Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Recepty a dieta / STÉVIE SLADKÁ- máte chut na něco sladkého možná toto nám vše vyřeší!!!
Autor Zpráva
miloshook

Člen
# Zasláno: 28 Úno 2011 15:29

Ahoj taky zážíváte chut na něco sladkého nejen ve večerních hodinách? Takle rostlinká nám dává naději na zdravé mlsání co vy na to?
http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=561 6
Ronin5

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2011 21:56

Nic,hlavně ta nekřestanská cena mě vytáčí.
miloshook

Člen
# Zasláno: 3 Bře 2011 07:57

No cena je sice vysoká ale stačí malé množství takže by to mělo vystačit na dlouho. No upřímě jsem si myslel že Vás to víc nadchne pokud jste třeba v dietě a potřebujete ukojit své choutky tak si myslím že tohle je super varianta?
b3a7

Člen
# Zasláno: 3 Bře 2011 08:03

Sice sladký nemám dvakrát rád, ale něco takového by se občas hodilo. Ale cena je fakt vysoká.

"Náš tip: Malé množství prášku si připravím s troškou vody a používám po kapkách. Chce to ale udržovat v chladu a jen tak na 14 dní."

Když má celé balení 10g - tak kolik těch "malých množství prášku" tam může být?
miloshook

Člen
# Zasláno: 3 Bře 2011 12:50

Asi bude záležet jak hodně máš rád sladké podle koncentrace musíš odskoušet. Prodává se taky v kapkách a nebo v tabletách tam bude to dávkování nejspíš jednodužší. Každopádně zítra mi přivezou stévii v kapkách tak dám reference :D
Claws

Člen
# Zasláno: 3 Bře 2011 15:27 - Změnil/a: Claws

za 10g - cca 140Kč - to bych si raději hryzal prsty u nohou, než investovat do tak drahýho luxusu - p.s. jestliže to člověk s hubnutím myslí opravdu vážně, tak ho něco jako chuť na sladký nemuže ovlivňovat, to pak je slabá vůle = výsledky žádný. Toť můj názor. Poroučím se
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0