Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Příprava na Aerial Hoop
Autor Zpráva
Claire

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2015 15:02


Ahoj
Chtěl bych se zeptat, dělám Aerial Hoop (pokud neznáte, pro představu: https://www.youtube.com/watch?v=ZIGexyg_qTU), potřebovala bych ale nabrat více síly, kvůli cvikům, při kterých se musíte někam vytáhnout (výmyk a pod., hodně jsou vidět na začátku videa). nenapadají vás nějaké konkrétní efektivní cviky? Bohužel kruh doma nemám a nemůžu ani namontovat hrazdu (vrtat nemůžeme a i ta do dveří potřebuje něco přivrtat). Samozřejmě vím, že je třeba posilovat celkově, ale budu ráda za jakékoliv konkrétní typy pro tento druh cvičeníl. Díky moc!
NN Lucka

Moderátor
# Zasláno: 18 Říj 2015 16:59


Ahoj Video som pozerala, vypadá to náročne. Konkrétne cviky ti odporučiť neviem, no určite by sa zišlo fitko a celkové spevnenie tela a najmä stred tela - core. Čiže cviky na bosu, trx a podobne.
Čo sa týka získanie sily... jasne že na spravenie tých tých kúskov potrebuješ určitú silu, no všetko je to o cviky. Napr ja a zhyby...pred každým tréningom som zhybovala tak, že som savyštverala na tyč a čo najpomalšie sa spušťala dole, spravila som to tak 5-10x a šla cvičiť. Po necelých dvoch týždňoch som spravila prvý zhyb ,o pár dní už 4. Je mi jasné ,že za dva týždne mi nenaráastlo enormne vela svalov na chrbte aby som sa dokázala zdvihnuť, možno by ti to pomohlo, tiež skušat vzdy takto
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist