Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Rada se suplementy
Autor Zpráva
hollister

Člen
# Zasláno: 10 Zář 2014 19:02

Zdravím,

chci se zeptat, co bych si měl pořídít za suplementy při posilování. Trošku o mně.. zhruba před rokem jsem začal s hubnutím, měl jsem zhruba 95kg při 178cm (19 let). Před letém jsem to dotáhl na 70kg čistě stravou, nedělal jsem nic. Přes léto jsem chodil na hodiny cardio boxingu a trx, abych získal trošku kondičky. Nyní od začátku září chodím do posilovny.

V tomto stádiu chci nabrat svaly, ale zároveň se obávám, že mám ještě hodně tuku, takže samozřejmě ten ještě redukovat. Píšu zde poprvé, tak kdyžtak vše co jsem vynechal odpovím.

Předem děkuji za rady.
balbi

Člen
# Zasláno: 10 Zář 2014 20:16

Tak pokud máš správnou stravu, tak stačí pouze pokračovat v ní, ale pokud to chceš něčím podpořit, tak například můžeš zařadit protein a nebo nějaký gainer, ale tedy s převahou komplexních sacharidů.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 4
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0