Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Ektomorf a nejefektivnější domácí cvičení
Autor Zpráva
123456

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 17:50

Zdravím,
Je mi 21 let, měřím 180cm a vážím pouhých 59kg. Jsem typický ektomorf. Rozhodl jsem se, že začnu můj problém řešit a udělám cokoli abych došel ke změně (cílem je pro mně alespoň 70kg). Ze začátku bych chtěl začít posilovat doma, mám jednoručky, hrazdu a žebřiny. Samozřejmě jsem si přečetl spousty článku, které se podobným problémem zaobírají, takže již mám představu o správném jídelníčku. Potřeboval bych doporučit, jaké náčiní je pro domácí cvičení ideálnía nejefektivnější ( přemýšlel jsem o koupi TRX a obouruční činky, má to význam?) Také by mně zajímalo, jaké suplementy jsou pro začátečníka ektomorfa nejvhodnější (respektive po kterých co nejdříve uvidím výsledky). Předem Vám mnohokrát děkuji za odpověď
liliana

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 17:52

Ahoj, můžeš nám napsat jak se stravuješ, jestli máš pravidelný spánek, máš nějakou nemoc- štítná, žláza cukrovka,alergie,atd...

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Spede

Člen
# Zasláno: 8 Pro 2013 10:55

Tak než by jsi kupoval TRX, tak začni cvičit s jednoručkama, s hrazdou apod. Mrkni po fóru, tak je tady hdoně cviků a metod jak cvičit doma. I já cvičím pouze doma Spede
Vyzkoušj Gainer a Protein, doporučuji
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 3
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0