Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zatenci / Cviceni, hubnuti s prehozenym rezimem
Autor Zprva
mattejn

len
# Zaslno: 27 Led 2014 14:01

Dobr den, jsem relativn zatenk i kdy do posilovny chodm a cvim nco mlo pes rok a nedvno jsem se zaal zajmat o to jak cvien zeefektivnti a doshnout lepch vsledk. Vm, e je tu spousta obecnch nvod na cvien i stravovn a protm si je a hodlm se jimi dit.
Pro sem tedy pu?
Mm takov pomrn specifick problm. PRacuju v noci, non smny 12ky 15x za msc od 19 do 7. Dsledkem je pehozen a do urit mry rozhozen spnkov cyklus. Chpu, e to je problm, pi spnku ve dne se netvo rstov hormon, celkov je vrazn mn kvalitn atd. Pesto se nechci cvien vzdt, s nabrnm nemm moc problm, svaly nabrm pomrn efektivn,ale pod mm mrnou nadvhu. Mm asi 175 a vm asi 80 kilo.
Co bych tedy rd? Pedevm chci zhubnout, tak o 5-10 kilo a pokud mono tak ne na kor ztrty svalov hmoty.
Zkladn rady, tipy, jdelnky, trningy atd. se budu snait dodrovat. Od vs bych poteboval radu co a jak zmnit kvli mmu pehozenmu reimu, hlavn kdy a co jst a kdy a co cviit.
Potom mm jet jednu otzku. Do bran njakch suplement se moc neenu pijde mi, e sta podn jst, ale chtl jsem se zeptat, zda by mi nkdo byl schopn doporuit njak lehk spalova nebo nco podobnho, co by pomohlo s urychlenm hubnut. Podmnkou pro m je, aby to nemlo dn nebo pln minimaln negativn vliv na zdrav. (dn lenosti jako clen, nebo ECA stack, to radi budu vit 100 kilo)

Pedem dkuji za rady.
c4sper

len
# Zaslno: 27 Led 2014 16:34

Z toho si nic nedlej , nevm sice jak je to podn s tm rstovm hormonem.. Ale kupkladu j jsem ml cca 4 msce ichty nepravdieln,dlal sem teba 4dny non a 3 dny denn a byl sem z toho stejn na vtvi asi jako ty.. V nonch hodinch se nap. nedoporuuje jst vyloen extra porce masa, s tm sem si ale hlavu moc nelmal servroval sem co mi pilo pod ruku .. Jedin na co sem si dval bacha tak to byli plohy(sacharidy) typu brambor , re , kuskus celkov potraviny s vysokm GI.. Nen to vyloen na kodu,ale doporuuje se v pimenm mnostv..
Na samotnm zatku sem vil 75kg a podailo se mi zredukovat 9kg tuku za 4 msce.. non, denn je to jedno.. Pokud je tvm clem zhubnout udlej si po silovm teningu(trening s inkama) 15-20min aerobku.. A za msc ti to ubere min. ty 2kg na vze.. Na suplementy se vykvajzni, spalova ti je k niemu.. Pokud zaad aerobku potom co zvedne nejak zva pjde to samo.. Ale je nutn aby jsi ml denn tch 5 jdel.. Jestlie bude jst 3x den tlo si uchovv zsoby na hor asy.. kdy tam mrskne 5 jdel, zrychl tm metabolismus a bude rychleji hubnout..

Cl je sen ke ktermu napete datum !
Kriss

len
# Zaslno: 28 Led 2014 08:58

Ahojky mm to podobn ... taky pracuji v noci nebo lpe eeno 3 dny den 3 dny noc ... 3 dny volno ...

Pokud jde cviit po non d se c teda odpoledne a se vysp ... dodruj pravidla jako by jsi el cviit rno .. j $vlastn ve posouvm jako bych ila ve dne i kdy je noc ... spnkov deficit je jasn .. ale njak bojuji .. urit vem na vdom e ve pjde pomaleji ale nic nevzdvej .. s jdlem je to hodn na tru.. kdy mm non snam se jst sacharidy vce kdy zainm jakoby den a pak u asi jen bilkoviny no hodn chrupkm zeleninu. Ale dodnes mi nikdo neporadil jak sestavit jdelniek tak aby byl v noci vyhovujc.. take pokus omyl vsledek neurit ... lok to mus vyzkouet co mu bude sedt a co ne

Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 08:58

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 08:59

инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 09:00

tuchkasинфоинфо
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Prv online: Host - 1
lenov - 1 [ vlaydimir ]
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0