Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Hodně klesá váha
Autor Zpráva
loop

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2014 13:27

Zdravím, nějaký zde nic nepsal. Cvičím 2 měsíce v posilovně, 3 krát týdně. Předtím asi 2 měsíce HIIT treninky. No a ted k mojí otázce. Začínal sem na 90kg Bmi( 26,87). Můj cíl byl dostat se na asi 82 kg. Měsíc sem nestál na váze a před týdnem sem se zvážil a 78 kg(23,29). Porád sice norma,která má blíž k nadváze než k anorexii ale děsí mě takový ubytek. Už neběhám, žádné kardio, jen posiluji. Ve stravě sem omezil rychle cukry a spatné tuky. Jím 6 krát denně. Mám toho nastudovaného o stravě dost. Sem se lekl že jde o nějakou nemoc tak že poslední týden svačím nutelu . Jak prosím trosku nabrat abych byl větší? co případně zaradit do stravy?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Pro 2014 16:59

Musíš mít pozitivní energetickou bilanci, čili přidat na jídle, nebo suplementech. Bereš gainer? Ne? Tak se nediv.

42let @ 195cm @ 125kg
loop

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2014 17:11

Beru jen Whey protein. V čem je odlišnost gaineru od jednoduchých cukrů v běžné stravě?
loop

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2014 17:22

Určitě gainer pořídím, jen sem vzdy myslel ze gainer je pro úplné vychrtliny a vlastně jen nahrazuje cukry. Tak se zase necítím. Asi mám špatné info . Jaký mám prosím poridit?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Pro 2014 17:22

Záleží, čemu říkáš rychlej cukr v běžné stravě. Glukóza - dobrej rychlej cukr, sacharóza a fruktóza - špatnej rychlej cukr. Fyziologicky potřebuješ rychlej cukr (glukózu) po tréninku k vyplavení inzulínu, který nastatuje anabolické pochody v těle - transportuje cukr do buněk. Bez toho budeš i špatně regenerovat.

42let @ 195cm @ 125kg
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Pro 2014 17:24

Třeba tento...

http://www.namaximum.cz/kategorie/gainery/gainer-g old/

42let @ 195cm @ 125kg
Polsonside

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2014 17:25

já nevím, ale mám stejný názor, taky ten gainer nepovažuji za nutnost v případě nabírání, nechápu že je to tolik nezbytné,
Ostatně nemám peníze kupovat gainer i protein plus další výživu, raději bych to dohnal v pevné stravě nebo tak nějak ale jaké to kilčo navíc bych taky bral.
loop

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2014 17:34

no a dejme tomu, klasický hroznový cukr je špatně?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Pro 2014 17:40

Hroznový cukr je glukóza (postaru dextróza). Gainer je základ. Něco o gaineru...

http://www.posilovani.net/cemu-vlastne-slouzi-supl ement-gainer-kulturistice-a-sportu-obecne/

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0