto letech různých neúspěšných diet, jsem si řekl, že to chce vzít asi trochu matematicky a počítat. Ted měsíc praktikuju stravu (viz níže, každý den obměna) a cvičím: jednoručky pak břicho pak trochu jóga celkem asi 45 minut (s přestávkama).

Kvůli práci jsem cvičení nerozdělil ob den, protože v pracovní den přijdu až večer (cca 7-8), jsem po celém dnu utahanej a jdu skoro hned spát.

Mám to takhle:
1 týden
PO, UT cvičím
ST, ČT v práci
PA cvičím
SO, NE cvičím
2 týden
PO, UT v práci
ST, ČT cvičím
PA v práci
SO, NE cvičím

Včerejší jídelníček, spočítal jsem: celkem 308g sacharidů, 146g bílkovin, 45g tuku)
Snídaně ovesné vločky 50g, jogurt sójový 200g
Přesnídávka: Robi maso 110g, chleba žitný 80g, banán 240g
Oběd, hovězí vývar, pečené stehno, bramborová kaše, zelenina
Přesnídávka, rozdělena na tři části: jogurt sójový 200g, chleba 80g, Robi maso 110, mandle 15g
Večeře: vejce 40g

Poznámka: Mám alergii na mléčné výrobky a ten oběd je meníčko, nestíhám vařit, v dny kdy mám napsáno, že cvičím - také nemám volno. Zkoušel jsem snížit sacharidy, to mám pak ale odpoledne hlad a jsem nervní

Svaly trochu přibývají, ale OTP (okrasný tukový prstenec ) se drží již několikátý měsíc, váha stejná, objem pasu taky.

Můžu poprosit o nějakou radu, nebo doladění co s tím?
Dík moc
Legi

Moderátor
# Zasláno: 12 Pro 2012 19:44

Ten jídelníček není z nejhorších, jen toho banánu je tam příliš. Fruktóza je tukotvorná, i když v banánu jí je méně, než v jiném ovoci. Takový ty banánový diety, to je další mýtus Kamilovi do sbírky.

Posilování, ať už jakékoli, je v délce trvání 45 minut na hubnutí neefektivní. Tělo začíná spalovat tuky právě po této době. Pokuď chceš spalovat dejme tomu na rotopedu, nebo kole, stepperu, či během, je dobré před tím vyčerpat nohy anaerobním posilováním (dřepy, výpony atd.). Čili 45 minut posilovat nohy a potom 30 minut kolo. To je značka ideál. K tomu bude dobré pořídit si MCT olej a ze začátku 2-3 lžičky, časem 5-6 denně. Tělo tím naučíš spalovat tuk. S tím MCT olejem ze začátku opatrně, ať nemusíš jezdit do práce v kadibudce.

42let @ 195cm @ 125kg
gorem

Člen
# Zasláno: 13 Pro 2012 15:32

No MCT olej mám, ale přestal jsem ho brát, protože jsem ho podezříval z toho, že nehubnu

Díky
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0