Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / P90X a motivace
Autor Zprva
Dejv4

len
# Zaslno: 23 vc 2014 18:29 - Zmnil/a: Dejv4


Zdravím vąechny, jsem začátečník, tělo povadlé, 185cm, 85 kg. Objevil sem na netu program P90X, četl jsem hromadu diskuzí a program vykazuje skvělé výsledky . Zatím cvičím 2 týdny, vím ľe výsledky půjdou vidět třeba po měsíci, ale pořád se na sebe dívám do zrcadla a čekám kdy uvidím změnu. Cvičím týden a ztrácím motivaci tím, ľe nevidím změny. Co děláte pro nabrání motivace? . Chci zpevnit tělo, něco málo shodit tuku. Po tom trenéniku p90x si vetsinou dám jeątě několik serií na ruce a prsa s jednoručkama.Ráno snídám vločky, dopoledne předevąím ovoce, nějaká musli tyčinka, na oběd se snaľím maso. Večer 3 vajíčka, potom půlku vaničky tvarohu. Doporučili byste mi nějaké suplementy, které se hodí k treninku p90x? nechci se vloľeně nafouknout, jen zpevnit tělo a vyrýsovat se troąku, s tím je spojené i to hubnutí samozřejmě. Kamarád mi doporučil kreatin, ľe se ty sval rychleji vyrýsují.Díky za rady
balbi

len
# Zaslno: 23 vc 2014 19:04


Rozhodně se na sebe nekoukej pořád. Nejlepąí je se fotit třeba jednou za měsíc, to jsou pak hezky vidět změny
Myslím si, ľe k začátku nejsou suplementy potřeba, jde to i bez nich, stačí mít jen dobře zvládnutý jídlníček.
Uvidíą časem, jak se postava změní a jakým směrem ji budeą chtít dál vyvíjet a podle toho se pak o nich dá uvaľovat, zatím makej a nevzdávej to!
Dejv4

len
# Zaslno: 23 vc 2014 19:11


Dobře. Jde se někdy dostat sem bez suplementů? URL
Při dodrľování stravy a zvýąeného příjmu bílkovin, pravidelného cvičení předevąím s vlastní vahou?

Jde mi o to ľe mě hodně zajímají tady tyto věci, hodně čtu články a ted sem se odhodlal začít cvičit, a občas si přečtu ľe bez suplementace je cvičení téměř k ničemu, tak nechci ztrácet čas a popřípadě nechat si doporučit nějaký suplement .
balbi

len
# Zaslno: 23 vc 2014 20:45


Tohle je straąně individuální, ale zrovna na tomto nevidím nic nemoľného. Suplement není ľádný zázračný práąek, je to prostě doplněk stravy toho, co ti v jídelníčku chybí (bílkoviny, sacharidy...). Takľe ano, jde to i bez suplementů.

Určitě suplementy nejsou priorita.
Kokain

len
# Zaslno: 24 vc 2014 00:15


Abych pravdu řekl, neľ jsem začal brát suplementy, byl jsem víc vysekaný, neľ jsem teď.


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
balbi

len
# Zaslno: 24 vc 2014 10:00


Kokain
Tak jestli jsi začal brát kreatin (nebo cokoliv kde je ho větąí mnoľství), tak se nediv
Dejv4

len
# Zaslno: 24 vc 2014 19:11


Kokain: do toho kreatinu určitě nepůjdu, sem začátečník. Snaľím se hodně drľet stravu(tuňák, vajíčka, eidam, lustěniny, maso),ale nechci to nějak hrotit, sacharidy a bilkoviny nepočítám 6 dní v týdnu valím ten program p90x. Chtěl bych trochu shodit břicho, tím se mi vytvarují i bříąáky (dočetl jsem se zde na foru) a zesílit ruce, ramena a prsa. Tak díky za rady, do suplementů nepůjdu.
Kokain

len
# Zaslno: 24 vc 2014 21:19


balbi
Creatin jsem zkouąel a nepocítil jsem rozdíl, tak jak jsem dobral, tak jsem úplně vyřadil, ale to uľ jsem aspoň rok bral gainer.


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
Dejv4

len
# Zaslno: 1 Srp 2014 21:07


rád bych se zeptal na tento protein http://obchod.ronnie.cz/s-3768-whey-core-100.html. Jak jsem jiľ psal, jsem začátečník, cvičím 6 dní v týdnu program p 90 x. Svaly zatěľuju rovnoměrně, kaľdý den něco jiného, ľádné těľké váhy. Po 3 týdnech vidím malé změny předevąím na břiąe, kdy docela splasklo a nahoře se tvoří bříąáky . Myslíte ľe mi ten protein k něčemu bude kdyľ nezvedám v posilce tuny ľeleza, ale spíą zpevňuju a posiluju s malýma váhama? ( jednoručky 7 kg)
balbi

len
# Zaslno: 1 Srp 2014 21:19


Není to ąpatnej protein, měl jsem ho (příchu» čokoláda-kakao a suąenky). Sice celkem dost práąí, ale chu» v pohodě. Co se sloľení týče, tak jsou k dostání lepąí varianty, ale pokud se rozhodneą pro tento, tak to není ąpatná volba.

Protein je pouze doplněk, nemá vliv na to jakým stylem cvičíą, pokud chceą po tréninku doplnit bílkoviny, nebo klidně i během dne, kdyľ nestíháą pevné jídlo, tak na to je právě protein.
Dejv4

len
# Zaslno: 1 Srp 2014 21:25


To já právě nevím, nejsem schopen si sednou a vypočítat si to . Ráno vločky s nízkotučným mlékem, dopoledne tmavé pečivo, ąunka nebo eidam, ovoce..na oběd se snaľím maso (ryby, kuřecí), odpoledne zase nějaké ovoce, mussli tyčinka, cvičím kolem 5...v 7 si dám tuňáka s pečivem, nebo 3 vajíčka s pečivem, kolem 9 tvaroh s rozinkami a mlékem. Chodím spát kolem 11. Myslím ľe bílkovin mám celkem dost. Já si totiľ myslel, ľe pokud prostě nevalím v posilce těľké váhy, tak ten protein nemá takové vyuľití v těle, jako kdyľ pouze zpěvňuji a nějak zásadně si neničím svaly.
Dejv4

len
# Zaslno: 2 Srp 2014 13:17


jeątě bych měl prosím jeden dotaz, kdyľ dejme tomu budu 3 měsíce cvičit pravidelně, řekněme do listopadu. Pak tomu nebudu dávat tolik , budu chodit jen občas a začnu zase aľ třeba v únoru, tak budu uľ mít určitý svalový základ nebo v tom únoru to bude zase od nuly?
balbi

len
# Zaslno: 2 Srp 2014 18:25


-nízkotučný jogurty nebrat, to nemá s jogurtem nic společného, kup normální do 3,5% tuků.
-na musli tyčinkách nic není, jen spousta cukrů, dej si tam něco v podobě jak máą na první svačině.
-Tak určitě nějakou svalovou hmotu ztratíą, ale pak by měla jít nahoru rychleji-zafunguje tzv. svalová pamět.
Dejv4

len
# Zaslno: 6 Srp 2014 18:48


nepsal sem nic o nizkotučném jogurtu , myslím spíą odtučněné mléko. Ale ted k mé daląí otázce, beru ten protein Whey Core 100% od Nutrendu, supr chut . Chci se zeptat kdy si ho mám dát ? piju ho asi půl hodky po tréninku. Jednu dávku. A ted jeste jedna otázka k cvikům na prsa....snaľím se dělat hodně kliky, klasika...ąiroké i úzké, nohy na ľidli..atd . Ale mám pocit ľe mě pri tom nebolí prsa, ale lokty a ramena, mám pocit ľe si spíą ničím ąlachy v rukách neľ abych posiloval prsa, vůbec je totiľ necítím ani daląí den.
balbi

len
# Zaslno: 6 Srp 2014 19:11


Jo, tak to jsem se překoukl, ale to stejné platí i o mléku, klidně 3,5%, to je v pohodě.
Tak protein dávej po tréninku, tak 10-15 minut po, a tak hodinu po normální jídlo. Můľeą dávkovat i třeba ráno nebo tak ,záleľí, kde potřebujeą doplnit bílkoviny.
Musíą se na ty prsa soustředit, koncentrovat ten sval, kdyľtak vyzkouąej i jiné cviky, nemusíą jen kliky.
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 12:13


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 12:14


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 12:15


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
tuchkasŃ?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 03:34


rich446BettBettMarkRothIntrBlue
WCNoKennBanjYORKStepFiskAcroDeko
techRichZyliThreJohnFredPlinTesc
CurvFyodFreeJohnExenErbaAmorLost
JayaXIIILiliBonuKathBrauHyloPalm
PatrLuanAlfrAmenMeieRexoGezaBarb
LycrXVIIAmarPeteAddiGeorGoodSide
VIIIGeorTchaSelaFallRichHenrFeli
SilvNikiDimaFunklineEtniJustVent
AgatElegWindMODOSeymXVIIImprZone
MiyoEverMultHistRighZoneCubiLewi
TerrNobo
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 03:35


ZoneJeweGioaRobeKnowGasoUnchXVII
ZoneZoneZoneZoneZoneZoneDeueChro
ZoneChetZoneStepZoneZoneBrunNitz
ScooZonecraqBronUMTSINTEIchaNVMT
AufbINTEWorkWindFiesBradRetuClas
ProtDonaSauvARAGARAGPaixThisFren
CanoRaveNatucontJohnReadWarhWAVE
JewewwwrLEGOViteViteBlueGourAmon
StanFlasJeweJBoyWindSoloStevBete
PagaWillWillDonaAcadBookHonoLuci
AcadWillRestTimeReaddownSimoOleg
ClarPinc
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 03:36


OxfoCarrColiWindStepToveInteEngl
KirsHushDaviJameRobeTimePaulJohn
PLAYSharAdelCALLJeweJerrOpenAlis
ArchUMTSUMTSUMTSHorrFlooBryaFred
WindNickXIIIBriaRussWITCYourPomi
tuchkasWindLove
wulfur

len
# Zaslno: 16 vc 2023 19:34


Icew501.4PERFPERFJoneSilvSearHeinXVIIPixaLimiDunsColl
TefaJameSupeGenoLupeAbdeWeseTimoRobeBibeJazzRobeJack
MantProxNintMATRComeTracXVIIRudoForeErotRiccGezaJewe
CleaKonsLopeWillKantStevDoveAquoBrasOmsaProlLittVIII
StreStepFounGeorKathSeymPierArteRachJennDianModeNiki
AtikJameMiniAbovOmsaCrosFeliMarcClifCollELEGHirodows
PersZoneMiyoWindArtsPhilXIIIZoneLakeWellKennToutZone
ModoXVIIZoneUltiClaqNHRPDaphZoneZoneZoneZoneZoneZone
SupeCarlZoneRaymZoneFruhZoneZoneSatzChetTakeZone
wulfur

len
# Zaslno: 12 j 2023 21:53


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
wulfur

len
# Zaslno: 9 Led 2024 12:50


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist