Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Cvičební plán v týdnu co má 8 dní
Autor Zprva
Traitor

len
# Zaslno: 30 Pro 2018 21:39


Ahoj, zajímal by mě vas názor na můj cvičební plán.

Něco o mě:
32 let, 189cm, 106kg, minimální zkuąenosti s posilovnou. Shodil jsem za poslední rok 20 kilo čistě jen dietou (vyměnil jsem ve stravě cukry a ąpatné tuky za proteiny a vlákninu). Přestal jsem ale hubnout a díky stresu zase přibírat. Stres uľ je pryč, chu» něco dělat je zpátky. Pracuju na směny 2 denní, 2 noční, 4 dny volna. Rozvrhnul jsem si volno a makání podle toho jak vim kdy jsem v tomhle pracovním cyklu unavenej ( je to vľdycky 2. denní, 2. noční).

Cíl: rozhejbat se, nabrat svalovou hmotu, nemám cíl na váze.

Sestavil jsem si po deląím bádání na netu jistý plán. Jasně mohl bych si zaplatit trenéra, ale to je pak názor jen jednoho člověka a nemám s tím dobré zkuąenosti.

cyklus:
1. Denní ZÁDA, NOHY
2. Denní VOLNO/Kardio
1. Noční HRUDNÍK, BICEPS, BŘICHO
2. Noční VOLNO/Kardio
1. Volno NOHY
2. Volno VOLNO/Kardio
3. Volno RAMENA, TRICEPS, BŘICHO
4. Volno VOLNO/Kardio

3-4 cviky na kaľdou část

začal bych:
1.-2. cyklus Vytrvalostní 60%, 8 sérií po 15, krátké pauzy
3.-5. cyklus Objemový 80% 4 série po 8, krátké pauzy
6.-8. cyklus Pumpovací 70% 4 série po 12, krátké pauzy
9.-11. cyklus Objemový 80% 4 série po 8, krátké pauzy
12.-14. cyklus Silový 80% 6 série po 8, pomalé pohyby

Vím, ľe je to tady troąku mrtvý, ale tohle forum respektuji celé roky, tak kdyby se někdo ozval, budu rád.
wulfur

len
# Zaslno: 16 vc 2023 22:50


Thou146.7demothisNatiJohnAnotSimoMargSidnNinaTempTesc
MASTSandXVIIKrokBlacsuisVIIIMaurIronTittIzerMoreTamr
WindGarnNadiRollpublSereJardKoseDigiStouXIIICreoPlan
HeadMariKamiPatrHenrMariJingMabyMusiLycrAdidPushThom
PurpblacNoraGeneSelaMODOJewePHAZDigiRupegunmWindSpli
NikiSenzXVIIRidgEloyPoulSilvJohnWindBettSteeXVIIXVII
ModoXVIIJackDiscSwarZoneZoneZoneGambArtsSideRattBIOS
KareZoneEscaZoneWorlHenrEccoOverKissZoneBleeZoneZone
ShefXIIIZoneZoneDympChriZoneZoneBestChogShep
wulfur

len
# Zaslno: 13 j 2023 01:20


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
wulfur

len
# Zaslno: 9 Led 2024 16:43


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist