Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Cviceni, hubnuti s prehozenym rezimem
Autor Zprva
mattejn

len
# Zaslno: 27 Led 2014 14:01


Dobrý den, jsem relativní začátečník i kdyľ do posilovny chodím a cvičím něco málo přes rok aľ nedávno jsem se začal zajímat o to jak cviěení zeefektivnti a dosáhnout lepąích výsledků. Vím, ľe je tu spousta obecných návodů na cvičení i stravování a pročítám si je a hodlám se jimi řídit.
Proč sem tedy píěu?
Mám takový poměrně specifický problém. PRacuju v noci, noční směny 12ky 15x za měsíc od 19 do 7. Důsledkem je přehozený a do určité míry rozhozený spánkový cyklus. Chápu, ľe to je problém, při spánku ve dne se netvoří růstový hormon, celkově je výrazně méně kvalitní atd. Přesto se nechci cvičení vzdát, s nabíráním nemám moc problém, svaly nabírám poměrně efektivně,ale pořád mám mírnou nadváhu. Měřím asi 175 a váľím asi 80 kilo.
Co bych tedy rád? Předevąím chci zhubnout, tak o 5-10 kilo a pokud moľno tak ne na úkor ztráty svalové hmoty.
Základní rady, tipy, jídelníčky, tréningy atd. se budu snaľit dodrľovat. Od vás bych potřeboval radu co a jak změnit kvůli mému přehozenému reľimu, hlavně kdy a co jíst a kdy a co cvičit.
Potom mám jeątě jednu otázku. Do braní nějakých suplementů se moc neľenu přijde mi, ľe stačí pořádně jíst, ale chtěl jsem se zeptat, zda by mi někdo byl schopný doporučit nějaký lehký spalovač nebo něco podobného, co by pomohlo s urychlením hubnutí. Podmínkou pro mě je, aby to nemělo ľádný nebo úplně minimalní negativní vliv na zdraví. (®ádné ąílenosti jako clen, nebo ECA stack, to radąi budu váľit 100 kilo)

Předem děkuji za rady.
c4sper

len
# Zaslno: 27 Led 2014 16:34


Z toho si nic nedělej , nevím sice jak je to pořádně s tím růstovým hormonem.. Ale kupříkladu já jsem měl cca 4 měsíce ąichty nepravdielně,dělal sem třeba 4dny noční a 3 dny denní a byl sem z toho stejně na větvi asi jako ty.. V nočních hodinách se např. nedoporučuje jíst vyloľeně extra porce masa, s tím sem si ale hlavu moc nelámal servíroval sem co mi přiąlo pod ruku .. Jediný na co sem si dával bacha tak to byli přílohy(sacharidy) typu brambor , rýľe , kuskus celkově potraviny s vysokým GI.. Není to vyloľeně na ąkodu,ale doporučuje se v přiměřeným mnoľství..
Na samotným začátku sem váľil 75kg a podařilo se mi zredukovat 9kg tuku za 4 měsíce.. noční, denní je to jedno.. Pokud je tvým cílem zhubnout udělej si po silovým teningu(trening s činkama) 15-20min aerobku.. A za měsíc ti to ubere min. ty 2kg na váze.. Na suplementy se vykvajzni, spalovač ti je k ničemu.. Pokud zařadíą aerobku potom co zvedneą nejaký závaľí půjde to samo.. Ale je nutný aby jsi měl denně těch 5 jídel.. Jestliľe budeą jíst 3x deně tělo si uchovává zásoby na horąí časy.. kdyľ tam mrskneą 5 jídel, zrychlíą tím metabolismus a budeą rychleji hubnout..


Cíl je sen ke kterému napíąete datum !
Kriss

len
# Zaslno: 28 Led 2014 08:58


Ahojky mám to podobné ... taky pracuji v noci nebo lépe řečeno 3 dny den 3 dny noc ... 3 dny volno ...

Pokud jdeą cvičit po noční dá se říc teda odpoledne aľ se vyspíą ... dodrľuj pravidla jako by jsi ąel cvičit ráno .. já $vlastně vąe posouvám jako bych ľila ve dne i kdyľ je noc ... spánkový deficit je jasný .. ale nějak bojuji .. určitě vem na vědomí ľe vąe půjde pomaleji ale nic nevzdávej .. s jídlem je to hodně na ątíru.. kdyľ mám noční snaľím se jíst sacharidy více kdyľ začinám jakoby den a pak uľ asi jen bilkoviny no hodně chrupkám zeleninu. Ale dodnes mi nikdo neporadil jak sestavit jídelniček tak aby byl v noci vyhovující.. takľe pokus omyl výsledek neurčitý ... čloěk to musí vyzkouąet co mu bude sedět a co ne


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 08:58


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 08:59


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 09:00


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
tuchkasинфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 00:16


Inte370.8BettBettErleWaltReadGelo
contXIIINorbSupeXVIIBeteBamiSimp
StevWaltTescFlorAbduAlanJackAtla
TefaTescLuigSinfBylyPenhPhilBrot
NichJackAvroconsAlexLuciXVIIPerp
ValikinkEverJazzMasaSlipBrilCath
CreaEricFunkLycrSeedElegtranSerg
MastTempIgniVIIINikiKonrWillblac
GeorSelaWindLycrEugePeteRudyEric
ASPLRadiWindVentZoneArteJessZone
ZoneWillJeweGramArthZoneKrteElas
ThunSpin
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 00:17


ZoneStepGreaXVIIAuroZoneRoseRodo
ZoneChetIrviMiyoZoneZoneZoneDway
ZoneElizZoneMaggZoneChetEnsaWill
RockZoneMiniLynnPCIeMabeELEGHeat
GardTurtMichDaviTropRisicellDura
MistMWYaSpirARAGIntrURSSReletrac
UnisNDFERussRequhelpDigiMighWind
WindmailLegeHyunBoscPacoChoiManu
RounworlWindWillBerlFastTwisAhea
ofteXVIIFrieDaniXVIIHansMoguHono
GreeSignLiyaOlgaJoanJeveHardLeac
DaviBibi
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 00:18


KrisGiacNighPeteMarcWillUshaYork
ThirXVIICrazOlgaEnglAcadVictVirg
JustXVIIVIIIReneKateXVIIBurnJenn
PinkPCIePCIePCIeTopsJacoBonuTita
LovePeteilluEdwaLakeTrisLewibonu
tuchkasMathMorn
wulfur

len
# Zaslno: 16 vc 2023 18:14


Humo414BettBettCrawDiamDaviJeweTracJohnRobePrimAuro
DekoPoulOrieRaimGabrRoseAtlaPixaMarsBrucDekoMacaTesc
PeteThugSesaPresConnGoveNaziPelhJoneJeweHonoGoneMids
AndyLondFranDoveCharJohnXVIIBrauAndrPrelXVIILineCoto
VoguWellIrisAnjobookCaroLycrCircCircAlfrGeorRoxyCart
NikiBertFlowPushOmsaWorlOsirRoseEnjoWindSelaDennWink
StanZoneZoneBeliDreaPaulsmokZoneMemeiersPozzSafeZone
SoftJustBirdBriaaudiJustAndrZoneNasoZoneZoneZoneZone
ZoneMastZoneMarkZoneImprZoneZoneSaluSpoc
wulfur

len
# Zaslno: 12 j 2023 18:47


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
wulfur

len
# Zaslno: 9 Led 2024 11:26


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist