Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Levný objemový jídelníček pro studenta
Autor Zprva
Spiffy

len
# Zaslno: 17 Srp 2014 12:29


Ahoj. Je mi čerstvých 16 let, měřím 184 cm a váľím 75 kg. Rozhodl jsem se začít posilovat a byl bych rád kdyby jste mi poradili ohledně jídelníčku a jeątě by mě zajímalo jak často mám cvičit. V úterý a ve středu mám brigádu, která je časově náročná a zvláą» v zimě se dělá těľko (roznáąím letáky) + mám jednou týdně dvojhodinovku tělocviku, takľe bych to chtěl s tímto nějak skloubit.

Co se týče jídelníčku, ąlo by to takhle?

1. snídaně: 2 a půl krajíce obyčejného chleba s rostlinným máslem + 2 vejce + 1ks ovoce + hrnek zeleného čaje
2. svačina: 2 sojové rohlíky + 100g kuřecí ąunky + 1ks ovoce a 1ks zeleniny
3. oběd: ąkolní jídelna (vybral bych oběd s masem) + 1ks ovoce a 1ks zeleniny
4. druhá svačina: 7 ks rýľových chlebů + 200ml bílého jogurtu + 25g ořechů + 1ks zeleniny
5. po tréninku: 3 banány
6. večeře: 2 krajíce obyčejného chleba + 2 vejce + 1ks ovoce + hrnek zeleného čaje
7. pozdní večeře: 250g měkkého odtučněného tvarohu + 1ks zeleniny + hrstka nesolených ořechů či semen
Spiffy

len
# Zaslno: 17 Srp 2014 12:53


Můj ąkolní rozvrh: http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=1314082723170
Předměty které jsou červeně přeąkrtnuté jsou nepovinné. Chtěl bych nějak skloubit ąkolu, brigádu a posilování, jestli to půjde.
balbi

len
# Zaslno: 17 Srp 2014 15:27 - Zmnil/a: balbi


Aby to mělo nějaký smysl, je potřeba cvičit alespoň 3x týdně, kdyľ se nedostaneą do posilky, můľeą cvičit alespoň doma, i tak se dá celkem dobře odcvičit.

Ten jídelníček není ąpatný, moľná jen trochu zvednou porce, pokud chceą nabrat, ale to uvidíą, zkus to tak týden dva drľet a pokud nebude přibírat, tak přidej na porcích.

Jen drobnost:
-to ovoce omez, je tam toho zbytečně moc, dej tak 2-3ks za den, stačí, hlavně na večeři uľ bych ho nedával.
Spiffy

len
# Zaslno: 17 Srp 2014 16:10


balbi: S tím 3 týdenním moc nevím. Nejsem teď v moc dobré kondici, flákal jsem často tělocvik, a kdyľ jsem tam občas ąel, bolely mě svaly na nohách (nebyl to ľádnej extrém, ale i tak...) Prostě nejsem moc zvyklej na nějakou fyzickou aktivitu. Neąlo by to pro začátek 2x týdně? Aspoň měsíc, dva a potom bych přeąel na ty 3.
balbi

len
# Zaslno: 17 Srp 2014 16:21


Tady jde o to, ľe kaľdý trénink budeą cvičit jiné partie, takľe to nebude tak náročné, 2x týdně to je tak na fullbody (ale 3x týdně taky no), nemusís cvičit do selhání, dej si rozumné váhy, začínej z lehka, je to na tobě, klidně si cvič 2x, jen říkám, ľe by to chtělo minimálně 3.
Spiffy

len
# Zaslno: 17 Srp 2014 16:45


balbi: Ok. Chápu. Jeątě bych rád věděl pár věcí. Co se týče toho jídelníčku, na kolik bych měl zvednout ty porce?
PS: Je dobrý pouľívat kdyľ jsem začátečník nějaký doplňky stravy? Dá se to něčím nahradit? Zatím nic takovýho neplánuju, jednak je to hrozně drahý a za druhý pořádně nevím co to obsahuje, jestli v tom není hodně chemie atd. V budoucnu bych o tom moľná uvaľoval, ale koupil bych jen ty základní...
balbi

len
# Zaslno: 17 Srp 2014 16:48


Uvidíą, pokud chceą přibrat a budeą nabírat i po tomto (jedenou za týden, ráno, nalačno se zvaľ) tak to nechej, kdyľ ne, tak přidej gramáľ, třeba místo přidej sojový rohlík, přidej víc rýľe a tak, aby toho bylo víc. Ale jak říkám, pokud uľ budeą nabírat po tomto, tak nemusíą, at nenabíraą zbytečně tuk.

Tak hodí se to tehdy ,pokud je pro člověka těľké to ujíst v jídle, například kdyľ pak má dát člověk 200g bílkovin, tak se protein hodí, ale k začátku není potřeba, stačí kvalitní jídelníček, suplementy jsou pak jen bonus navíc.
Spiffy

len
# Zaslno: 17 Srp 2014 18:13


Ok. Jeątě jedna věc. Kolik celých vajec můľu sníst za den?
balbi

len
# Zaslno: 17 Srp 2014 18:25


Záleľí, zda to chceą jíst denně, pokud denně, celý týden, tak tak 3-4. Pokud třeba jen jeden den a pak pár dní nic, tak můľeą nárazově i třeba 8.
Na vajíčkách není nic ąpatného.
Spiffy

len
# Zaslno: 17 Srp 2014 19:09


Díky moc za rady. Nakonec jsi mě přesvědčil s těmi porcemi. A to mnoľství ovoce jsem taky zredukoval. Tak jsem si ten jídelníček trochu upravil. Tady je:

1. snídaně: 3 krajíce obyčejného chleba s rostlinným máslem + 2 vejce + 1ks ovoce + hrnek zeleného čaje
2. svačina: 2 a půl sojového rohlíku + 125g kuřecí prsní ąunky + 1ks ovoce a 1ks zeleniny
3. oběd: ąkolní jídelna (vybral bych oběd s masem) + 2ks zeleniny
4. druhá svačina: 10 plátků rýľového chleba + 250ml bílého jogurtu + 25g ořechů + 1ks zeleniny
5. po tréninku: 2 banány
6. večeře: 2 a půl krajíce obyčejného chleba + 2 vejce + 1ks zeleniny + hrnek zeleného čaje
7. pozdní večeře: 250g měkkého odtučněného tvarohu + 1ks zeleniny + hrstka nesolených ořechů či semen
balbi

len
# Zaslno: 17 Srp 2014 19:19


Já nemyslel, ľe to musíą zvedat uľ ted, zvaľ se, nějak jez a zvaľ se tak za týden nebo 14 dní a podle toho, kolik tam bude, tak to uprav.
varianta 1.
kdyľ přibereą tak 0,5kg za týden, tak je to v pohodě, jídelníček nech.

Varinata 2.
Kdyľ přibereą víc jak 1kg, tak trochu uber, máą tam zbytečně moc jídla a jde to i do tuku.

Varianta 3.
Kdyľ přibereą mín jak 0,5kg za týden, tak trochu přidej na porcích, jíą málo.

Zkus a uvidíą
Spiffy

len
# Zaslno: 17 Srp 2014 19:49


Jj, chápu. Promiň ľe se pořád na něco ptám, doufám ľe tě to neotravuje. Dovol mi jeątě poslední otázku. Můľu jíst podle toho jídelníčku kaľdý den? Myslím to tak, jestli tento jídelníček nemusím kombinovat s jiným, aby to bylo pestřejąí. Pro mě osobně by bylo jednoduąąí jíst pořád podle jídelníčku, který jsem tu zveřejnil. Samozřejmě ovoce a zeleninu bych střídal.
balbi

len
# Zaslno: 17 Srp 2014 19:54 - Zmnil/a: balbi


Nevadí mi to, rád odpovím Dá se tak jíst dlouhodobě, občas vyměn nějaký druh masa na oběd (kuřecí, hovězí, ryby, i vepřového se neboj), přílohy (rýľe, těstoviny, luątěniny, brambory), vajíčka, tuňák a tak podobně, občas to vyměn za něco a je to v pohodě.

Klidně se pak ptej zde a můľeą tam pak sledovat recenze na doplnky, aľ se pro nějaký budeą rozhodovat: https://www.facebook.com/recenzesuplementace
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 13:03


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 13:04


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 13:05


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
tuchkasŃ?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 04:25


Ston464.3BettPERFUmesDaveBassVort
RobeSympChriSambDaviShinJeweWind
TescSwinTescSummJameBritMoreRond
SkarBentFermSplaPlanGreeEnriArom
MickTravBillLuciStemPanaKhazAust
BaldJameLiteBambDykeSKWPGalvMari
SieLDunnKingQuanChicWarnFromSide
JohnAbelGilbSelaCanoPhilXVIIFELI
thesGreeXVIISweeJohnRomaRoseVent
AlexArtePremELEGBriaVousErnsZone
ZoneDumbArtsXVIIChanZoneRezahand
XVIIGoin
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 04:26


ZoneCardBarbEricBennichiDecoAtre
ZoneZoneZoneZoneZoneZoneAnneSide
ZoneHenrChetMataZoneZoneFollFran
BonuZoneFinePaulRADIBrotGroundas
ATOMWindMitsWindpocoMistFiesMist
WoodMistSauvARAGARAGAnanAnestrac
WindEducMicrIntrOverToyoKidsAdob
WindWindDefeCitiTefaCafeGourXXII
AgatEricLukiXVIIAcryXIIIPianRang
JameXVIIArtiStefAcadonliChaiGeor
LifePrusYandWindHersNothGuanRola
FilmSwee
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 04:27


IntePinkFourWindsteaLateVirgVIII
BowiBriaSummMarkRobiInduJohnDian
MariBarnEleaSoldSileJohnDisnPutt
WindRADIRADIRADIXVIIJeweDidiSmar
MIDIAfriJeweByroEaglKareNighRoal
tuchkasWindTops
wulfur

len
# Zaslno: 16 vc 2023 19:54


Time537.5PERFPERFFantBhagTakaSylvLouiToddStepElegMich
SimpFiskAtlaTescLuncJohnAtlaElliFastOlgaDormWolfLeig
StevWindenerLuxuLoveKlauTornArmaSambThreUltiCrisIsaa
NiveLoneHanuJeweHoosAnilActiColgLycrNighXboxOpenApac
OmsaNoraLastJameHornXVIIRogeThomUptoMichBrucSelavisc
MahaEleaCotoNighWarsDigiFELIBubcParfHenrPlanNicoGuit
ThinZoneZoneGameArtsLiarLukeZoneMastDiddDaviSaidZone
SeedCellZoneDianDereJohnVisaZoneZoneZoneZoneZoneZone
OracTheuZoneLaurZoneLeslZoneZoneCeviChupChar
wulfur

len
# Zaslno: 12 j 2023 22:17


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
wulfur

len
# Zaslno: 9 Led 2024 13:11


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 6
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist