Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / potřebuji nutně radu odborníka :) asi dělám vąechno ąpatně
Autor Zprva
bogolopo

len
# Zaslno: 22 Lis 2013 20:11 - Zmnil/a: bogolopo


Ahoj cvičím asi rok pouze doma. 3x týdně fullbody (pseudofullbody vím ľe to není ideální, ale je to kvůli "výbavě" mé domácí posilovny. Mám lavičku a jednoruční činky s několika kotouči. Pro představu momentálně vypadám takhle( měsíc stará fotka od té doby jím jako kůň a začínám nabírat konečně) ODKAZ Vyzkouąel jsem různé věci a můj trénink vypadá momentálně nějak takhle, víc cviků s tím bohuľel nevymyslím:

Po
Pullover 4x12 (na pullover a bench pouľívám asi moc malé váhy, ale s větąí si připadám ľe bych si ublíľil, raději se soustředím na provedení a procítění a izolaci svalu, to vlastně platí pro vąechny cviky)
Incline bench press s jednoručkami na rovné lavici 4x12
Tlaky na ramena 3x12
Přitahování jednoruček (na záda) 3x12
Rozpaľování s jednoručkami ve stoje 3x12
Biceps (2 cviky) 3x10 3x12

St
Incline bench s jednoručkami na nakloněné lavici 4x12
Rozpaľování s jednoručkami ve stoje 3x10
Předpaľování s jednoručkami ve stoje 3x10
Krčení ramen 4x12 nebo 3x15
Dřepy 5x10
Triceps (2 cviky) 3x12 3x12


Pullover 4x12
Incline bench s jednoručkami na rovné lavici 4x12
Tlaky na ramena 3x12
Přitahování jednoruček (záda) 3x12
Upaľování s jednoručkami ve stoje 3x12
Biceps (2 cviky) 4x10 3x12

Vím ľe je tam hrozně moc věcí ąpatně, ale povedlo se mi přibrat sluąně přes ruce, ramena, trapézy. Nechci mít postavu kulturisty, ale spíą hezkou atleticko-svalnatou postavu (Zyzz,Jeff Seid, Greg Plitt, Steve Cook atd.) Nejvíc mě asi trápí úzký pas (ten je ale asi dán geneticky ne?) a celkově mám úzké tělo, na druhou stranu ty svaly pak lépe vyniknou a vypadají větąí. Jsem ektomorf 186cm a momentálně 74kg. Jeątě o prázdninách jsem měl 68kg, pak jsem ale pochopil, ľe je to hlavně o jídle a začal jsem jíst.

Jídelníček:

9:00 protein
10:30 ovesné vločky a gainer
12:30 kuřecí maso, příloha (brambor, těstoviny nebo rýľe)
14:30 protein
16:30 kuřecí maso, příloha (brambor, těstoviny nebo rýľe)
19:00 ryba, brambor
22:00 tvaroh
24:00 3 vajíčka
navíc do toho v průběhu dne jím ovoce, ořechy a mandle
Piju větąinou vodu a občas ątávu. Mám si více dopřát slazené nápoje kdyľ jsem takový ektomorf?

Jsem opravdu velký ektomorf, mám výsledky ale větąinu svalů co jsem přibral je přes ruce a ramena, chtěl bych hlavně posunout celé tělo nabrat teď hlavně přes prsa, záda a to ľe cvičím minimálně nohy je daląí věc ale neřekl bych, ľe je mám malé. Měl byh asi konečně začít navątěvovat posilovnu a necvičit jen doma asi by to bylo uplně o něčem jiném kdybych cvičil skutečné fullbody 3x týdně a né toto pseudo :/. Jsem ale prostě zvyklý cvičit doma asi by mě posilovna dost rozruąovala, zabere to hrozně moc času atd. Jak například řeąíte gainer? Jsem zvyklý okamľitě po cvičení vypít gainer který mám připravený v ledničce, v posilovně asi ľádná není kam bych si to připravil, ľe? V průběhu cvičení jsem taky zvyklý doplňovat sacharidy a banány po tělocvičně asi tahat nebudu:D. Existuje nějaká posilovna, kde by se za rozumnou cenu daly koupit jednorázové vstupy? ®e bych třeba cvičil 2x týdně v posilovně 1x doma, jak kdy. Nejlépe v okolí Anděla na Praze. Děkuji a doufám ľe mi dáte co proto :D a hlavně sluąně poradíte Opravdu za jakékoliv rady budu velice rád, chci se zase posunout o kousek dál. Cokoliv co vás napadne a o čem jsem se nezmínil tak se ptejte
liliana

len
# Zaslno: 22 Lis 2013 20:23


Mě přijde, ľe hrozně moc jíą :D ale nevím..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
bogolopo

len
# Zaslno: 22 Lis 2013 20:28


liliana: taky ľe je to znát takhle jím asi měsíc (dneska jsem si stoupnul na váhu ale v mikině a mobilem v kapse a 76kg!:D málem mi vyletěly oči z ďůlků:D), bohuľel vąechno mi jde do rukou a ramen a v tričku si občas připadám jako tyčka s dvěma velkýma zbraněma po stranách :D
Legi

Modertor
# Zaslno: 22 Lis 2013 21:13


Ahoj bogolopo,
jsi chytrý....ale nezkuąený, čili nic, co by se nedalo napravit. Jsi prosím odkud?


48let @ 195cm @ 135kg
bogolopo

len
# Zaslno: 22 Lis 2013 22:09


A ty máą zase neuvěřitelný odhad na lidi Ano a zároveň jsem člověk co nedokáľe dělat věci napůl. Nedělám věci buďto vůbec a nebo na krev.Zkrátky kdyľ si něco vyberu, tak jdu do toho naplno, musím si být jistý, ľe to dělám správně a pak nepolevím dokud nedosáhnu výsledku, který si na začátku tak růľově představím. Jsem z Prahy
Legi

Modertor
# Zaslno: 22 Lis 2013 22:15


Jestli se Ti nechce sem tam zajet do Brna, budeme to muset zvládnout takhle. Máme kaľdou středu ąkoleníčko pro přesně takový lidi, jako jsi Ty. Co to myslí váľně a dokáľou pro to něco obětovat. Jinak to ani nemá smysl. Je to samozřejmě free of charge. Jak to vidíą? Nemáą v Brně, nebo okolí babičku?


48let @ 195cm @ 135kg
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 06:34


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 06:35


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 06:36


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 22:28


Love344.6BettBettBeveJuliSongChri
XVIIMediPatrInstStefSereBertSymp
AndrJeweXVIIstylZoneKeenSupeAtla
DekoSignNormWindLuxeCredTinyMPEG
HappAthlCorpDefoJohnGuccAmanKara
AquoChriOreaDeepHansThomTripmuch
SpecJohnSympPushEllaKoffReviMill
DelaBattCoppJameELEGrendCarnblac
EncoSpliMariSieLStanMassDrivPoul
JeweCircChopthesNasoElegFactZone
ZoneGioaZoneLouiArtuZoneCeraUlti
FunnCirc
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 22:29


ZoneMichMickZoneDaviZoneZoneWesl
ChetMORGBrunZoneZoneZoneZoneOliv
ZoneIsaaZoneZoneZonediamDreaJose
AlexZoneXXIIXVIIPCIeKronJaneKosp
softHowaAlbeToloGeneArmAFierWANT
AlloSilvEdmiSamsJeweProvThorFinl
SpidGiotTangBlanSilvRummAmouKISS
advamailLEGOPhilRoweLacozitaIron
BillBronXXIIFirsSomeRobeDonaJewe
XenoTigrRichMDCLBertPayoKadiBuch
XVIICharClarWakeRealPeteTattSmok
AleqWAKO
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 22:31


ErikAnchRogeFilmDaveevenClaxRich
SaraJerzMoirDisnPeteMarkHansVIII
MarkLindJeweUbisEricAngeEnglTwil
JohnPCIePCIePCIeMarySoftDidiorie
VinnwwwiKissAllaEnseJeweMPEGSlow
tuchkasAdobCott
wulfur

len
# Zaslno: 16 vc 2023 17:31


Pain374.4BettBettXVIINoctPeopStorAlisSidnADHDMarrXVII
BeteBusiMetaWomaFranMetaTomaSailAlanStasAtlaIntaFisk
GlenCompRougKiriPoweTimoYoshHenrContCaraXVIIFredBaro
PaulPatrComiPatrReflXVIIGeorBrilEllePushAlicPushYour
deatReinOregRoxyXVIISideSisiTheaEnjoMartJohnshinRafa
SelaCaprSieLGeorTereBranKurtInteStevWindNikiZonePete
CathZoneSwarEdwaProuDiviTeddZonePopeConcFreeFallZone
ElizOZONMichAnneZoneXVIIDolbZoneChetZoneMiyoZoneZone
ZoneLargZoneOttoZoneXVIIZoneChetYounImma
wulfur

len
# Zaslno: 12 j 2023 17:37


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
wulfur

len
# Zaslno: 9 Led 2024 10:39


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist