Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Začínám v 16 ,pár otázek
Autor Zpráva
HonzaCZ

Člen
# Zasláno: 21 Čvc 2014 21:27

Dobrý podvečer,

Chtěl jsem se zeptat na pár otázek.
měřím 167cm a vařím něco okolo 52kg.
nikdy jsem v životě moc stravu nehlídal mohl jsem jíst hodně a nikdy moc extra nenabral ,proto se bojím že když ted chci nabrat svalovou hmotu že tu bude stejné.cvičím druhým týdnem ,4x do týdne po 45-50min.a chtěl bych poradit co mám dělat pro to abych co nejrychleji a efektivněji nabral svalovou hmotu.jídelníček jsem si upravil převažuji tam suroviny jako brambory,rýže,zelenina,ovesná kaše,maso,pečivo všeho druhu + samo voda.uvažuji o koupi proteinu SUPER HYDRO 80 DH32 a Gainer BEEFMASS.takže stačí toto abych dodržoval a nabral svalovou hmotu ? a do kdy by se to mohlo pomaličku projevovat na oko ?
+ jestli má smysl hned chodit do fitka ,nebo jestli stačí domácí trenink s váhou + činky od 2kg až po 15kg
Děkuji za odpověd :_)
balbi

Člen
# Zasláno: 22 Čvc 2014 09:44

Pokud máš jídelníček vyřešený, tak ho tak 14 dní dodržuj, pak se koukni na váhu a pokud jsi nepřibral, tak zvedni porce (zejména sacharidy přidej) a zase 14 dní a takhle pořád přidávej, dokud se váha nepohne směrem nahoru.

BeefMass určitě nekupuj, jsou mnohem lepší varianty gaineru, tohle je podprůměr.

To záleží na tobě, klidně můžeš začit chodit do posilovny, ale začni zlehka, váhy nejsou důležité, dej si pozor na techniku, ta je základ a pořádně se rozcvičuj a po tréninku aspoň lehký strečink.
HonzaCZ

Člen
# Zasláno: 22 Čvc 2014 13:23

super díky moc :_) ,,
a nějaký jiný gainer ? nějaké doporučení konkrétního tipu
balbi

Člen
# Zasláno: 22 Čvc 2014 16:53

Záleží, kolik do toho chceš investovat.
-Reflex Nutrition One Stop Xtreme (ale cenově dražší)
-Palatinose Gain 20 Fair Power
-Go pro 30

například nějaký z nich.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0