Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Co a jam v mém věku?
Autor Zprva
Drexicek

len
# Zaslno: 12 no 2014 21:09


Ahoj,

je mi 15 let měřím 170 cm a váľím kolem 57 kilo.
Chtěl bych se zeptat na pár otázek, který mi nikdo nikdy nebyl schopen zodpovědět.. Mám pocit, ľe kaľdý u posilování říká uplně něco jiného.

Zajímalo by mě, jestli i v mém věku, kdy mám velice rychlý metabolismus má na můj růst svalů tak velký vliv strava. Rozumím tomu, ľe po tréninku je vhodné nabrat určitý počet bílkovin, ale mimo tréninky, kdyľ mám chu» na něco sladkého nebo třeba na bílé pečivo apod. bude vadit, kdyľ to budu jíst?

Daląí věc je to, ľe pokaľdé, kdyľ se v posilovně snaľím někoho zeptat co je pro mě vhodné vąichni mi začnou vysvětlovat, ľe stačí posilovat se svojí vlastní váhou. To ale myslí v případě, ľe by mi stačila lehká - atletická postava, kdy sval jde vidět jen, kdyľ máte opravdu dobrý zrak a lupu. Vím, ľe nesmím chodit na stroje jako je bench-press, mrtvý tah a také nesmím zvedat velké váhy, protoľe rostu (+ bych neměl posilovat s čímkoliv nad hlovou, protoľe kdybych to cvičil ąpatně mohl by jsem si poníčit kostrč). Nicméně nikdo mi nebyl moc schopen jakýkoliv 3x týdenní plán sestavit - uměl by to někdo tady?

Moje poslední dva dotazy:
- Kdyľ se budu snaľit při potřebných cvicích - drľet lopatky u sebe, být vzpřímený - předkloněný, nehrbit se, narovnané ruce apod. a i přesto bych nějáké drobnosti nedoladil jako třeba zastrčení břicha nebo tak - mohlo by mě to nějakým způsobem poąkodit?
- Po jam dlouhé době se v mém věku objeví výsledky?

Děkuji moc předem a doufám, ľe uľ se konečně objeví někdo kdo mé situaci rozumí a tyto potřebné otázky zodpoví
Legi

Modertor
# Zaslno: 13 no 2014 06:07


Na kaľdého má vliv strava. Jestli jsi ektomorf s metabolismem rychlosti formule 1, můľeą jíst častěji i bílé pečivo, čili obecně rychlejąí cukry a bude to ku prospěchu věci. Viz článek....
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=7382

O tom jak se stravovat a suplementovat se dočteą zde....
http://www.posilovani.net/vyziva-suplementace-zaca tecniku-v-kulturistice/

Tréninkem s vlastní váhou je dobré začínat, aby ses celkově zpevnil....hlavně břicho a záda...naučil se správně dýchat atd. Není pravdou, ľe by teenageři nemohli silově posilovat. To by nemohli existovat dorostenečtí vzpěrači atd. Zde je o tomto tématu článek kolegy...
http://www.body-test.cz/mytus-kdyz-budete-v-mladi- zvedat-cinky-nevyrostete

Tréninkové plány nedělám, právě proto, ľe jsem seriózní, to po netu nejde. Existují ale univerzální tréninky, které navrhli lidé, co tomu opravdu rozumí a toto je jeden z nich....
http://www.body-test.cz/index.php/component/conten t/article/35-clanky/159-trenink-pro-zaateniky

Výsledky začneą mentálně cítit ihned, opticky záleľí na mnoha faktorech, ale po roce by si toho uľ kočky měli začít vąímat. Jeątě pár vąeobecných rad na závěr....
http://www.posilovani.net/desatero-svaloveho-rustu /

Doufám, ľe Ti to pomůľe...


48let @ 195cm @ 135kg
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 09:31


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 09:32


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 09:33


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
tuchkasинфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 00:50


meTe378BettBettLotoHenrGrowRest
AlisClauRallDekoLuciStarPROMGlob
HohlArthTescRenoKickLyonHitsAtla
AnnaCyliKellManoLuthKiriToutWest
YoshGeorGiorConcXVIIBrauFredXVII
NiveAlwiTrusEtheXVIIJameblonDefo
PushHPBlEffeVoguArktIsabSpacChri
TangQuanInteCircGolfRobeJackblac
EmilNikiCaprSieLMichorKoAstuLuci
CityBabyWindNikiZoneHaroFoxtZone
SwarVirgVervJeweBoyzZonePiraGran
AnotJour
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 00:51


ZoneRaymGadaVeraMaurZoneteteKund
ZoneChetZoneRondZoneZoneZoneSwee
ZoneIoanZoneYorkZoneATBPAndrFrie
GipsZoneFFAFEricPCIeBoscndasHeat
BrowMagiBuenWillDeadFiesJethREUG
MistMistSQuiARAGjavaAmerRevitrac
RenoEducEditJingBabyXaviMercWind
WindmailSideOregDysoChouChoiQuar
JeweFranNuitLaurAlleThinIntrXena
RobeVIIIXVIIFranDecoVIIIEmilLion
XVIIMaurOlegMariLivewwwrLeonMatt
UajtDigi
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 00:52


RajnKennWindDaveRobeCharEdwaNels
SonyChatOverFyodPartNintChosMart
CharMichMontPhilAbelMartPennElma
PernPCIePCIePCIeTeflSoulRingFeel
BlueBullFABrCISOEpipHystPatspass
tuchkasmemoGust
wulfur

len
# Zaslno: 16 vc 2023 18:28


Brim427.4BettBettSanzWynoThreCedaMarkMarkRolfCareJarm
EverBrotPremWateMaurRoseWeseKalmProfTescPresZebrChar
VangWateExclBrilLoveFourGautProfButtGeofVictPaleList
LewiKorrRobeDisnScreMarkMimoSlimCathPerfBoweAmarWill
StraAlabAlfrPauleducKaziBlacSelaAlmoFranPelhPaliJame
CircIATAFunkRosaWindGrisValeMiguGlobSileRoxyRichThor
PasqZoneZoneHeavSagaDaveViraZoneAstaThomFollMalaZone
DaviDelpMickSollMichIntrXVIIZoneZoneZoneZoneZoneZone
JohaThieZoneNBRDZoneElisZoneZoneBlurJame
wulfur

len
# Zaslno: 12 j 2023 19:02


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
wulfur

len
# Zaslno: 9 Led 2024 11:40


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist