Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Strava+cviky začatečník
Autor Zpráva
Raigar

Člen
# Zasláno: 9 Srp 2015 20:19

Zdravím, je mi 14 let, mam asi 178 cm a 65 kg. Potřeboval bych poradit, normalně bych asi zašel do posilovny a tam se s někým poradil, ale někdo mi řkel, že do 15 bych tam neměl vubec chodit, nebo se mi pokazí rust a protože hraju basketbal tak by to dost bolelo. Za prvé by mě zajímali nějaké věci, na které se tu postupně budu ptát. Tak třeba, k snídani většinou jím ovesnou kaši a ovocem, protože bez toho ovoce se to nedalo jíst a myslím že to je dobré s ním. Pak na svačinu mam zas nějake ovoce nebo třeba rohlík. Protože nejsem dospělý tak si nemůžu dost často určit co budu mít na oběd ale snažím se mít třeba kuřecí s rýží a nějakou zeleninou nebo něco takového.Potom na další svačinu si většinou dám ten oběd, co jsem měl a potom jím tak co je. Asi tak 20/30 minut před spaním si dám tvaroh, ale zase s ovocem a to mě dost zajímá, jestli to je dobře, nebo ne, protože sem našel dost příspěvků o tom, jak ovode před spaním už by se nemělo jíst, ale nevím moc s čím jiným to jíst. A jinak zkouším nějaké cvičení, co najdu na netu a tak to různe zkouším, ale ještě jsem nenarazil na něco, co by doopravdy fungovalo, tak kdyby mi někdo poradil(ale abych to zvládl :D) tak bych byl moc rád. díky moc
maacher

Člen
# Zasláno: 10 Srp 2015 00:59 - Změnil/a: maacher

kazdy vypada ve 14 jinak, nekdo je jiz dospely, nekdo se vyviji v 18, je to individualni, ale obecne si jeste ve vyvinu a tak bys mel ke cviceni pristupovat. Taky rikas, ze hrajes basket, takze je to pro tebe doplnek. Melo by ti stacit cviceni s vlastnim telem a na posilovnu se jeste vykasli.Pokud chces i tak chodit do posilovny, doporucim ti oslovit na par lekci trenera, vyhnes se chybam a moznemu zraneni. Najdi si na internetu zasady racionalni stravy a toho se drz, nemusis jist jen kureci, vlocky a tvaroh pred spanim , kdyz ti nechutna, to jsou takove myty, ktere tu traduji od dob komunismu.
Raigar

Člen
# Zasláno: 10 Srp 2015 10:08

No prave, kdyz hraji basket tak nechci mit nejaky spatny rust a proto zatím do posilovny nechodím.On mi ten tvaroh i vločky chutnají, ale musím k tomu jíst ovoce-a to je to, nevím, jestli třeba na noc ovoce s tvarohem není spíše chyba, než aby mi to pomohlo.
maacher

Člen
# Zasláno: 10 Srp 2015 12:07

na noc nemusis davat nic, ty se zamer hlavne na komplexni sacharidy, potrebujes energii na trenink, bilkovin tolik nepotrebujes, nejsi kulturista, ale basketbalista. Pokud chces tvaroh a ovoce, dej si ho k dopoledni nebo odpoledni svacine.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0