Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / rakovina..chemoterapia...zacinat vobec znova cvicit?
Autor Zpráva
biboG60

Člen
# Zasláno: 26 Čvn 2014 22:54

zdravím vas som tu nový clen a chcel by som vas poprosit o radu
ako školák som aktivne cvicil,behal,posilnoval vypracované telo ako 17rocný 186cm 92kg... nasledne prisli zdravotne problemy najprv zapal zaludku,vtedy som padol na 68kg a nebolo mi odporucane cvicit z dovodu namahania žaludku,ked uz som bol preliecený, zregenerovany aj pribratý na 86kg prisli ine povinnosti nebol cas cvicit ani nic,ako 21 ročnemu mi diagnostikovali rakovinu semenika prisla na rad operacia a nasledne zaciatok chemoterapie (na silvestra ) pocas chemoterapie som sa udrzal váhovo na 80-82kg....od ukoncenia chemoterapie su 2 roky a chcel by som zacat znova cvicit,naberat svalstvo.doktora ked som sa pýtal povedal ze nevidi v tom problem,lenze tí doktori sú lahostajný mozno ma ani nepocuval co mu hovorim.....preto sa vás skusenejsích chcem opýtat ci sa dat do toho,alebo nie.videl som par pripadov aj na youtube co prekonali rakovinu a su teraz z nich riadny borci,ale nikdy nevidno ci tam nieje nejaké skryté pozadie.nerad by som si navratil tuto zakernu chorobu,raz mi stacilo....viem ze cvicenie ako behanie,byciklovanie atd je preventivne proti rakovine,ale ako je to s posilnovanim? chlapi za rady vam vopred dakujem
balbi

Člen
# Zasláno: 27 Čvn 2014 09:38

Zdravím,

s posilováním není žádný problém, k začátku určitě zlehka, postupně, žádné nárazové věci, prostě at si tělo na to zvykne, ale cvičit určitě můžeš
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 27 Čvn 2014 19:00

Oslovil ma chalan čo mal rakovinu mozgu po chorobe mal 47 kg teraz má 78 kg cvičí len na doplnky pozor ber račej naturálne netvrdím, že musíš kúpiť od nás a záleží či ich vôbec budeš brať no vyvaruj sa hlavne Americkým nevieš čo tam natrepaly
Ja som tomu chalanovi zostavoval tréning a aj jedálniček+ som mu tam dal aj naše doplnky s tým, že to ukáže svojej doktorke či je to ok a doktorka sa vyjadrila, že špica
Plánujem o tom napísať aj článok
Mal by sa volať Boj o život a ako späť
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0