Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Vhodné místo/trenér pro začátečníka
Autor Zpráva
vomisn

Člen
# Zasláno: 3 Led 2015 18:24

Zdravím.

Nejprve bych se chtěl omluvit, pokud už někde odpověď na tuto otázku existuje, nicméně snažil jsem se hledat a nikde nenašel žádné rozsáhlejší zkušenosti, kdyžtak mi prosím pošlete odkaz pokud se mýlím.

Nyní ale už k věci. Je mi 18 let, mám trochu problém s kyfózou zad, ale rozhodl jsem se, po poradě a schválení s mojí ortopedkou, že už pomalu přišel správný čas začít i posilovat. Bohužel nemám zatím vůbec žádnou představu o tom jaká posilovna by pro mě byla nejlepší, ale a to především, potřebuju poradit kde jsou podle vás ti nejlepší osobní trenéři, protože do začátku chci určitě minimálně 10 lekcí s jakýmkoliv dobrým trenérem (nezáleží mi na pohlaví), aby mi pomohl nějak sestavit plán, popřípadě zodpovědět pár otázek a hlavně dohlédnout jestli všechny cviky cvičím správně, aby se nezhoršil stav zad.

Jsem z Prahy 8 a proto bych preferoval nějaké tipy v blízkém okolí, abych nemusel nikam daleko dojíždět, nicméně nebráním se ani kvalitním místům v nějaké rozumné vzdálenosti, mám celkem dobré napojení na metro, takže do té půl hodiny bych to klidně dojel, kdyby šlo o opravdu zajímavé místo.

Abych to shrnul, hledám prostě místo kde jsou dobré zkušenosti s trenéry, jsou tam dobré stroje pro začátečníky a jednoduše byste je mohli doporučit. Předem děkuji za všechny tipy a odpovědi
HeyArnold

Člen
# Zasláno: 5 Úno 2019 12:41

Ahoj,

nevím, na kolik je to ještě aktuální. Já už něco málo přes rok chodím do fitka John Reed. Je to hlavně pro to, že to mám relativně blízko domu, ale i tak je ta posilovna dobře dostupná (metro B - Karlovo náměstí). Dřív měli na webu, že se můžeš zaregistrovat na zkušební trénink. Teď už to tam není, ale moje kamarády pustili, když jsme se domluvili na recepci. Trenéři, co jsem měl možnost vidět, jsou tam sympaťáci, ale nevím vůbec, kolik stojí nebo jestli je to třeba k dipozcici zdarma - je třeba se zeptat tam.

Výhody podle mě:
- nízká cena, snad nejlevnější fitko (mají i různé promo akce pro nové cvičence - na začátku jsem půl roku platll jen 150 Kč / měs - bomba)
- moderní prostředí
- hudba
- člověk tam může být klidně 24/7 - jdu si kdy chci

Nevýhody:
- občas bývá dost plno (hlavně v pondělí večer)
- malé šatny (bohužel jsou celkem malé, i když není plno)
- docela špinavo ve sprchách (já na to háklivej nejsem, ale chápu, že někdo může)
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0