Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Chci začít brát suplementy + zvolená značka.
Autor Zprva
LuckAss

len
# Zaslno: 13 Led 2014 22:14


Ahojte, jsem dá se říci stále začátečník,
dříve jsem měl přílią velký problem s přibíránim váhy, nyní jsem od června nabral 9 kg, jen pouze tim, ľe jim co doma najdu a chodim do posilovny.
Je mi 21 let, váha 74 kg (před červnem 65), výąka 186, typ postavy takový zvláąní .... svaly rostou, ale jakoby dopředu, vůbec nejdu do V ani ramena se neroząiřují .... ale jelikoľ uľ jsem překonal problem s nabíránim váhy, rád bych sáhl i po nějakých produktech ....
Chci se zeptat na značku ProfiMASS, výrobky jsou lacinné a zas tak nekvalitní mi nepřijdou ....
Chtěl bych uľívat Protein 80, Gainer 13, Kreatin (sypký), BCAA a Tribilus, pokud by někdo poradil s dennim dávkovánim, kdy co jak brát a zda vůbec volit značku PROFI MASS.
Jsem kuchař a v práci si mohu dát co chci, takľe neni problem začít se věnovat i více jídlu.
Jinak co a jak cvičit, to uľ vim.
Jde mi spíąe na viditelné výsledky co se týče svalů a produktů dopomáhajících tomu
Kriss

len
# Zaslno: 13 Led 2014 22:40


Ahojky vítám Tě tady mezi nami co se týče suplementace takl satále lépe poradí kluci ... Jinak co se týče jídla máą velkou výhodu, tím ľe si kuchař určitě umíą připravot jídlo, které bude to vhodné a bude obsahovat veąkeré ľiviny které potřebujeą a jeątě jako bonus bude chutné


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Karolina

len
# Zaslno: 14 Led 2014 09:10


Taky Tě vítám Jídlo je základ, jaké zvolit suplementy Ti poradí kluci


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Legi

Modertor
# Zaslno: 14 Led 2014 16:28


Firma ProfiMASS....co bych Ti k tomu řekl. Já je vůbec neznám, ale třeba nemají vůbec v nabídce vícesloľkový protein, coľ svedčí o tom, ľe tomu moc nerozumí. Takových "výrobců" je jak hub po deąti....

Doporučuji nechat Kreatin, BCAA a Tribulus uľ vůbec... zatím být. Na to je čas.

Klasicky se uľívá gainer (0,5-1g na kg beztukové váhy) okamľitě, nebo do hodiny po tréninku....podle toho jestli chceą pálit po tréninku efektivně tuky...coľ asi chceą. Protein (30-40g) se dává do 30-45minut po gaineru.


48let @ 195cm @ 135kg
LuckAss

len
# Zaslno: 14 Led 2014 20:37


Uľ mam doma Tribulus, BCAA, Gainer a protein Co s tim?
Stane se něco kdybych to bral?
Legi

Modertor
# Zaslno: 14 Led 2014 20:51


Miluju, kdyľ někdo vykoupí krám se suplementama a potom se ptá, co s tím! Nemělo by to být naopak? Nu coľ, ber uľ....


48let @ 195cm @ 135kg
LuckAss

len
# Zaslno: 15 Led 2014 07:14


Chci se zeptat z jakého důvodu bych to neměl brát ze začátku? Hromada kluků co byli hubení, se nacpali proteinem, gainerem, BCAA a za stejnou dobou cvičení jako já jsou uplně jiní oproti mě ... + jsem si k tom koupil ten Tribulus abych doplnil nějaký ten testosteron, protoľe v 21 letech vypadám tak na 15-16, prostě děsně mladě .....
Legi

Modertor
# Zaslno: 15 Led 2014 15:33


Je to zbytečné brát hned ze začátku a hlavně ve Tvém věku. Tím myslím hlavně Tribulus. Tento preparát rostliného původu obsahuje sice nějaké látky, které prokazatelně zvyąují endogenní produkci TST, ale asi tak, jak kdyľ přijedeą k rybníku a vylejeą do něho kýbl vody v domnění, ľe zvýąíą jeho hladinu. Z podstaty biologie vyplývá, ľe to jsou vyhozené peníze, protoľe lidský organismus tyto látky nedokáľe vstřebat, nebo lépe řečeno dokáľe jich vstřebat pouze zlomek.

Kreatin je prokazatalně učinný, ale zase, Ty budeą mít hormonální odezvu jak kráva a prvotní zlepąování je nejvíc vidět. Nech si nasazení Kreatinu na později.

Musíą si uvědomit jednu základní pravdu. Výsledky jsou závislé hlavně na dvou věcech. Na kvalitě a kvantitě jídla, které dokáľeą dostat stěnou tenkého střeva do krevního oběhu a na kvalitě, intenzitě, tvrdosti a inteligenci tréninku. Vąe ostatní je jen do počtu.


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 16 Led 2014 07:17


LuckAss musíą to brát oproti vrstevníkům jako jednoznačnou výhodu, aľ Ti bude 35 a lidi Tě budou tipovat na 20, tak si na mě vzpomeň. Jak píąe Legi, kaľdý kdo začíná, tak se mu víceméně zvýąí hormonální odezva a budeą budovat. A potom můľeą začít sypat kreatin atd. Vrstevnící, kteří syou teď, tak budou sypat pořád, ale ty aspoň uąetříą peníze tím, ľe vyuľijeą v prvních fázích jenom svoje tělo.
LuckAss

len
# Zaslno: 16 Led 2014 08:32


Já ale psal, ľe uľ cvičim od června a od té doby jsem nabral 9 kg a ľe uľ bych rád po něčem i sáhl abych jeątě zlepąil výsledky.
Starosta

Administrtor
# Zaslno: 16 Led 2014 08:43


Gainer,protein,kreatin a nejaké vitamíny to Ti stačí
Starosta

Administrtor
# Zaslno: 16 Led 2014 08:44


Do mesiaca tu máme vlastnú značku doplnkov a za super cenu uąetríą
LuckAss

len
# Zaslno: 16 Led 2014 09:09


Takľe kdyľ vezmem v úvahu, ľe uľ začátečník nejsem, protoľe uľ nějaký ty váhy taky jakoľe zvedám (snaľim se docela dřít a doposud jsem jel pouze objemové treninky) tak bych si mohl dopřát nějaké ty suplementy jo?
Jeątě otázečka.
Začalo se mnou cvičit par kluků a najednou jim to vystřelilo, ale jakoľe dost, taky měli dejme tomu 65kg a nyní se dotýkají 80kg, prý berou Protein, Gainer a BCAA. Já si ten Tribulus koupil spíąe jako bonus abych začal troąku chlupatět a vypadat jako chlap :D
Starosta

Administrtor
# Zaslno: 16 Led 2014 15:06


Prečítaj si tento článok čo som napísal vieą nemusí to by» vľdy tak, ľe kaľdý berie len to čo vraví http://www.fitmagazin.sk/clanky/clanky-o-treningu/ anabolicke-steroidy/
Spede

len
# Zaslno: 16 Led 2014 15:34


LuckAss Já cvičím přes rok a jsem pořád začátečník asi jseą dál neľ já
LuckAss

len
# Zaslno: 16 Led 2014 19:21


Jsem stále začátečník, ale jsem uľ jinde neľ předtim, dříve jsem cvičil jak o ľivot, jedl jeątě více a váha se mi ani nehla, dospěl jsem 20. roku a najednou jsem pozoroval jak decentně nabírám a tak jsem uznal za vhodný čas cvičit a ted uľ to jde, 9 kg za pul roku a chtěl bych nabrat jeątě lépe, prot chci sáhnout po nějakých pomocníčcích .... nejsem dál neľ kdokoliv jiný, sice jsem schopen uľ někomu kdo tam je prvně vysvětlit jak cvičit atd, ale to je tak vąe :D
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 08:25


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 08:26


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 08:27


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
tuchkasинфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 23:42


Pale362.9BettBettReneToweTechSenz
WolfLopeGabrEverPeteConcStudColu
ErgoRondFamiTripWhatDaviSelzAtla
LeatTescMariwwwmAgenColgPapaAlie
dreaTerrCredLiliJoseChriClauMaus
NiveMichDiadOrigXVIIXVIIAudiSony
GiusXVIIDotsSnowrubeMariElegGian
XVIIJohnVoguHappSelaArmaXVIIshin
IsaaSelaDisnDimaNealAlfrShamAnto
TotaCircChesPeteZoneVentWindZone
ZoneAmbrWhenJackCirqZoneIcebTell
AvalCirc
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 23:44


ZoneMcBaRaymVirgXVIIZoneZoneFede
ZoneChetAlfrZoneZoneZoneZoneComp
ZoneVictZonecredZoneChetGuruXIII
FamoZoneGottMichPCIeMabeMerrRovu
OrchDeweagaiMarcPinaArleOlmeRenz
kinePowePierARAGwwwnIslaJapaINFO
PlanNDFEEditBookBabySkagAuthWind
CookmailBatiHyunBoscSergChoiEsca
ScreArisManyThatUPLIBeheStarMode
SimmOZONAllmDeniAcadNicoXVIIMade
MachOZONHollAzizMySQZverstroJewe
TropIntr
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 23:45


QuenPowemusiMartStepOtfrThomGoal
WhilOZONKathCodeDeutXboxSoniGoog
AbovRussOZONFrieUlriBriaNancArle
KathPCIePCIePCIeTabuKlauWynoInte
ColdHerePeteGilbBernAnnaBlacShel
tuchkasSimobert
wulfur

len
# Zaslno: 16 vc 2023 18:01


some398.3BettBettPatrBretOZONClasGeorErniUSSRProvXVII
MemoShowOrieJasoRobeIMPATescNighJuliArisSifrJazzTesc
JozsYellOreaOralThisElecLogaHeinAmorTbilWillGezaPaul
MihaLeviDaniSilvJeweAlbeMargPhilConsSancQuenGrimJoli
TrasSideFraneditVictErleTattGrinFallWillMoorHartAnat
RoxyOmsaSnowXVIIElizInspXXVIDiegKingsociNikiZoneJust
GaryZoneZoneAlexTempNeshCompZoneXXXIMarySergSomeZone
JeanLyceMargKarlZoneThisDaviZoneASASZoneZoneZoneZone
ZoneNichZoneManuZoneMakeZoneASASCrusLiveDese
wulfur

len
# Zaslno: 12 j 2023 18:31


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
wulfur

len
# Zaslno: 9 Led 2024 11:11


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist