Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Začal jsem a ihned se zranil :-)
Autor Zpráva
Njaji

Člen
# Zasláno: 11 Pro 2016 20:39

Zdravím,

ve svých 45 letech jsem začal cvičit. Samozřejmě, že ve svém nadšení pro věc (kupodivu po 2 měsících už udělám 20 kliků místo 5 ) jsem nedodržel pravděpodobně techniku a nebo jsem cvičil moc často (4x za týden) prostě jsem si natáhnul cosi pod ramenem z vnější strany ruky přesně mezi bycepsem a tricepsem. Nejvíce to bolí když se snažím o bench press. Ruka není úplně nehybná (hýbat se nějak musím a tak squash jsem zvládnul i když vím bych neměl). Jen prostě v záběru mám problém. Většina z vás mi poradí týden klid to je mi jasné, ale co takhle nějakou meducínu, která by mě pomohla z mého problému? Mastičku nebo co já vím. Co pomáhá vám když si ublížíte?

Ultra začátečník moc děkuje!
Turbik

Člen
# Zasláno: 15 Pro 2016 14:58 - Změnil/a: Turbik

masaz , sauna , horuca kupel , strecing - postizometricky , plavanie
glutamin + arginin
operacia :DDDDDDD ...nieco z toho by mohlo zabrat :D
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0