Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Prosím o rady začátečníkovi
Autor Zpráva
Wimkey

Člen
# Zasláno: 27 Lis 2015 15:57

Zdravím,
je mi skoro 16 let, cvičím od léta tohoto roku, mám 180 cm/62 kg. Cvičím každý den, Po a Pá sedy lehy 5 sérií po 12, Út a So biceps - zvedání s jednoručkama 5 sérií po 10 opakování, St a So triceps - klasický na sedačce 5 sérií 10 opakování, Čt a Ne prsa s jednoručkama 5 sérií po 10ti. Snažím se vyhýbat se sladkému, jím hlavně maso, brambory, jogurty, šunku s co největším obsahem masa (85%+) ale stejně jaksi nevidím žádné pokroky, u cviků dýchám správně, dny nevynechávám, nepřemáhám se. Napadlo mě zkusit protein/gainer, tak se chci zeptat zda by mi to mohlo pomoci v nabírání svalové hmoty? Co z toho vybrat? Nějaké další nápady s nabíráním svalové hmoty? Díky za všechny odpovědi a rady.
NN Lucka

Moderátor
# Zasláno: 28 Lis 2015 19:21

Ahoj. Nedivim sa, ze nemas pokroky, to cvicenie je maximálne slabé. To, čo ty odcvičíš za týždeň, by som ja stihla za jeden 40minutový kratučký tréning. Jeden cvik na každú partiu , to si telo ani nestihne všimnúť, že niečo robí. A tiež, kde si zabudol chrbát a nohy?
Wimkey

Člen
# Zasláno: 28 Lis 2015 23:40

Nohy delam na kole, za rok najezdim priblizne 5000km takze to problem nedělá. Takže měl bych zvýšit počet opakování cviků?
NN Lucka

Moderátor
# Zasláno: 29 Lis 2015 23:12

No nie, kolo je super kardio ale zrovna svaly tym nevybudujes, treba aj tam silovy trening, si myslis ze profi cyklisti nezaraduju fitko? nie pocest opakovani aale pridat cviky na kazdu partiu. Zalezi od velkosti partie na male partie ako je biceps, triceps 2-3cviky, na ostatne 4 a viac a chrbat treba tiez cvicit, ten ti ovplyvnuje celkove postavenie tela spolu s ramenami,silu atd, inak sa nato mozes aj vykaslat, cvicit len tri svaly to je o h....
Wimkey

Člen
# Zasláno: 1 Pro 2015 16:24

Ok, díky za rady, a ještě mám jednu otázku - zda bych měl užívat protein/gainer - co je pro začátek lepší?
NN Lucka

Moderátor
# Zasláno: 3 Pro 2015 21:39

Pro začátek nič začni najprv riešiť stravu a poriadny tréning až potom nejaký ten doplnok
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0