Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Jak zkloubit všechno dohromady...
Autor Zpráva
Lox

Člen
# Zasláno: 20 Led 2016 20:15 - Změnil/a: Lox

Zdravím, potřeboval bych poradit.
Je mi 16 let. Vážím 67kg. Měřím 178 cm.
Cvičím 2x - 3x za týden, a to 3,5 měsíce podle tréninkového plánu, který střídám s fotbalovýma tréninkama.
Fotbalové tréninky jsou intenzivní, teď hlavně hodně běháme.
Suplementy užívám protein - Optimum Nutrition 100% Gold Whey, a BCAA - Extrifit Instant.
Chci se zeptat - jak bych měl cvičit (série,odpočinek,počet opakování,jaké cviky,) - jaký jídelníček bych měl preferovat, čeho více jíst, čeho méně jíst.
- jestli jsou uvedené suplementy výše potřebné a pomůžou mi si vytvořit postavu
- určitě bych chtěl nabrat nějaké kila, ale zároveň tak, aby váha nepřekračovala 75 kg
KAŽDÝ KOMENTÁŘ OCENÍM A BUDU RÁD ZA JAKOUKOLIV RADU. DĚKUJI
Legi

Moderátor
# Zasláno: 21 Led 2016 17:59

Na tomhle fóru a stránkách je spousta informací, které potřebuješ vědět. Nemůžeš čekat, že Ti na fóru udělá někdo jídelníček a tréninkový plán a všechno vysvětlí. Studuj, hledej a když Ti nebude něco jasné, ptej se.

42let @ 195cm @ 125kg
Lox

Člen
# Zasláno: 22 Led 2016 13:05

Chci se jen zatím zeptat na suplementy, jestli užívám správně a co bych měl přidat, odebrat...
Protein http://www.fitness4u.cz/proteiny/3504-optimum-nutr ition-100-whey-gold-standard-908g.html
BCAA http://www.fitness4u.cz/aminokyseliny/848-extrifit -bcaa-instant-300g.html
PROČETL JSEM SI TOHO HODNĚ, TAKŽE SE JEN PTÁM ZATÍM NA TOHLE, OSTATNÍ UŽ CCA VÍM...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 22 Led 2016 16:50

NEŘVI NA MĚ!

Gold od ON je chuťově výbornej protein, ale je to jen málo využitelný syrovátkový koncentrát. Vhodnější by pro Tebe byl nějaký vícesložkový.
BCAA je nejpřeceňovanější suplement. Daleko důležitější jsou vitamíny, minerály, kloubní výživa a gainer, přesně v tomto pořadí.

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0