Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Rýsování
Autor Zpráva
aviatore

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2013 10:55

Zdravím, jsem v podstatě začátečník, ale již na střední jsem do fitka chodil, ale nikdy jsem se nedokopal k vyrýsování. Pak přišla práce a už na to nebyl čas. Takže svým zevlováním jsem trochu přibral. Výška 185 a váhu mám na 90kg. Řekl bych, že mám v sobě dost hmoty aby se s tím dalo pracovat aniž bych bral kreatin a podobné věci. Chci se tomu úplně vyhnout.

Potřeboval bych poradit jak cvičit, či jakým způsobem pouze pro rýsovaní svalstva a hubnutí k tomu.

Díky
liliana

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2013 11:22

Ahoj, já tady propaguju :D práci s vahou vlastního těla, hiity,... kde dokážeš tělo slušně vyrýsovat... co se týká doplňků, já je neberu, jen nějaké vitaminy... suplementy jsou dobré na lepší regeneraci a tak...

samozřejmě velký podíl bude mít samotné stravování... hodně se dá nahnat stravou..

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
aviatore

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2013 20:45

na to bych se chtěl zaměřit nejvíc na práci s vlastním tělem než vzít dvoukilovku a půlhodiny s ní rychle házet či jak to někdo tak dělá.

Spíš vůbec nevím jak začít, jak často, jaké cviky atd :/
Spede

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2013 21:30

aviatore tady na fóru je hodně tréninkových sestav, tak si nějakou slož a může se upravovat..
liliana

Člen
# Zasláno: 30 Říj 2013 07:12

já ze zač. cvičila 5x týdně, pak i 7x.. podlě mě stačí 3x 4x co si týká hiit, tak příkladů je plný youtube nebo jsou ruzné programy..pokud jsi z velkého města, tak se může něco dít i tam..třeba crossfit nebo insanity program,atd...

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
dobespavel

Člen
# Zasláno: 30 Říj 2013 14:24

Ono bude v podstatě jedno jaký tréninkový přistup zvolíš, u rýsování je chtě nechtě prioritní strava, bez toho to nemá smysl, takže se zkus zaměřit spíše na tohle, trénovat se dá potom různě (silově, hiit, kruhový trénink...)

22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 1 Lis 2021 05:29

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 1 Lis 2021 05:30

knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 1 Lis 2021 05:31

readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 16 Pro 2021 21:21

Very318.4BettBettClaiShanNeveMPEG
PeruEmmaRobeHilaStepSympRealEleg
EnidGuruCatsTescZoneHaroHammLili
TescBritbodyAdobJuicRembBurtShei
XVIILoveModePonsIsaaMexxMushWind
RexoConcPureBeauJohnAlicJennFerr
ElemDaniFranGrimBreaMomoNikiSTDu
ToccGravAllmRobaJohnRobbJeroblac
JeweSelaChanPushPoulRabiWateAver
GeniTaraScenELEGZoneRoxyFutuZone
HappELEGZoneWillPatrZoneHawkWang
LouiTrai
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 16 Pro 2021 21:22

ZoneBermFritZoneNigeZoneZoneScot
ChetZoneHansZoneZoneZoneZoneJeff
ZoneJuliZoneZoneZoneZoneExplZone
KarlInviSuprPlewPCIeDenvINSEMeta
ROKRCoolSingWindJardPETETropOlme
WindVanbSauvARAGSonyKaieTexttrac
ValiEducSdKfMarlNatiDodgcasuwwwr
demoworlDigiBorkZelmBossTrioExce
SintWindXVIINailMotiAgatXVIILook
RosaBearDaviMarkChriExpoXVIIAlph
JeweOceaRobeDigiRobeHarrAlanFore
PozoMart
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 16 Pro 2021 21:23

GiacLeveMacdHarrHansLeslPermDavi
PuddCoriVirgJeweCraiWindElecJule
StenPochStinWillXVIIStarWilsFrea
EoinPCIePCIePCIeEmmaVaniJeweworl
LoveJacqNatsLLACJohnMojoBernAmou
tuchkasPhotCent
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0