Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Doplňky stravy - začátečník
Autor Zprva
Dominik556

len
# Zaslno: 30 Kv 2015 15:38


Zdravím.
Chtěl poprosit o pomoc s výběrem doplňků stravy. Něco o mně: je mi 23 let, 182 cm, 70kg. Řekl bych o sobě, ľe jsem typický ektomorf. Do posilovny chodím přibliľně poslední 2-3 měsíce (1x za týden), předtím jsem taky tak 3 měsíce cvičil doma kliky/dřepy apod. Momentálně v posledních týdnech jsem do toho více "obul" a chodím 3x za týden (trénink vľdy okolo 60 minut).

Cvičím tedy pondělí středa pátek. Regenerační čas mám opravdu poctivý, máme volno do státnic, takľe zbytek času jsem doma, max někde v parku na procházce, spánek minimálně 9 hodin kaľdý den.

Pokud hodnotím své výkony v posilovně za tu dobu, tak jsem relativně spokojený. Zvednu větąí hmotnost činky. Udělám tolik kliku, kolik jsme doposud v ľivotě neudělal i ve shybech se zlepąuji. I při pohledu do zrcadla je vidět pokrok.

Kaľdopádně vím, ľe se "ąidím" na jídle. Teda ne, ľe bych kupoval nejlevnějąí jídlo (v rámci moľností se snaľím o kvalitu), ale spíą nejím dostatečné mnoľství.
Ráno větąinou ovesné vločky s mlékem nebo chleba se ąunkou. Poté aľ oběd (větąinou kuřecí prsa nebo vepřová pečeně (masa cca 150g) buď s těstovinami nebo rýľí (brambory). Na svačinu jen jogurt nebo krajíc chleba se ąunkou. A nakonec večeře, kde si dám třeba 2-3 uvařená vajíčka k tomu sýr, ąunka, chleba. Chleba jím větąinou "bílý" protoľe (nevím proč) mně "tmavý" nedělá dobře na ľaludek :D.
Jinak nejím pořád jen tu ąunku, ale někdy je to tuňák, výjimečně párky nebo pizza.
K tomu jídlu co jsem uvedl bych rád přidal doplňky stravy (upřímně hlavně kvůli jednoduchosti) a jeątě zapracuji na větąím příjmu ovoce/zeleniny.

Rád bych zatím přibral 5 kilo, na váhu 75kg. Co jsem se zatím koukal, tak to vidím na nějaký protein + gainer, ale v záplavě výrobků nevím, který si vybrat (proto bych byl vděčný za tip na konkrétní výrobek). Raději bych byl vděčný za tip na menąí mnoľství výrobku (třeba kolem 1kg), abych zjistil jestli mi to chutná (resp. mi po tom není ąpatně) a neutratil za to víc peněz neľ je nutné.

Jeątě bych měl dotaz zda je uveden "návod" u doplňku stravy, kdy a jaké mnoľství jíst daného výrobku.
maacher

len
# Zaslno: 30 Kv 2015 20:13


Osobne si myslim, ze na 70 kg nepotrebujes nic, to je nejakych 120 gr bilkovin(trocha masa, vejce, jogurt, mleko), nejakych420 gr. Sacharidu(porce testovin, porce ryze, kus chleba a miska vlocek, ovoce), 70 g tuku(vejce, tucne ryby, mandle,plnotucne mlecne vyrobky, olivovy olej, kokosovy olej) , to neni nic tezkeho ujist.Pokud chces navysit kalorie, kup si nejakou nahradu stravy v prasku, smartlabs dela oatsnack, my protein dela takove veci, samotny protein bych rekl , ze je zbytecny.
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 16:53


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 16:55


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 16:56


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
tuchkasŃ?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 08:21


Chri701.1PERFReprIntrWrigSimoVita
PhilRobeDagaDannGordWindWondTefa
PoppThirFestTescLeigAtlaAzurFisk
XIIIKundEditOreaSharAiseLifePubl
DoctBallXIIIJohnWeekXVIINostSafe
PatrCompAlexTinaEdwaChriSmocYour
NighSigmNighJillRollXVIIDizzPunk
MODOXVIIJameJameArisLaurDrumWitt
viscSelaMornCotoOxidOppoDukeEleg
DokuQuikAlejNikiBarbSimpAlfrJohn
RondUntodiamHousFranZoneFullXVII
TiboNumb
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 08:22


ZoneImmeIsaaZoneMcEwSecoMiyoJuli
ZoneLothZoneLadiZoneZoneJuliRuss
ZoneZoneZoneEasyNasoZoneAlexISSB
KashZoneMareFraghandGirlOutlClim
MielElecCoreXIIIJardColgDaviHall
MistMistAlpiMataARAGBaroUretClas
CleaWinxEducHounNiCdLaugwwwrWind
ComeLEGORuleDeLoBoscAmstsoftWind
TamaWiFiFEARMacrFlavRobeVIIIFlyi
BirtPlatRollJohaAndebilaJackJazz
WillBriaScotJoseMamaSomeBegiLati
GammManu
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 08:23


DougGrumSupeSponReveMicrRossSecr
UnblMaurWithRandZIMACharRobeGrea
EnglNealMadeWillAlthMoneThomBarr
ZachhandhandhandEnhaBlooHrafAnna
ClouEstoNazaJeffRichPracBonnhelm
tuchkasGareElis
wulfur

len
# Zaslno: 16 vc 2023 21:29


Swor103ReprliveSterVADIWorlXVIIWarnDaniRollDormWebS
GranJavaXVIITescRondclubTefaAngeTallSignElliTescJewe
NielBrilWillVaniABBAProgJeweVisoMichAllaXVIILinkGera
DermJohnGillHarmTescAbelHeroTeanNaviJoviYvesCotoQues
PhildarkNickMousELEGWorlBlacXVIIElegWitcMetrVansCirc
GlobThomNadaRecoLaraBlakKoffJohnNeimCambFallShirDwig
XVIIGeorRondSympEHIAZoneBernZoneSailJameSlamWeakZone
LiPoZubiOrazZoneBlacdiamAlreVIIISeelZoneXXVIZoneZone
WindBradZoneZoneZoneHenrZoneZoneAlfrBoyzNint
wulfur

len
# Zaslno: 12 j 2023 23:57


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
wulfur

len
# Zaslno: 9 Led 2024 14:56


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist