Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Recepty a dieta / Jak zhubnout-Dieta
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Autor Zpráva
Legi

Moderátor
# Zasláno: 17 Bře 2013 13:11

Těch lžiček musí být alespoň 4-5 denně. Vlny, jak už vyplývá z předcházejícího textu, se mohou dělat klidně celý rok (pokud není deficitní energetický příjem), ale efektivní to moc není. To je také důvod, proč jsem vysvětloval efektivnější principy lipolýzy. Uvědom si, že to píši pro všechny, i totální zelenáče, takže musím vysvětlovat vše polopaticky. I tak mě občas přijde, že to píši moc komplikovaně a "vědecky". Já se držím hesla, nesuď bližního svého. Snažím se teda!

42let @ 195cm @ 125kg
warcraftan

Člen
# Zasláno: 17 Bře 2013 13:34

Začnu s tím za pár dní, uvidíme...Tak zatím díky a ahoj

Takový dobroděj
ajinka123

Člen
# Zasláno: 11 Srp 2014 13:28

Ahoj, jak jsem zhubla já??? Bylo to hodně těžké, nejtěžší asi bylo se přinutit a mít výdrž. Každý den jsem makala na cardio trenažéru, když jsem zhubla na přijatelnou váhu, začala jsem ještě navíc dřít na posilovacích strojích. Pořád, pořád jsem měla pohyb a k tomu razantně upravený jídelníček (jen bílkoviny, zelenina, max přírodní cukry). Ale nejlepší na tom všem je to, že mě to cvičení strašně začalo bavit a můj upravený jídelniček miluji...zjistila jsem, že i zdravé věci můžou být strašně dobré...
Martinka74

Člen
# Zasláno: 15 Pro 2016 11:20

Přírodní velice chutný nápoj na hubnutí je http://fitoslim.cz/. Abyste dosáhli výsledky nemusíte vědomě radikálně upravovat vaše stravovací návyky. Díky tomu, že FitoSlim omezí vaši chuť k jídlu, automaticky snížíte i množství přijaté potravy. A zařadit více pohybu.
Turbik

Člen
# Zasláno: 15 Pro 2016 14:38 - Změnil/a: Turbik

to je 60 kg za 1 rok ? :D to by som uz asi nezil mlada pani :P :D
slusne a bez urazky povedane ...toto si kupi len poriadny kkt :D

....HCA len oddialuje premenu glukozy na tuk ( v pripade doplnenia svaloveho glykogenu ) ...ta glukoza nemoze byt v krvi do nekonecna - ak sa nespali tak sa aj tak premeni na tuk ale nie tak rychlo ....
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0