Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Jídlo
Autor Zpráva
skittycz

Člen
# Zasláno: 11 Srp 2018 22:26 - Změnil/a: skittycz

Zdravím všechny,
Předem se omlouvám za blbé dotazy, které jsou asi zbytečné, ale lámu si nad tím hlavu.

Snažím se zhubnout cca 7kg (nyní má váha 86kg) a nabrat nějakou svalovou hmotu.

Chtěl jsem se zeptat ohledně jídla přes den. Mám to tak, že ráno a odpoledne si poradím se zdravým jídelníčkem (ráno ovesné vločky trochu mléka+ ovoce, odpoledne rýžové chlebíčky/žitný chléb 100% + lučina+šunka atd.) Ale docela mi dělá problém oběd.. Jelikož bydlím ještě u rodičů tak se doma vaří např. guláš a podobná jídla(klasiky).

Tímto sem se chtěl zeptat, pokud bych si dával fakt menší porce, jestli by to nebyl problém?

Před cvičením mám nějaké to ovoce ( jablko,jahody apod..) a po cvičení do 15 min nějaké ty jednoduché cukry (ovoce,hroznový cukr atd..) a do 1h po tréninku si klidně udělám to kuřecí s rýží nebo rybu to mi nedělá problém.

Abych to shrnul dělá mi problém oběd. Má otázka je jestli by to neuškodilo jíst ho co navaří doma ( v malých porcích ) a jinak vše ostatní dodržovat zdravé.

Jaký na to máte názor? Díky moc dopředu za jakoukoliv radu.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0