Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Domací cvičení
Autor Zpráva
yoda

Člen
# Zasláno: 8 Kvě 2014 21:35

Ahoj,

podstoupil jsem operaci slepého střeva měl jsem nějaké komplikace, následně hned operace kolene a chtě, nechtě jsem prostě přibral, protože jsem pořád jen ležel. Nejsem nijak "tlustý", řekněme při těle. Normálně sportuji (fotbal, tenis, kolo a pak "náladové sporty" - squash, nohejbal, florbal, atd.), ale prostě mám břicho a chci se jej zbavit.

Nechci nějak extrémně posilovat, v práci dělám dost, sílu v rukou mám, jen chci lehce vyrýsovat břicho.

Můžete mi prosím poradit cviky, které můžu dělat a nepotřebuji k tomu nějaké extrémní vybavení? A případně i počty od kterých začít a jak zvyšovat, atd? Byl bych moc vděčný!

Předem říkám, že na fitko nemám čas, protože chodím do práce, nicméně každý den si najdu chvilku, kdybych mohl nějaké cviky si udělat.

Díky moc!
RifleMan

Moderátor
# Zasláno: 12 Kvě 2014 14:05

Ahoj,

břicho nevyrýsuješ cviky na břicho, ale stravou.

Máš nějaký pravidelný jídelníček, nebo počty makroživin, co sníš během dne a kdy?

S pozdravem

Jan Jícha
yoda

Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2014 10:16

Jidelnicek nemam... V praci jim jinak jak o vikendech a to mi to celkem asi kazi. (

Nicmene si necham rad poradit a prizpusobim se tomu.

Diky, s pozdravem Radim.
RifleMan

Moderátor
# Zasláno: 16 Kvě 2014 14:42

O jídle je toho napsané spousta jak tady, tak na jiných webech, nebo použij google. Nemá cenu pořád psát to stejné.

- kvalitní potraviny
- pravidelně jíst
- pravidelně se hýbat

S pozdravem

Jan Jícha
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0