Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Síla ve svalech vs velké svaly
Autor Zpráva
James_Lawson

Člen
# Zasláno: 10 Pro 2015 21:30

Hoj řeknu o sobě par věcí a jsem Hubenour 50 KG 22 let "Klučina".
Chci s velkým vysílením nabrat za rok cca 10-15 KG většinu ve svalech, nebojím se par kilo tuku navíc mně by to bodlo... stravovaní mam normální s občasní my vy jímkami u večeře a snídaně..
Ženu nemam takže musím vařit sám, práce je občas vytěžující, místo 8 hodinovky klido 12ctka. Káždy den mam volný čas cca od 16H do 21H v 22-23H jdu spát v 4:20 vstávám o víkendu jsem schopen naspat i více jak 12Hoděk (dolhaním spací režim :d). Jo a před cca 6 měsící jsem 3 měsíce marodil z nějaké bakterie z větnamského fastfoodu.. už ty srač* jíst nebudu, ta mi spusobila prujmí a mam nesnášelivost na laktózu (kravské mléko)

Poslední dobou mi do hlavy lezou ambice a chut něco v životě doslova změnít, nechci být hubeňourem do konce života.

Chci se zeptat ohledně Rustu svalu přečetl jsem kolem par článku jen že jsem doslova nepochopil jak vlastně záleží na velikostí svalu a tzvaně jeho síly.Nechci bít nebouchané kačátko a přitom při té formě neuzvednout 5kg činku.. a na druhou stranu se zase chci mít svalovou hmotu optimálně udělanou sval hmota = síla a ne sval hmota = velikost

Cvičím už 2 měsíce obič cviky ob den nebo každý den záleží na naladě.
Převážně cvičím záda, ruce a nohy (prsa cca v procesu snad taky trochu rostou).
Zpočátku jsem byl z cvičení 10 kliku na 2 sety vyčerpán k padnutí tedka kombinuji (workhout ccA) dřep klik dřep klik a jedu spíše na výkon čím víc tím líp do nepohnutí se (potřebuji aby se se svaly dalo pracovat a ne že v práci zvednu 2 těžší věci a jsem grogy, ale jinak zvladam 10klik 3 serie nebo 30 klik 2 serie ( kombinuji podle unávy). Dřepy s batohem a par knížkami na zádech ( cca se tomu říka silovka či tak na nohy).

Všechnu kritiku jako Hubenej Hnup :D ocením mé sebevědomí je dost mizerné na mé ambice a nervy se mi aspoň trošku taky posilní v mých chybách a vašich doporučeních atd.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0