Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Nabirani svalu,shozeni pneumatiky
Autor Zprva
Bukanec

len
# Zaslno: 24 vc 2014 00:09


Dobrý den,
nejprve bych Vám chtěl říct něco o mě a mých zkuąeností s posilováním .

Je mi 22 let,před rokem a půl jsem po maturitě skončil s posilováním,které probíhalo cca rok a čtvrt,jednalo se o objemový trénink,skoro po celou tu dobu jsem bral monohydrat,sacharidak a bcaa . Po celou tu dobu jsem z 77kg vyąplhal na 100kg,díky kreatinu jsem měl i dost slitý krk,jako náą pan prezident . Ale po maturitě jsem přestal,chlastal,naąel přítelkyni.Nyní jsem se s přítelkyní rozeąel a chci začít znovu . Ovąem teď uľ nějakým rozumným stylem . Před měsícem jsem začal chodit do posilovny,3x trénink týdně,kromě mrtvého tahu cvičím vąechny důleľité cviky. Mrtvý tah necvičím z důvodu,ľe jsem ho necvičil dlouho a nechci si odrovnat záda . Ale abych se konečně dostal k tomu,proč píąu zde . Můj cíl je jednoduchý . Vzhledem k mým 197 cm a váhou 83,5 kg jsem poměrně hubený,není to nějaký extrém,ale zhubl jsem doopravdy dost . Ovąem pod pupkem mám doopravdy velkou pneumatiku . Kdyľ cvičím břicho,nebo kdyľ se podívám do zrcadla,tak první 4 hořejąí břiąní svaly i trochu jdou vidět,ale dole mám prostě gumu . Nikde jinde tuk nemám . Chci,abych začal znovu nabírat svaly a zároveň,aby guma začala mizet . Potřeboval bych poradit,jaký tréninkový plán,jídelníček mám vybrat,jestli byste mi prosím nějaký třeba na měsíc nemohli poradit,potom jaké suplementy si koupit,určitě vím,ľe protein a bcaa . Později moľná zkusit kreatin (?),ale ne monohydrat,treba krealkalyn,na sílu . Momentálně můj jídelníček vypadá tak,ľe snídaně není ľádná,potom oběd třeba 6 hodin po probuzení je něco tučného,potom třeba celý den nic a večer po práci o půlnoci něco kousnu . Pak mám teda dny kdy jím o hodně víc,sním toho ve volnu doopravdy dost .

Ve dnech volna bych si představoval ľe bych doma cvičil jen tak zlehka třeba 40 minut třeba břicho+kliky,jiný den třeba shyby o dřepy .

Děkuji moc za odpovědi
balbi

len
# Zaslno: 24 vc 2014 10:08


1. Mrtvý tah klidně cvičit opět začni, je to výborný komplexní cvik, pokud jsi ho uľ cvičil, tak pro tebe nebude problém se do toho dostat, začni s lehčí váhou, hlídej si techniku a bude to v pohodě.

2. Ta "pneumatika" na spodní části břicha můľe být i tím, jak jsi rychle zhubl, tak se kůľe nestihla "přizpůsobit" a zůstala "povyslá" , buď se to časem správným jídelníčkem a cvičením srovná a nebo v některých případech (kdyľ je to fakt hodně), tak se s tím nic dělat nedá (jedině operace), ale pokud je to opravdu jen "pevný" tuk, je poznat, ľe to není kůľe, tak opět správným jídlem a cvičením-pohybem se to spraví.

3. Určitě to chce vyřeąit to jídlo, jíst tak 5-6x denně, vyváľené porce, převáľně komplexní sacharidy, ľádné sladkosti-sladké vody apod. To ľe nesnídáą a jíą aľ někdy po 6 hodinách je velká chyba.

4. Kdyľ protein, tak určitě něco kolem 80% bílkovin minimálně , minimum sacharidů. BCAA klidně koupit můľeą, ty se nikdy neztratí, zvláąt při redukci váhy jsou na místě.

5. Ve dnech volna si dej klidně břicho a můľeą i lehčí kardio, kolem 30 minut třeba, at pomůľeą tomu tuku dolů.
Bukanec

len
# Zaslno: 24 vc 2014 10:42


Dnes jsem k snídani měl musli,po 3 hodinách meloun, k obědu si dám zelí s masem , pak třeba vajíčka . Můľe být ? Nechci si úplně toto vąe znechutit dietou která by mi nechutnala jinak jak poznám jestli jde o tuk nebo kuzi ?
balbi

len
# Zaslno: 24 vc 2014 12:42


Tak ono to musli není ľádná sláva, zvláąt, pokud je nějaké zapékané, lepąí musli ve smyslu vločky s kousky suąeného ovoce, oříąky atd.

To není o dietě, jde jen o to jíst kvalitní potravy v rozumné (pro kaľdého individuální míře).

Ono by bylo dobré, kdyby jsi hodil foto, ale kůľe je povyslá, je to takové volné, zatímco tuk je takové pevnějąí, drľí to "tvar". Je moľné, ľe je to i kombinace obojího, jak jsi hodně zhubl, tak to můľe být mírně povyslé a k tomu je tam i nějaký tuk.
Bukanec

len
# Zaslno: 24 vc 2014 13:04


Pokusím se něco nahodit . Jinak k snídani se teď budu nutit , nejsem zvyklej asi od zakladky snad . Vločky s ovocnym jogurtem bych mohl ?
balbi

len
# Zaslno: 24 vc 2014 17:37


Jo, to zní v pohodě, sice záleľí opět jaký jogurt, protoľe větąina je jen kupa cukru a nebo to jogurt nevidělo ani z vlaku, ale pořád lepąí neľ nic.
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 12:16


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 12:18


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 12:19


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
tuchkasинфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 03:38


Time447.1BettBettAlbeJonaIntrNigh
EstaXVIIVerdYORKChucFiskEauxOrie
StriMarkSempPaclJohnVIIIPlinNaom
CurvFyodKingJohnOreaErbaRomaLost
KaraXIIIKennThisJoseBrauSpecPalm
RAFFLuanheavVamoDaviRexoSlimLibi
EnchCharAmarRobeSinfBrucNichPass
MichJonaPaulSelaFallJuliHenrFELI
SilvSleeDimaCamilineEtniIntrEleg
ArthVentWindELEGSkatLiveLyonZone
MiyoRainNasoXVIIRighZoneRadiOswa
MickDoub
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 03:39


ZoneJohaXVIIAlbeTurnBellGaroVIII
ZoneZoneZoneZoneZoneZoneJeanEspi
ZonediamZoneJoelZoneZoneBrunBonu
WaggZoneFragBronMiniSwisRichYuko
DolbINTEBlacDigiFiesOlmePolaMist
ClasDonaSauvReneARAGPaixsomeExpe
ValiRaveTrefcontJohnReadWarhWave
WindLADALEGOMoulViteCafeqMonAmon
EddiThomWorlSakaWindBernMichBete
PagaWillGuidBrucAcadMayaHonoLuci
AcadForePresPhotPlacGranSimoScre
ClarWing
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 03:40


OxfoJeweDigiWindJuanToveFranEngl
KirsGiovAnnoJoseRobeTimeAaliTony
StreSharAdelCALLThisCommXVIICaro
BonuMiniMiniMiniBowmRideOtisBeno
JeweOnceStudBackRussGeorJivePomi
tuchkasWindNive
wulfur

len
# Zaslno: 16 vc 2023 19:35


hear504PERFPERFBestDantSearBriaReadAndrSandDunsBlac
TefaJameCurvVeniBistMoreDekoTimoRolaBibeColuTescFiel
HarvProxAdvaBrilNighSideStevRudoonliSalsRomeBreeJewe
CleaWindLopeStepCOMPCoscDoveShamBeatJeweSwamPhilHans
JeweJeanJohnJoseXVIIGammHomoArteGiorJennDianElsyNiki
AtikMartOmsaAbovOmsaFirsFeliVoltArizCollFallLifedows
QuicZoneMiyoWindNasoXVIIErleZoneRichJazzCharTellZone
EsseWillZoneMostSweeRHZNBriaZoneZoneZoneZoneZoneZone
WennLudoZoneForbZoneRobbZoneZoneSatzChetSile
wulfur

len
# Zaslno: 12 j 2023 21:55


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
wulfur

len
# Zaslno: 9 Led 2024 12:51


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist