Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Celkově přibrat, shodit břicho
Autor Zpráva
mkmiki

Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2014 14:09

Zdravím,
chtěl bych se zeptat na pár rad.
Stručně o mě - mám 180cm a 70kg. Takže bych rád přibral ale zas mám trochu břicho, které bych rád zhodil :D
Po posilování jsem si koupil gainer, tak bych se chtěl zeptat jestly si ho můžu brat i po běhaní. Vím že gainer je na přibrání a moje priorita je přibrat, tak si říkám, že časem když budu běhat, tak to břicho vyběhám i když jinak se budu snažit přibrat ne?

Dále by mě zajímalo, jak je to s odpočinkem po posilování, všude čtu jak je důležitý si dát pauzu aby svaly mohli růst. A tak se mi stává že mě ještě 3dny po posilování vše bolí a tak raději neposiluji, i když bych chtěl. Tak by mě zajímalo jestly vždy stačí den pauza a mám posilovat i když mě svaly ještě trochu bolí?
Spooky

Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2014 20:10

Takže:
1.) pribrať a schudnúť naraz naturálne nejde.
2.) gainer by som skvôr dal po posilke než po kardiu, po kradiu stačí protein, či amina /bcaa
3.) sval pri správnej strave a spánku sa komplet zregeneruje do 48hod, čiže môžes cvičiť daný sval každé 2 dni. Aj ja osobne cvičím každé 2 dni cele telo.
4.) svalovica je spôsobená nahromadením kys. mliečnej vo svaloch, paradoxne tej sa najlepšie zbavíš ďalším cvičením. teda zaťať zuby a aj s bolesťou cvičiť. NO PAIN NO GAIN
mkmiki

Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2014 22:09

díky za odpověď

Jasný, ja vím, že oboje nejde. Já chci přibrat a při tom všem doufám, že trochu shodím břicho, které není vůbec nějak velké. To je reálné ne?

Vím že po kardiu jsou lepší jiné věci, ale momentálně mám velký gainer a málo peněz na něco jiného. Tak ale není to vyloženě špatně po tom kardiu ne? Jsou tam proteiny i bcaa trochu a aspoň celkově nebudu hubnout po tom běhaní, což nechcu.

Ok, 24 hodin. To sem rád, zatnu zuby:D
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0