Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Recepty a dieta / Rada do diety a nasledneho pokracovani po ni
Autor Zpráva
Joki

Člen
# Zasláno: 7 Říj 2012 11:38

Zdravim cvicim neco malo pres 3 roky behem kterych jsem se dostal na 220kg mt, 160 drep, a 125kg bench. Moje soucasna vaha je 90-91kg a chtel bych se dostat na 80.

Muj jidelnicek vypada takto:
po probuzeni
200ml vody +100-150ml vody s sumivym vitaminem C 1000mg

po 10-15 minutachSnidane
5 bilku a 1 zloutek,1 celozrna houska, 1 banan kloubni vyziva artrox 2 tablety je to jen preventivne zatim nemam problemy s koleny nebo tak,omega 3-6-9 1 tableta, extrifit forte multivitamin 1 tableta, dologran cajova 2-3g

Svacina
200g rybi file od novaca, pul sacku ryze, cervene zeli

2Svacina
200g kureci maso, pul sacku ryze, cervene zeli

Obed
hovezi zadni 200g + zelenina

po treninku
protein

vecere
nizkotucny tvaroh

Jidla jsem jedl asi s 2-3 hodinovym odstupem. Denne minimalne 3 litry vody a to bud cistou vodu a 2 x denne 2-3dcl zeleneho caje.

Trenink jsem mel z kulturistiky.net freimenuv predsoutezni trenink a myslim si ze by slo cvicit v diete lip nez timhle stylem. Takze jsem procetl tohle forum a zalibil se mne trenink http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=5132&page=0#msg94290.

Tak se chci zeptat jestli je nutne opravdu 5 dni v tydnu takhle cvicit nebo staci ten trenink proste jet prvni tri dny jeden tyden druhy tyden zbyle 2, protoze hraju 1x tydne squash a 2 x tydne s kamosema nohejbal a myslim si ze dieta je hlavne o strave casem se treba dostanu zase do fitka jako driv ze budu cvicit 5x tydne ale ted mne to vyhovuje jak to je.

Tak nevim jestli kdyz mam cas na fitko 2 maximalne 3 tydne nebude lepsi nejaky jiny trenink do diety. No a k tomu hubnuti precetl jsem si ze bilkoviny bych mel drzet na 2g a pocitat to na vahu kterou chci takze to je 80kg takze 160g bilkovin tak jestli mam pouzit muj soucasny jidelnicek a jen zmensit porce a taky nevim jestli neni lepsi radsi jist aspon 7 x denne v diete kvuli zrychleni metabolismu treba co 2 hodiny ze bych ty jidla rozdelil na mensi porce casteji.

Taky nevim jestli neni lepsi nez kazdy den 100-150g sacharidu delat nejakou formu sacharidovych vln pripadne jak na to poradit jeste jsem je nikdy nedrzel na kulturistice.net je napsano jak na to, ale nevim nejsem zavodnik a nikdy nebudu. Jeste k tomu jidelnicku vim, ze protein je chyba po treninku ze gainer no ale kdyz uz ho mam tak ho vypotrebuju gainer koupim pak chybami se clovek uci prece ze koupil bych nejspis mutant mass nebo muscletech .)

Obecne se mne libi styl fitness napr. lazar angelov, takze i timto stylem bych smeroval trenink protoze mne prijde realnejsi vypadat jako atlet nez kulturista to proste bez steroidu nejde a ty ja brat nepotrebuju na to si sebe moc vazim.

Takze bych chtel jeste poradit jak by mel vypadat pripadne jidelnicek na konci diety ktery bych mohl drzet treba rok za rokem a drzel si porad nizke procento podkozniho tuku nebo se k tomu postupne blizil tetsuo si tady tusim o tom neco psal, ale uz nevim kde to najit.

Tak jestli bys mohl poradit jak se postupne vypracovavat k fitness postave budu rad za nazor po tech 3 letech uz jsem vyrostl z toho ze behem chvilky clovek bude vypadat jako arnold nebo bez steroidu dosahne postavy jako phill heath .)

Byl bych opravdu rad za radu k jidelnicku do diety treninku a nasledne k dlouhodobemu treninku a jidelnicku po ni tusim ze to byla nejaka ta forma tech sacharidovych vln ale uz opravdu nevim kde to najit. Tema je smerovano hlavne na tetsua protoze si myslim ze je to jedna z mala kompetentnich osob co by me tady mohla poradit z toho co jsem si precetl z jeho prispevku na foru budu rad za odpoved tetsuo predem dik .

Jo abych nezapomel myslim si ze s tim nohejbalem a squashem je te aerobky dost ale pripadne kdybych s tim skoncil nebo tak jestli by ses taky nemohl vyjadrit jak to ma byt s aerobkou doufam ze text bude davat smysl pisu to zaroven pri psani seminarky, takze kdybys necemu nerozumel napis snad podam lepsi odpoved az ji dopisu .)
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0