Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Trening jedne partie 2x týdně
Autor Zpráva
JohnyXXX

Člen
# Zasláno: 5 Říj 2015 09:34

Zdravim
Zhruba pred rokem jsem zacal cvicit (asi pulrok pak jsem z casovych duvodu musel prestat ) vysledky se dostavily ale kdyz se clovek podiva zpetne z tech treningu slo dostat rozhodně vic proto se chci poucit z chyb a ted zacit s novou davkou informaci. Hlavni veci ktera mi vrta hlavou jestli je dobre cvicit jednu partii 2x tydne ?? . Pro lepsi predstavivost

Pondeli: biceps + triceps
Utery : ramena + prsa

Ctvrtek: biceps +triceps
Patek: ramena + prsa
Pozdeji jsem pridal i sobotu : nohy + bricho
Ke kazdemu jsem pridal jeste shyby.
Tento system treningu mi vyhovoval a hlavni duvod toho ze jsem zacal stagnovat s rustem vidim v tom ze jsem za ten pulrok prakticky cviky vubec neobmenil ani co se tyce poctu serii. Ale i tak bych se rad zeptal zkusenejsich jestli tohle rozvrzeni treningu je pouzitelne .
Diky
NN Lucka

Moderátor
# Zasláno: 5 Říj 2015 12:34

Ahoj, 2x za tyzden precvicit jednu partiu je uplne v poriadku. Len akosi nechapem, preco necvicis cele telo, resp. nohy a chrbat rovnako ako sa venujes rukam a prsiam. Neskor bude ten rozdiel vidiet a tazko to dozenes. Zhyby su sice super a su zakladom pre trening chrbta no rozhodne to nestaci na kvalitne precvicenie chrbta, ani ked ich mas pri kazdom treningu. Takto sa cvici ak je neaka velka slabina na tele, ze napr ja ked som sa chcela naucit zhyby, tak som pred kazdym treningom o ne pokusala ale z dlhodobeho hladiska toto urcite nevidim ako spravne riesenie a spravne zvoleny trening.
quakmen

Člen
# Zasláno: 27 Lis 2015 08:46

Záda nic? Nohy 1x za týden? To je fakt málo

Dej si raději pořádný trénink a jako doplňkový cviky dej biceps a triceps
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0