Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / hardcore začátek
Autor Zpráva
spiritLoL

Člen
# Zasláno: 20 Dub 2014 17:19

Zdravím, ještě ke konci tohoto měsíce chci začít tvrdě na sobě makat. Mám 120kg, a chci kurva velkou změnu

Takže mě zajímá, co by jste mi doporučili, cviky, věci které dělat na to, abych co nejrychleji zhubnul? Popřípadně pomůže nějaký připravek co ja vím, na spalování tuků nebo tak? Nemám s tím žádné zkušenosti, ale myslím si, že nemůže být těžké např. zhubnout 30kg za nějakou extra dlouhou dobu, byl jsem měsíc pracovně pryč, jedl jsem 3x denně, sice nic zdravého to nebylo, ale měl jsem dostatek pohybu a když jsem se po měsící vrátil, tak jenom díky pohybu a tomu že jsem jedl méně, jsem dal dolů asi 8 kilo, čemuž jsem sám nevěřil.

Takže prosím o rady na cviky které mi k tomu pomůžou, mám prostě velké břicho :D Jak často přeba chodit do posilky atd. prostě cokoliv Vás napadne, budu rád za jakoukoliv radu A až se podaří dát dolu ty kila, určitě mám v plánu začít tvarovat všechno ostatní.

Pěknej den všem
maxipesfik

Člen
# Zasláno: 21 Dub 2014 08:23

dieta, hiit, silovku + kardio
maacher

Člen
# Zasláno: 22 Dub 2014 08:37

jdi do fitka, oslov trenera, konzultace, vyhodnoceni zdravotniho stavu, tomu prizpusobit trenink, stravu a suplementaci, ve finale usetrene penize, cas mozna i zdravy.Hodne stesti.
nutrimax

Člen
# Zasláno: 3 Kvě 2014 15:43 - Změnil/a: nutrimax

Jak psal maacher, zaplať si konzultace s trenérem, ať ti sestaví přímo to co potřebuješ. Vyjde to nejlépe.

Dokonalá sportovní výživa za skvělé ceny - www.nutrimax.cz
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0