Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / cvičenie na príliš nízkej hrazde
Autor Zpráva
mungo

Člen
# Zasláno: 12 Čvn 2017 21:36

Ahoj, rád by som cvičil zhyby na hrazde doma. Problém je, že mám nízke stropy. Hrazda je umiestnená na strope tak, že sa dokážem zdvihnúť bradou nad hrazdu. Problém je, že v spodnej polohe nemôžem mať vystreté nohy, pretože by som sa dotýkal podlahy.

Moja otázka je teda na techniku zhybu, je možné ho na takej hrazde cvičiť tak, aby som si dlhodobým cvičením neničil/nepreťažoval chrbticu? Mať nohy pokrčené v kolenách dozadu? Alebo ich radšej mať vystreté pred sebou a so zdvihom ich narovnávať? Alebo jak?

Ďakujem moc.
Kokain

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2017 21:54

Řeknu ti jen co vím, není to ověřené, jen moje zkušenost.

Nikdy jsem neměl problém se zády tím, že bych krčil nohy u shybu. Jediné co vím, je že správně má být zpevněné celé tělo, aby se zapojovali ty správné svalové partie, tím že pokrčíš nohy, posuneš těžiště trochu jinak a jediné co se bude dít, že budeš cvičit pod trochu jiným úhlem, můžeš to zkusit dorovnat tak, že pak někdy zase zkusíš shybovat s nohama před sebou. Špatně to určitě není.

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0