Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Výsledek posilování po roce
Autor Zpráva
ManuelJ

Člen
# Zasláno: 1 Led 2014 17:06 - Změnil/a: ManuelJ

Zdravím
Před rokem jsem se po oslavě svých 15tých narozenin rozhodl se sebou něco udělat. V tu dobu jsem měl trošku nadváhu (70 kg). V plavkách mi to moc neseklo a o tělocviku jsem byl ten, kterého si kapitán vybere do týmu vždy jako posledního. Našel jsem si na internetu cvičební plán a začal jsem. Můj týden probíhal takto. 3 dny posilování a 3 dny kardia. V neděli jsem dělal cvičení ná protahování. Jídelníček jsem měl přísný a vyhýbal jsem se fastfoodům a podobným jídlům. Tuhle týdení rutinu jsem dodržoval s pár menšími přestávkami celý rok. Teď je mi 16 a vypadám ještě hůř než před tím. Vážím 58kg a moje postava se těžko popisuje. Mám tlustá prsa (man boobs) ale za to mi vylejzaj žebra, mám strašně tenké ruce, tlustá stehna a velký zadek. Přitom boky jsou jak u anorexika. Jednoduše, jsem chodící kostra s pár tučnými místy. Abych pravdu řekl, tak jsem dost zklamaný a naštvaný. Celý rok jsem věnoval těžké práci a to za nic. Vynechával jsem oslavy a místo toho jsem cvičil. Ostatní se bavili a já doma dřel a teď vypadám tak jak vypadám. Chci se zeptat vás, kde jsem mohl udělat chybu? Jak je možné, že jsem zároveň tlustý a hubený?
Předem děkuji za odpověď.
Karolina

Člen
# Zasláno: 1 Led 2014 17:27 - Změnil/a: Karolina

Ahoj. První, co by jsi měl napsat, aby Ti mohl někdo poradit, napiš, jak jsi posiloval a hlavně, jak jsi jedl, příklad jídelníčku, co sníš během jednoho dne

I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
ManuelJ

Člen
# Zasláno: 1 Led 2014 17:56

Tak prvních 6 měsísů jsem posiloval 3x týdně posilování a 2x denně intervalový trénink v podobě běhání. Plán posilování jsem měnil každý týden, vždycky jsem něco k tomu přidal (např. 1. týden jsem dělal klasické kliky a 2.týden kliky s tlesknutím) Sobotu a neděli jsem odpočíval. Pak jsem přešel na 3 měsíšní plán P90X a léto jsem dělal street workout.
Příklad jídelníčku:
7:00 - Chleba se šunkou, čaj | Musli s bílím jogurtem | Omeleta
10:00 - Klasická školni svačina = Chleb, šunka & Jablko
Oběd jsem měl podle toho jak mi končila škola, většinou v 14:00 (Když jsem měl odpoledku, tak jsem si o přestávce zašel do nějaké restaurace, tam jsem si dal nějaké kuře nebo hovězí.)
Jinak doma jsem měl např. kuře s rýži | nějaké těstoviny | Hovězí se šťouchanými bramborami | Losos
Pak čekáním na večeři jsem si vždycky dal něco malého když jsem měl hlad např. nějaké ovoce| namazaný chleba Lučinou |jogurt
18:00 - Zase podobné jako oběd, nějaké libové maso s přílohou
Po večeři jsem měl ve zvyku dát si hroznové víno.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 1 Led 2014 18:54

Tak koukám, že jsi toho dělal hodně špatně a Tvé výsledky tomu bohužel odpovídají. Heslovitě Ti napíši ty největší chyby a níže máš odkazy k přečtení....

Cvičil jsi silově 3 dny po sobě a potom 3 dny v řadě aerobku?
To je nesmysl.

Tvůj problém je, že máš hodně neefektivního aerobního tréninku a málo jíš a nevhodně co se týče skladby živin a časování.

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=5&topic=8306
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=7959

42let @ 195cm @ 125kg
ManuelJ

Člen
# Zasláno: 1 Led 2014 19:16

Můžete mi sem aspoň hodit nějaký plán a jídelníček, co a jak? Nebo poradit dobrý web nebo knihu?
Spede

Člen
# Zasláno: 1 Led 2014 19:36

Tak dobrý web jsi snad, už našel
Karolina

Člen
# Zasláno: 1 Led 2014 19:44

Co ti dal Legi výše ty odkazy, tam jsou základy a vše potřebné, je dobré si je pročíst i na tomhle fóru najdeš spoustu informací, a potom, když něčemu nebudeš rozumět Ti tu rád někdo tvoje dotazy zodpoví Je dobré si taky jen tak na zkoušku spočítat, kolik sníš denně bílkovin, sacharidů a tuků, aby jsi věděl, co máš přidat nebo ubrat, každopádně ty články přečíst

I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Spede

Člen
# Zasláno: 1 Led 2014 20:03

Člověk může napsat, že je všechno špatně, ale najít si ty zdroje a konfrontovat to, tak je to mnohem lepší. Pokud máš velké energetické výdaje, tak nemůžeš jíst jak anorektik...
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 1 Lis 2021 07:55

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 1 Lis 2021 07:57

knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 1 Lis 2021 07:58

readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 6
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0