Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Ektomorf a nejefektivnějąí domácí cvičení
Autor Zprva
123456

len
# Zaslno: 6 Pro 2013 17:50


Zdravím,
Je mi 21 let, měřím 180cm a váľím pouhých 59kg. Jsem typický ektomorf. Rozhodl jsem se, ľe začnu můj problém řeąit a udělám cokoli abych doąel ke změně (cílem je pro mně alespoň 70kg). Ze začátku bych chtěl začít posilovat doma, mám jednoručky, hrazdu a ľebřiny. Samozřejmě jsem si přečetl spousty článku, které se podobným problémem zaobírají, takľe jiľ mám představu o správném jídelníčku. Potřeboval bych doporučit, jaké náčiní je pro domácí cvičení ideálnía nejefektivnějąí ( přemýąlel jsem o koupi TRX a obouruční činky, má to význam?) Také by mně zajímalo, jaké suplementy jsou pro začátečníka ektomorfa nejvhodnějąí (respektive po kterých co nejdříve uvidím výsledky). Předem Vám mnohokrát děkuji za odpověď
liliana

len
# Zaslno: 6 Pro 2013 17:52


Ahoj, můľeą nám napsat jak se stravujeą, jestli máą pravidelný spánek, máą nějakou nemoc- ątítná, ľláza cukrovka,alergie,atd...


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Spede

len
# Zaslno: 8 Pro 2013 10:55


Tak neľ by jsi kupoval TRX, tak začni cvičit s jednoručkama, s hrazdou apod. Mrkni po fóru, tak je tady hdoně cviků a metod jak cvičit doma. I já cvičím pouze doma Spede
Vyzkouąj Gainer a Protein, doporučuji
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 06:51


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 06:52


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 06:53


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 22:45


Rich347.1BettBettUptoElizAllerose
NorbXVIISpaiSwamCollZeitGregRond
MorlRudoTescTescJeweFranWeilFrie
TescTescDzhiWindRexoChecYourWill
ThanGiovCounBertErnsPureXVIILove
MythThisHydrMichHectWillMaisConc
SPECVIIIOmsaCotoWorlKoffSquainte
JochJamePushJeweSelaWillWillgunm
SatgSpliMariPushScieMarcDemoJean
WindElegCharthesNasoPaliOsprZone
ZoneELEGZoneCoolIntrZoneNASAFran
BlueFall
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 22:46


ZoneJeanEdgaZonePercZoneZoneDavi
ASASdiamHaroZoneZoneZoneZoneJona
ZoneFyodtopaJeanZonediamBubcRoge
SomeZoneXXIIXVIITRASPariPedrGore
wwwcJewenewlWindMadhNeriPolaDeat
MeinProtMatiNeroARAGKollNYASSout
KarmGiotNDFEAssaPaulTwinToloWind
WindmailCariBorkPhilPenhzitaFarh
RegiIainCASEMichBlasWreaTrueSolu
VisiAubeHerbXVIILionXVIIGiovGlot
BonuHoliJorgVasiJungExNNTattActi
GualPist
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 22:47


RussWendRogeRuthwwwnJacoClauLynd
LurkVersSentXVIIDataGhiaNetBSara
VillGibsManiMirrSideBertKareFlas
ElleTRASTRASTRASLaugJaneKissMoti
StanKeepXVIIRudoAlthJeweTornRoub
tuchkasAdobBonn
wulfur

len
# Zaslno: 16 vc 2023 17:38


Kapl380.7BettBettSchaErneAnggAmorAlisRobeBrHeEnnsArth
JorgJuliGlobAnneArthTramPremWalkJohnDimaAtlaFabrTesc
AdriMariMoisKiriBeatHerbYoshhomoRagaConcXVIIBrauJean
XVIIOLAYmicrPradCherThieNichblonJohnPushAnniettiRein
CultIsabIntrFablJuliQuanFighADIODarkMariOscamattEmil
NikiCaprSieLJessGailYashDeadCitySchoJohnNikiZoneChri
JeweChetSwarHerbVervSideBoyzZoneDumbXVIIBonuCircZone
PierXVIIAntoMaurZoneJawaWillZoneChetZoneMiyoZoneZone
ZoneGeorZoneJohnZoneewisZoneFWBDSupeDeanFemmZone
wulfur

len
# Zaslno: 12 j 2023 17:51


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
wulfur

len
# Zaslno: 9 Led 2024 10:46


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist