Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Zeątíhlení stehen u začátečníka
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zprva
liliana

len
# Zaslno: 23 Led 2014 16:42


víą co je hiit? říká ti něco insanity, focus t 25?


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
ElizabethZlocenkova

len
# Zaslno: 23 Led 2014 17:34


liliana
Vím trénink s vysokou intenzitou, účinné intenzivní kardio. Jedna slečna kdysi v diskuzi mi Focus T25 radila a ľe po něm si mam dát insanity asylum, protoľe to je pro pokročilé.
liliana

len
# Zaslno: 23 Led 2014 17:57


asylium je pro pokročilé.. ostatně to i klasické insnanity..nicméně focus je taky makačka..já dnes málem umřela... samé kliky..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
ElizabethZlocenkova

len
# Zaslno: 23 Led 2014 18:00


liliana jedeą Shauna? Kam uľ jsi pokročila? Já jsem si teď stáhla Alphu a večer bych to zkusila.
liliana

len
# Zaslno: 23 Led 2014 18:03


já mám za sebou insanity, to jsem jela přesně před rokem.. a focus jsem jela v létě ale jen alfu... a ted frčím znova,je to dobré na fyzičku.. ted jedu 3. den


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
ElizabethZlocenkova

len
# Zaslno: 23 Led 2014 19:16


liliana
no tak ty uľ máą asi něco odcvičeno, to já jsem vľdy cvičila jen jednoduché sety Ale uľ mam na flashce Cardio T25, tak do toho za chvíli půjdu a uvidím, kolik po cvičení zvládnu z mého kalendáře cviků
liliana

len
# Zaslno: 23 Led 2014 19:19


pokud pojedeą focus, tak bych ti radila uľ nic nedělat.. bude to bolet..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
ElizabethZlocenkova

len
# Zaslno: 23 Led 2014 19:22


liliana
Díky za radu Já mam pak pocit, ľe pro sebe nic nedělám, ľe se stejně musím přemoct, ale mohla bych to odloľit na později, neľ třeba půjdu spát. To já chodím aľ stejně kolem půlnoci

Tak já jdu na to a díky za rady
liliana

len
# Zaslno: 23 Led 2014 19:40


tak pak napią dojmy


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
ElizabethZlocenkova

len
# Zaslno: 23 Led 2014 21:04


No panečku, byla to teda fuąka. Musela jsem se i v půlce převléct z tepláků do kra»as Občas jsem i vyuľila tu japonku po straně, která cvičila tu snaząí verzi, ale jinak se to dalo zvládnout, jsem zvědavá aľ se ráno probudím

Ale jeątě nejsem dostatečně uspokojená, takľe si dám třetí den z kalendáře ab challenge, 5 cviků co mam popsané na první stránce po 30 na kaľdou nohu a na vnitřní stehna po 30 na kaľdou stranu a dnes místo výpadu (protoľe mi úplně hoří stehna si dám cvik na vnitřní stehna s gymn.míčem mezi nohama
liliana

len
# Zaslno: 23 Led 2014 21:10


počkej na total body circuit


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
ElizabethZlocenkova

len
# Zaslno: 24 Led 2014 09:43


liliana
Koukala jsem na videa na total body circuit a to bude hodně přemáhání
liliana

len
# Zaslno: 24 Led 2014 10:03


no mě moje párátka- ruce trpěly


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
ElizabethZlocenkova

len
# Zaslno: 24 Led 2014 10:06


liliana
No to mi teď připomíná. Mam jeątě doma hrazdu mezi dveře, tak jsem si jí přidělala a třikrát jsem se přitáhla a vykopla. Nebyl to aľ takový problém na břiąní svaly jako to, ľe se prostě neudrľím, nemám vůbec sílu v rukou, mam je taky jak párátka

Ale teď uľ je to lepąí neľ třeba před třemi lety. Přítel je zvukař a tak jezdím s ním a pomáhám mu tahat bedny, takľe je mam i trochu zpevněné.
liliana

len
# Zaslno: 24 Led 2014 10:10


u hrazdy jsou stěľejní záda..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Spede

len
# Zaslno: 24 Led 2014 10:29


Asi je to jen holčičí diskuse, ale Eli zapoměň na to, ľe to bude trvat pár měsíců. Já sám ztrácím naději, protoľe nic nevidím a to cvičím nepravidelně přes rok a pravidelně necelého půl roku.
Na nějaké ľenské časopisy zapomeň, kdyľ budeą cvičit pouze vnitřní stehna, tak to nenastartujeą, tak kdyľ budeą dělat těľké dřepy a pracovat na celém těle. Já také patří do skupiny, kdy nejvíce zatěľuji břicho, asi jen ze setrvačnosti, ale nejlépe, kdyľ posilujeą celé tělo komplexně.
ElizabethZlocenkova

len
# Zaslno: 24 Led 2014 14:06


Spede
Není to jen holčičí diskuze, budu ráda za kaľdou radu A necvičím pouze vnitřní stehna, vľdy» to výąe píąu. Cvičím i na horní i na dolní partii. Právě, ľe posiluji celé tělo. Ráno mě bolí nohy, ale i břicho nebo ruce

Navíc jsem včera začala to T25 a tam klepeą nohama i rukama a jeątě si chceme pořídit běľecký trenaľér, takľe můľu střídat běh venku i doma. A to opravdu nemáą vidět ľádné změny po tak dlouhé době? To mi přijde divné...
Spede

len
# Zaslno: 24 Led 2014 15:04


To má vliv i se stravou, ale budu muset promluvit s trenérem..
ElizabethZlocenkova

len
# Zaslno: 24 Led 2014 15:30


Spede
Tak to je jasný, jídlo v tom bude hrát nejhlavnějąí roli, ale pokud denně nesníą tři hambáče a dva litry coly, tak by problém snad být aľ tak velký neměl
Spede

len
# Zaslno: 24 Led 2014 17:41


Tak to já sám vím, ale je to problém se stravovat. Nechci psát, ľe je problém se zdravou stravou, ale stravou, kdy člověk chce nabírat svalovou hmotu.
U MC jsem nebyl přes půl roku a piji převáľně vodu, tak musím hledat háčky, které mě musí někdy brzdit...
liliana

len
# Zaslno: 24 Led 2014 17:56


pokud ti stačí zpevněná postava s přiměřenou míru tuku, tak stačí normální, občas hřeąící strava, pokud máą vyąąí cíle, je ta strava daleko, daleko přísnějąí..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Cacina

len
# Zaslno: 27 Led 2014 19:20


Ahoj, mám dotaz ohledně tréninku nohou... posiluji jľ deląí dobu, vľdy jsem ale pouľívala niľąí váhy. Popravdě výsledky nijak extra neąly vidět.. ale zase jsem nechtěla přibrat. Teď jsem se konečn dokopala k tomu, ľe jsem ochotná přibrat, samozřejmě svaly :D a začala jsem posilovat s vyąąími váhami. Konkrétně na ty nohy dělám 3x15 výpady se závaľím, pak 3x15 dřepů se závaľím, někdy mrtvé tahy jak zvládnu, a leg pres + snoľování + odnoľování jedu první serii na zahřátí, pak začínám daląí někde s 20-25kg a postupně jedu série po 12-15 opak do 50 kg, kdy zvládnu v sérii nějakých 7 opak.
Po pár takových trénincích pozoruji úbytek tuku na vnitřních stehnech, ale také značné zvětąení svalu z vnějąí strany stehen, coľ se mi úplně nelíbí. ANo, chci vyrýsované nohy s pokud moľno co nejméně tukem, ale ne velká stehna. Poradíte prosím, co dělám ąpatně ?

22 let, 46 kg, 160 cm
liliana

len
# Zaslno: 27 Led 2014 19:52


holky!


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
liliana

len
# Zaslno: 27 Led 2014 19:54


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5836242917 31478&set=pb.167005310060047.-2207520000.139084880 8.&type=3&theater

kdyľ holka posiluje, tak je to na nohách vidět... mě to přijde elegantní..ale chápu, ľe někomu to přijde moc...


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Cacina

len
# Zaslno: 27 Led 2014 23:39


vrąek je top, nohy bych brala na můj vkus o troąku méně.. ale tak já mám co kecat
Kriss

len
# Zaslno: 28 Led 2014 08:50


Holky já sem na tom podobně a taky si nezoufam říkám si radąi ąirąí svalnaté nohy neľ hubené a nespevněné takové ty co se vlní jako zulc .. Jak se říká hubené slečný jsou hezké oblečené ale ty co mají svaly jsou hezké i kdyľ jsou nahé Na zúľení nohou mi bylo doporučeno kolo .. vyměnit z kardia za pás či eliptical .. na volné otáčky v tempu takľe minimální záběr a rychlé tempo po nějakém čase sem zjístila ľe mám nohy jako beton a lýtka poměrně vystouplé a uľ jen odboravat tuk a bude to dobré doufám ..


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Legi

Modertor
# Zaslno: 28 Led 2014 09:12


Kiko, zkuąenost říká, ľe nejlepąí na udrľení ątíhlých nohou je deląí běh....případně kolo, ale musí to být vľdycky fakt dlouho, aby nohy začli kanibalizovat sami sebe. Nicméně to nedoporučuji dělat! Svaly jsou sexy a ve stáří budete rádi, ľe nějaké máte a ľe vás nesou...


48let @ 195cm @ 135kg
Kriss

len
# Zaslno: 28 Led 2014 09:21


Taky si říkám Legi já to nepřeháním není na to ani čas takľe vľdy max 30-40 minut kolo nebo běh na páse ... kolo mi příjde i ąetrnějąí na koleno


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
liliana

len
# Zaslno: 28 Led 2014 15:01


je fakt, ľe já měla přes léto velice hezky vytvarované nohy..běhala jsem cca 3x týdně..někdy víc..někdy méně..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 08:48


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.ru
gageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.ru
gascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.ru
generalizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ru
hackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ru
hallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ru
hardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ru
headregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.ru
jobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.ru
justiciablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.ru
keymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.ru
kneejoint.ruknifesethouse.ru
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist