Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zatenci / Chci zat brt suplementy + zvolen znaka.
Autor Zprva
LuckAss

len
# Zaslno: 13 Led 2014 22:14

Ahojte, jsem d se ci stle zatenk,
dve jsem ml pli velk problem s pibrnim vhy, nyn jsem od ervna nabral 9 kg, jen pouze tim, e jim co doma najdu a chodim do posilovny.
Je mi 21 let, vha 74 kg (ped ervnem 65), vka 186, typ postavy takov zvln .... svaly rostou, ale jakoby dopedu, vbec nejdu do V ani ramena se neroziuj .... ale jeliko u jsem pekonal problem s nabrnim vhy, rd bych shl i po njakch produktech ....
Chci se zeptat na znaku ProfiMASS, vrobky jsou lacinn a zas tak nekvalitn mi nepijdou ....
Chtl bych uvat Protein 80, Gainer 13, Kreatin (sypk), BCAA a Tribilus, pokud by nkdo poradil s dennim dvkovnim, kdy co jak brt a zda vbec volit znaku PROFI MASS.
Jsem kucha a v prci si mohu dt co chci, take neni problem zat se vnovat i vce jdlu.
Jinak co a jak cviit, to u vim.
Jde mi spe na viditeln vsledky co se te sval a produkt dopomhajcch tomu
Kriss

len
# Zaslno: 13 Led 2014 22:40

Ahojky vtm T tady mezi nami co se te suplementace takl satle lpe porad kluci ... Jinak co se te jdla m velkou vhodu, tm e si kucha urit um pipravot jdlo, kter bude to vhodn a bude obsahovat veker iviny kter potebuje a jet jako bonus bude chutn

Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Karolina

len
# Zaslno: 14 Led 2014 09:10

Taky T vtm Jdlo je zklad, jak zvolit suplementy Ti porad kluci

I dont work hard because I hate my body, I work out because I love it
Legi

Modertor
# Zaslno: 14 Led 2014 16:28

Firma ProfiMASS....co bych Ti k tomu ekl. J je vbec neznm, ale teba nemaj vbec v nabdce vceslokov protein, co sved o tom, e tomu moc nerozum. Takovch "vrobc" je jak hub po deti....

Doporuuji nechat Kreatin, BCAA a Tribulus u vbec... zatm bt. Na to je as.

Klasicky se uv gainer (0,5-1g na kg beztukov vhy) okamit, nebo do hodiny po trninku....podle toho jestli chce plit po trninku efektivn tuky...co asi chce. Protein (30-40g) se dv do 30-45minut po gaineru.

42let @ 195cm @ 125kg
LuckAss

len
# Zaslno: 14 Led 2014 20:37

U mam doma Tribulus, BCAA, Gainer a protein Co s tim?
Stane se nco kdybych to bral?
Legi

Modertor
# Zaslno: 14 Led 2014 20:51

Miluju, kdy nkdo vykoup krm se suplementama a potom se pt, co s tm! Nemlo by to bt naopak? Nu co, ber u....

42let @ 195cm @ 125kg
LuckAss

len
# Zaslno: 15 Led 2014 07:14

Chci se zeptat z jakho dvodu bych to neml brt ze zatku? Hromada kluk co byli huben, se nacpali proteinem, gainerem, BCAA a za stejnou dobou cvien jako j jsou upln jin oproti m ... + jsem si k tom koupil ten Tribulus abych doplnil njak ten testosteron, protoe v 21 letech vypadm tak na 15-16, prost dsn mlad .....
Legi

Modertor
# Zaslno: 15 Led 2014 15:33

Je to zbyten brt hned ze zatku a hlavn ve Tvm vku. Tm myslm hlavn Tribulus. Tento prepart rostlinho pvodu obsahuje sice njak ltky, kter prokazateln zvyuj endogenn produkci TST, ale asi tak, jak kdy pijede k rybnku a vyleje do nho kbl vody v domnn, e zv jeho hladinu. Z podstaty biologie vyplv, e to jsou vyhozen penze, protoe lidsk organismus tyto ltky nedoke vstebat, nebo lpe eeno doke jich vstebat pouze zlomek.

Kreatin je prokazataln uinn, ale zase, Ty bude mt hormonln odezvu jak krva a prvotn zlepovn je nejvc vidt. Nech si nasazen Kreatinu na pozdji.

Mus si uvdomit jednu zkladn pravdu. Vsledky jsou zvisl hlavn na dvou vcech. Na kvalit a kvantit jdla, kter doke dostat stnou tenkho steva do krevnho obhu a na kvalit, intenzit, tvrdosti a inteligenci trninku. Ve ostatn je jen do potu.

42let @ 195cm @ 125kg
Spede

len
# Zaslno: 16 Led 2014 07:17

LuckAss mus to brt oproti vrstevnkm jako jednoznanou vhodu, a Ti bude 35 a lidi T budou tipovat na 20, tak si na m vzpome. Jak pe Legi, kad kdo zan, tak se mu vcemn zv hormonln odezva a bude budovat. A potom me zat sypat kreatin atd. Vrstevnc, kte syou te, tak budou sypat pod, ale ty aspo uet penze tm, e vyuije v prvnch fzch jenom svoje tlo.
LuckAss

len
# Zaslno: 16 Led 2014 08:32

J ale psal, e u cviim od ervna a od t doby jsem nabral 9 kg a e u bych rd po nem i shl abych jet zlepil vsledky.
Starosta

Administrtor
# Zaslno: 16 Led 2014 08:43

Gainer,protein,kreatin a nejak vitamny to Ti sta
Starosta

Administrtor
# Zaslno: 16 Led 2014 08:44

Do mesiaca tu mme vlastn znaku doplnkov a za super cenu uetr
LuckAss

len
# Zaslno: 16 Led 2014 09:09

Take kdy vezmem v vahu, e u zatenk nejsem, protoe u njak ty vhy taky jakoe zvedm (snaim se docela dt a doposud jsem jel pouze objemov treninky) tak bych si mohl dopt njak ty suplementy jo?
Jet otzeka.
Zaalo se mnou cviit par kluk a najednou jim to vystelilo, ale jakoe dost, taky mli dejme tomu 65kg a nyn se dotkaj 80kg, pr berou Protein, Gainer a BCAA. J si ten Tribulus koupil spe jako bonus abych zaal troku chlupatt a vypadat jako chlap :D
Starosta

Administrtor
# Zaslno: 16 Led 2014 15:06

Pretaj si tento lnok o som napsal vie nemus to by vdy tak, e kad berie len to o vrav http://www.fitmagazin.sk/clanky/clanky-o-treningu/ anabolicke-steroidy/
Spede

len
# Zaslno: 16 Led 2014 15:34

LuckAss J cvim pes rok a jsem pod zatenk asi jse dl ne j
LuckAss

len
# Zaslno: 16 Led 2014 19:21

Jsem stle zatenk, ale jsem u jinde ne pedtim, dve jsem cviil jak o ivot, jedl jet vce a vha se mi ani nehla, dospl jsem 20. roku a najednou jsem pozoroval jak decentn nabrm a tak jsem uznal za vhodn as cviit a ted u to jde, 9 kg za pul roku a chtl bych nabrat jet lpe, prot chci shnout po njakch pomocncch .... nejsem dl ne kdokoliv jin, sice jsem schopen u nkomu kdo tam je prvn vysvtlit jak cviit atd, ale to je tak ve :D
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 08:25

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 08:26

инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 08:27

tuchkasинфоинфо
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Prv online: Host - 4
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0