Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Nevidím změnu
. 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zprva
Seis

len
# Zaslno: 29 Led 2014 16:50 - Zmnil/a: Seis


Zdravím, rád bych se zeptal aktivně cvičím od začátku velkých prázdnin, coľ je něco přes 6 měsíců a nevidím na sobě viditelné změny za tu dobu jsem přibral cca 5kg ale nemyslím, ľe to bude kvalitní hmoty, kdyľ jsi změřím partie, tak je tam nepatrný rozdíl a největąí rozdíl je v pase, takľe jsem přibral tuky. Strava - Rozhodně ji nemám nejhorąí ale nejlepąí asi taky ne, proto si teď budu dělat jídelníček podle http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=3429 . Suplementy ľádné neberu a ani s tím moc začínat nechci. Do fitka chodím 3x týdně první trenál prsa,biceps, druhý nohy, ramena a třetí záda, triceps dělám vąe kolem 8-10 opakování dříve jsem dělal na 6 třeba u benchu ale lépe to cítím jak to jezdím teď. Budu rád za kaľdou radu, pokud vás něco napadne. Cvičení mě váľně baví ovąem rád bych vyděl nějaké výsledky :D.

17 let, 186 cm a 74 kg.
Kriss

len
# Zaslno: 30 Led 2014 07:59


Ahojky na prvním místě je určite strava ... a potom se dá řeąit i vhodný trénink ..
Napią co cvičís a jaké váhy cca podle toho půjde vidět víc... ptľ pojem 8-10 opakovaní je pro představu fakt malý .. Kolik serií? Jaké cviky ?

To co jsi psal je opravdu malá informace Kika


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Seis

len
# Zaslno: 30 Led 2014 11:14


Ahoj, takľe Prsa+Biceps jezdil jsem dlouho bench ale teď v poslední době ho uľ nedělám dal jsem si od něj trochu pauzu, to bych taky rád věděl jestli ho mám zavést zpět nebo nevadí, kdyľ třeba teď chvíli pojedu bez něj .

Prsa
Začínám s jednoručkama na ąikmé lavce na rozehřátí jedu s 10kg a pak s 12,5kg tyto serie nepočítám jen se trochu rozjedu... pak 17,5kg 12 opakování
a 3 série s 20kg Snaľím se na 10 opakování ale při posledním to často bývá na těch 8 spíąe a nakonec to dojedu s 12,5kg na doraz.Pak jdu na kladky a jedu s 12,5kg 4 série po 8 opakování + po kaľdé sérii 8x 5kg.
Dále rozpaľky ty dělám s 12,5kg 4 serie po 10 opakování.

Biceps
Začínám na zetku opět se rozjedu s práznou tyčí 1 sérii a pak dám 2 kg na kaľdou stranu a jedu 12x Opět tyto 2 serie nepočítám a mám je na rozjetí.
Dále jedu 6kg na kaľdou stranu a jedu to 6-8x 4 série, nakonec opět dojedu s práznou tyčí. Dál jdu na jednoručky a tam dělám 10kg 4 série 8x + po kaľdé serii s 6kg 6x a nakonec jdu na kladku 22,5kg 8x 4série.
Todle jezdím v úterý.

Záda
Stahování horní kladky ąirokým úchopem opět se rozjedu a pak dělám 4 série první s 30kg 10x, poté se 35kg 8x a nakonec jedu 2 série 40 kg 6x.
Přitahování spodní kladky úzkým úchopem jezdím opět 4 série, 30kg 10x a pak 3 série 35kg 8x. Nakonec jedu přítahy s jednoručkou 4 série s 15kg po 8-10 opakování.

Triceps
Začínám s kliky na bradlech s dopomocí od kamaráda a dělám 4 série po 8-10. Dále zetko 4 série po 8 opakování se 7kg na kaľdé straně a nakonec na kladku 12,5 kg po 8 opakování 4 série + poslední 5kg dojedu na max.
Todle je mé druhé cvičení.

Nohy
Dřepy s práznou tyčkou první dvě série a poté dám na kaľdou stranu 10 kg a jedu 12x, daląí 15kg 8x a 2 série 17kg 6x + nakonec to dojedu s prázdnou tyčí. Pak jedu předkopávání 25kg 8x 1 série a pak 30kg 6x 3 série. Dále zakopávání 25kg 4 série po 8 a nakonec lýtka 25kg 12x -15x 4 série.

Ramena
S jednoručkama se opět rozjedu s menąíma váhama a pak jedu 12,5kg 10x 1 série a 3 série s 15kg po 8 + dopomoc od kamaráda. Předpaľování se závaľím 10 kg 8x 4série. Rozpaľování na stroji 4 série po 8 opakování se 17,5 kg.
To je mé 3 cvičení.

Vesměs jsem to poskládal za ten čas, co tam chodím podle kamarádu a jejich rad, takľe vím, ľe to asi nebude uplně optimální Proto budu rád za kaľdou radu. Jinak břicho jedu 2x týdně doma
toto cvičení http://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag .
Kriss

len
# Zaslno: 30 Led 2014 11:47


Nejsem ľádný profík na skládání tréninku zaleľí taky na tom co je tvůj cíl ... Podle toho co jsi psal výąe asi chceą svalovku nahoru .. a uk dolu co ?

I na to ľe sem baba tak vím ľe tři základní cviky jsou Dřep, Mrtvý tah, Benchpress..

Krále cvíků .. Mrtvý tah(MT) tady třeba ani nevidím) .. za mě je to opravdový král, který by tam neměl chybět...

Např u nohou mi to příjde málo je mnoho cviků, které jdou do tréninku zapojit.. Z praxe uľ vím co jsem vypozorovala mezi známými. Kaľdá změna ti můľe pomoct .. Na výpady se třeba zapomína hodně těch je spousrta druhu a můľeą je jet na Multipresu ik s větąí vahou .... Dále jeątě Legpress,Hacken dřep,Good Morning, Přední dřep .. MT jde samozřejmě také k nohám

U zad :
Napřimovače - Hyperextenze, MT
©ířka zad - Stahování horní kladky před i za hlavu , přítah horní kladky podhmatem na úzko,přítahy spodní kladky ąirokým úchopem
Hloubka zad/střed - Veslo, přítahy velké činky v předklonu, přítahy jednoručky k pasu ..

A vrąek těla se přiznám jeątě tak zmáknutý nemám .. ale studuju a snaľím se dále vzdělávat .. Takľe asi poradí i jiní


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Kriss

len
# Zaslno: 30 Led 2014 11:49


Ju a nezapomínej 80% úspěchu je jídlo


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Seis

len
# Zaslno: 30 Led 2014 12:03


Děkuji ale skoro vąude čtu, ľe nejlepąí je cvičit okolo 60 min a větąinou to stíhám ale kdyľ ke vąemu přidám jeden dva cviky uľ to je na dýl. Mám tedy přidat nebo to mám za něco vyměnit? Jinak Mrtvoly se trochu bojím no
Jinak třeba jsem slyąel, ľe kdyľ jedu dřepy,tak legpress uľ jet nemusím, je to blbost nebo ne ? To víte kamarádi to myslí dobře ale uľ tolik věcí jsem se od nich dozvěděl a pak zjistil, ľe to jsou kraviny
Seis

len
# Zaslno: 30 Led 2014 12:09


Nejím sračky jako fastfoody, párky, sladké a taky se snaľím jíst líp ale je fakt, ľe nemám jídělníček, s vypočítanýma hodnotama prostě jím a myslím, ľe i kdyľ jím maso, čočku, rýľi a celkově vąe, co se doporučuje za ten den nesním tolik bílkovin, sacharidů kolik bych měl, proto si chci udělat o víkendu jídelníček abych měl jistotu, ľe to s ním. A taky nejedl jsem snídaně, jen banán neľ jsem ąel do ąkoly a to chci taky změnit. I kdyľ nemám ráno hlad budu prostě jíst a časem si na to snad zvyknu.
Kriss

len
# Zaslno: 30 Led 2014 12:14


Ty sám musíą vědět jak se citíą .. a co citíą u jakého cviku to si my nepřečteme to je opravdu to procitění u cviku, který zrovna děláą. Kde jsi slyąel, ľe hodina je pravidlem? Pokud zvládneą můľeą tam být i dvě podle mě .. Btw můj přítel má teď trénink rozsáhlejąí takľe se stíháme ptľ já po tréninku chodím na kardio minimálně 30 minut Tobě ho taky doporučím pokud chceą pálit tuk.. Po silovém tréninku je to nejlepąí a nejefektivnějąí. A i já sama mám trenink kdyľ jsem v pohodě tak cca na dvě hodiny. To máą protaľení, trenink, kardio, a streč nakonec a čas letí jako voda ... Dřep a legpress nekombinovat .. no nevim nevím to je ti otázka asi na někoho jako je Legi Ale pro mě kdyľ zvolíą dřep jako hlavní cvik a potom někde v daląím pořadí zakompinujeą Legpress chyba to není ale tohle musí posoudit jiní


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Kriss

len
# Zaslno: 30 Led 2014 12:17


http://www.posilovani.net/vyziva-suplementace-zaca tecniku-v-kulturistice/

Toto nám napsal Legi .. opravdu podrobně přečíst myslím, ľe tam najdeą hodně uľitečného. A taky si myslím, ľe by jsi tam mohl najít odpovědi na některé své otázky


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Seis

len
# Zaslno: 30 Led 2014 12:31


Nad kardiem jsem taky přemýąlel ale jak říkám přijde mi, ľe stojím na stejném místě a raději budu mít 73kg s tukem neľ 69 bez něj, proto nedělám kardio nechci hubnut, kdyľ mi nerostou svaly. Četl jsem to na více místech na netu ale dobrá na tvou radu to klidně zkusím přidat někde nějaké cviky. Nakonec se mi tento nápad celkem i líbí. Jinak článek přečtu, děkuji a snad ten Legi mi taky poradí přijde mi něco jako tamní bůh tady
Kriss

len
# Zaslno: 30 Led 2014 12:53


Věř ľe Legi je Velikán .. má spoustu znalostí a straąně si cenním toho jak umí poradit.. hodně se od něj dá naučit .. Prostuduj fórum fakt je to o kopě čtení a i já sama jsem naąla spoustu odpovědí bez zbytečných otázek .. Drľím palec


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Seis

len
# Zaslno: 30 Led 2014 13:30


Přečetl jsem a zjistil jsem, ľe třeba nejím vůbec ty ryby jednou za x týdnů si dám tuňáka a tím to končí, takľe se budu snaľit todle více pořeąit, taky jsem si udělal lehce jiný obrázek na suplementy. Samozřejmě jsem si nikdy nemyslel, ľe to jsou nějaké extra zdraví ąpatné látky ale přece jen jsem si říkal, ľe to je chemie. Ale kdyľ se to tak vyzme rozdíl mezi proteinem a masem je jen to, ľe protein je udělán synteticky pokud to správně chápu.
Takľe moľná popřemýąlím, ľe s novým jídělníčkem zařadím i nějaký suplement moľná něco před a po tréninku. Gainer by mohl být fajn. Tak se trochu víc do toho pustím a pročtu si na netu rezence, který by mohl být dobrý. Velice pěkný článek. A je tam například i to s kreatinem.... Známý mi furt říkal, a» si to koupím a tady to bylo napsáno, ľe to je zatím zbytečné
Kriss

len
# Zaslno: 30 Led 2014 13:46


Jsem ráda ľe čteą .. ano suplementy spousta lidí má na ně ąpatný obrázek a velice těľko se jim vysvětluje .. nikdo asi nechce nic obhajovat ... Třeba za protein teď můľu orodovat i já ... Hodně dlouhé čtení a poznávání co a jak vlastně funguje s touto asi nezbytnou látkou ke cvičení. Prostě a jednoduąe dokáľe Ti nahradit bílkoviny, které tak nutně potřebujeą jako základní stavební jednotku svalů a nestihneą je příjmout v normální stravě. Postupem času získáváą víc a víc informací o vyuľitelnosti a efektivitě proteinů gainerů kreatinu vitáminů a vąech těch věcí kolem ... Nezahoď to do kapsy ... Studuj jedno je jisté pokud Tě cvičení nadchlo a budeą se jej drľet dál vąechny tyhle věci se stanou běľnou součástí tvého ľivotního stylu a» uľ dříve nebo později. Jsou věci, které jako člověk co cvičí potřebujeą víc neľ jiní a v kvantech je do sebe jen ze stravy nedostaneą tak to celé funguje .. Je to jako kruh čím víckrát jej opíąeą dokola z jedné tečky tím víc se bude zvětąovat .. Dnes si tady a za měsíc bude zase o kousek blíľe svému cíli.


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Seis

len
# Zaslno: 30 Led 2014 13:59


Moc si cenním, jak jsi mi pomohla. Je fakt, ľe to nevím, jak bych do sebe nasoukal tolik jídla, abych snědl dostatek bílkovin na své kg. Jediné co je na tom vyloľeně negativní je cena, pokud se nemýlím proteiny se pohybují kolem 1 tisíce, aslpoň vím, ľe kamoą kupoval protein nevím kolik kg a vydrľelo mu to na 1 měsíc. Ale jak říkáą chce to více studovat! A jeątě vadí kdyľ cvičím úterý, pátek, sobota? To by mě dost zajímalo.
Kriss

len
# Zaslno: 30 Led 2014 14:11


Myslím ľe cena se dá taky přízpusobit moľnostem kaľdý vľdy děláme co je v naąich sílách ne ? Jinak tréninky taky dle moľností nejsme přece supermani ľe ? Vľdy dělej to co je pro Tebe nejlepąí a nejmoľnějąí ...


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Seis

len
# Zaslno: 30 Led 2014 14:21


Okááá, díkec. Snad se jeątě teda někdo ozve k tomu vrąku ale moc ti děkuji.
Kriss

len
# Zaslno: 30 Led 2014 14:26


Myslím ľe jo já sem teď taky v práci a spousta lidí má toho taky hodně jen musíą být aktivní zapojit se do více témat na fóru uvidíą bude se to tady mezi námi líbit


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Seis

len
# Zaslno: 30 Led 2014 14:30


Heh zapojil bych se rád, pouze zatím nemám nic moc, čím bych přispěl ale věřím, ľe se to změní, kdyľ vytrvám a budu se sebevzdělávat
Kriss

len
# Zaslno: 30 Led 2014 14:33


To je dobrá cesta .. ono občas i podpora prospěje ...kaľdý ji potřebujeme


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Legi

Modertor
# Zaslno: 30 Led 2014 19:32


Kriss.....neříkala jsi, ľe nic nebereą? (neblbni, jsem se úplně červenal)

Seis....slovo Bůh se píąe s velkým B....pro přístě...

http://www.posilovani.net/desatero-svaloveho-rustu /

Trénovat více jak hodinu není problém, beľně se trénuje i více jak 2 hodinky.
Problém je, jak sis přečetl v článku, ľe trénujeą stylem tisíckrát nic zabilo i vola. Soustřeď se na HSS a střed těla a vícekloubové základní cviky, jak Ti radila Kriss. Snaľ se zplepąit si fyzičku....za kolik uběhneą 800m?


48let @ 195cm @ 135kg
Milda25

len
# Zaslno: 30 Led 2014 19:46


Co znamená, ľe trénujeą stylem tisíckrát nic zabilo i vola? :D
Legi

Modertor
# Zaslno: 30 Led 2014 20:17


To znamená, ľe za trénink uděláą milión opakování, na konci jsi vyřízenej, máą akorát svalovku a endogenní produkce TST se limitně blíľí nule....


48let @ 195cm @ 135kg
Seis

len
# Zaslno: 30 Led 2014 23:01 - Zmnil/a: Seis


Takľe děkuji za opravu mého pravopisu ! Tady jde vidět ta trojka z Čj !

Takľe tím trénujeą stylem tisíckrát nic zabilo i vola naráľíą, ľe nemám dělat tolik co ? Tolik opakování v těch 4 sériich nebo, ľe nemám dojíľdět s menąíma váhama? Ten článek jsem jiľ četl a pro jistotu jsem ho přečetl znova. Dále, co znamená HSS ( sorry moľná jsem to přehlédl ale na google mi to naąlo pouze nějaký obor a chatovací zkratky ) a jak myslíą více soustředit se na střed těla přesněji prosím? Jinak na vaąi radu jsem tedy zavedl Deadlift + shyby a přítahy s kladkou před hlavu a celkově jsem u kaľdéhé partie přidal něco. Dnes jsem ve fitku strávil místo hodiny tedy nějak 85 minut a myslím, ľe tato rada je velice prospěąná nevím, kde jsem na to doąel, ľe je 60minut doporučených ale opravdu jsem to někde ČETL! Vícekloubové cviky tedy zkusím přidat na netu najdu, co vąe to je Uľ jsem se dočetl v tom článku, ľe základní 3 cviky + shyby a pokud se nemýlím tak třeba taky kliky na bradlech ne? Nebo to je vąe co mi napsala Kriss? A jelikoľ posledních 7 let jsem nic na fyzičku nedělal nemyslím, ľe to bude nějaká sláva a nevím kolik tedy uběhnu. Ale jak jsem říkal nerad bych shodil uľ to málo, co mám i kdyľ to mám v tuku, kdybych začal nabírat jo to by byla jiná pohádka. Jinak jeątě jsem předělal dny a budu chodit úterý, čtvrtek a sobota aby byl mezi tím ten den na rest. A TST znamená testosteron ľe?
liliana

len
# Zaslno: 31 Led 2014 04:46


TST- testosteron

HSS- hluboký stabilizační systém(střed těla, jádro těla..) svaly kolem páteře, uvnitř břicha,pánevní dno.. kdyľ se posílí ty, zpevní se celkově postoj a je to lepąí i pro daląí cvičení... výchozí pozice pro cvičení je plank pozice..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Kriss

len
# Zaslno: 31 Led 2014 08:13


Kriss.....neříkala jsi, ľe nic nebereą? (neblbni, jsem se úplně červenal)

LEGI??? Co jsi Tím myslel ?


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Legi

Modertor
# Zaslno: 31 Led 2014 08:45


No jestli nebereą nějaké omamné, nebo psychotropní látky....


48let @ 195cm @ 135kg
Kriss

len
# Zaslno: 31 Led 2014 08:50


Neee mela bych ? snazim se do sebe natloukat jen spoustu informaci .. snazila jsem se pomoct aspon s tim malem co vim ..


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Legi

Modertor
# Zaslno: 31 Led 2014 09:04


Kiko, to byla sranda....kdyľ si mě tak chválila....


48let @ 195cm @ 135kg
Kriss

len
# Zaslno: 31 Led 2014 09:09


Jo takhle ... ja myslim ze jsi clovek co si to zaslouzi ... vis ono na spoustu otazek muzeme podiskutovat mezi sebou ne s kazdou se musi jit rovnou za tebou nerikej ze je toho obcas jen malo verim ze se na tebe obraci spousta lidi .. vis cilem pro me tady asi je taky cerpat informace a predavat je dal aspon ty zaklady by lide tady meli vedet at se neplacame furt dokolecka .. takze dalsim studiim zdar a silu ..


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Seis

len
# Zaslno: 31 Led 2014 12:13


liliana - Děkuji.. A plank jsem začal dělat ale vydrľím pouze kolem 1min40sekund Tak se to snad zlepąí!

Kriss - I s tím "málem" jsi mi dost pomohla !

Aerobním reľimu to se myslí jako cvičit rychleji ľe? Menąí pauzy třeba? A nespaluji tím spíąe?
. 1 . 2 . 3 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist