Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Hubnutí - zhodnocení
Autor Zpráva
simbyan

Člen
# Zasláno: 24 Říj 2013 19:01

Dobrý den, prosil bych o rady pro 17 letou kamarádku.
159cm,50kg

Její strava vypadá asi takto:
Snídaně většinou vločky s mlékem/ovocným kefírem, + občas ovoce/oříšky

K svačině nějákej obloženej toast(sýr,šunka,salát) nebo třeba jogurt/termix +ovoce a mysli tyčku

Oběd nejčastěji nějaké maso s přílohou(kaše,rýže,..)

během odpoledne něco menšího (chléb se sýrem, šunkou)

Pak si dá spalovač nějakej od aminostaru pro ženy.

Potom cvičí nějaké kardio od Jessicy Smith a podobné věci co jsou na YTB (cca 30-50min) a nebo střídá těžký kardio x lehký kardio+posilovačka (opět asi 30-50min)

Hned potom si dá většinou nějáký ovoce.

A tak hoďku potom si dá třeba zeleninu, vajíčka, mlíčko, něco celozrnýho se šunkou, salátem a ták

Nedá na mě, a přes den toho moc nevypije, ale její problém je, že jí přijde že to nemá žádné účinky, že i když se opravdu snaží, nevidí výsledky. Co byste doporučili?
liliana

Člen
# Zasláno: 24 Říj 2013 19:58

a ona chce hubnout? Podle váhy už nemá moc co..spíš tvořit svaly.. pití může být problém... taky málo piju.. a je fakt, že to může zpomalovat hubnutí.. každopádně, ať nekouká na váhu, ale měří se, tak pozná, jestli mizí podkožní tuk... ale myslím, že ho moc nemá ;)

jídlo mi přijde celkem ok..akorát možná to první jídlo po cvičení, bych dala víc bílkovin a sach.minim... třeba jen bílkovinu a zeleninu..

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
liliana

Člen
# Zasláno: 24 Říj 2013 19:59

+ k svačinám zeleninu, té není nikdy dost..

dobespavel

Člen
# Zasláno: 25 Říj 2013 23:31

No tak záleží na tom, čeho chce dosáhnout, existuje mnoho důvodů proč lidé cvičí a jsou různé cíle, k nimž vedou rozdílné cesty - napiš něco víc

Investice do spalovačů, které stejně moc parády nenadělají, mi nepříjde příliš rozumná, zkrátka řečeno je to škoda peněz

22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
simbyan

Člen
# Zasláno: 27 Říj 2013 11:00

liliano, děkuju, vyřízeno
dobespavel, Má za cíl úbytek tuku, ale zároveň nijak výrazně nenabrat svalovou hmotu. Chce mít asi nějakých 45kg.
liliana

Člen
# Zasláno: 27 Říj 2013 11:49

ještě kámošce vyřiď, že pokud chce mít křivky, tzn. pěknou ženskou siluetu a ne být jak deska, plochej zadek, vybublé tělo, tak se nemusí bát cvičit..ani v posilovně, kulturista z ní nebude, nemá na to hormony... já cvičím 14 měsíců a jako chlap nevypadám ;-D

liliana

Člen
# Zasláno: 27 Říj 2013 11:50

a o váze to není.. muže mít klidně na váhu víc, než je zvyklá a na cm méně..

Legi

Moderátor
# Zasláno: 27 Říj 2013 11:57

Jenže když bude mít nízké procento tělesného tuku a nic moc svaly, bude vypadat ploše. Pro hezké křivky je nutno na svalech pracovat. Ženská z podstaty věci svaly jako muž mít nemůže, takže obavy typu, když budu silově posilovat, budu vypadat jako skříň, opravdu nejsou na místě.

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 27 Říj 2013 12:04

Legi shodujem se, já jsem toho důkazem, bez svalů jsem měla nízkou váhu,ale neměla tvar, teď mám vyšší váhu, tvary a cm stejné jak při nízké váze..

dobespavel

Člen
# Zasláno: 27 Říj 2013 22:31

V tom případě bych asi doporučil nějaký HIIT
na internetu je toho spousta, stačí si jen vybrat

O důležitosti stravy se tu doufám nemusím rozepisovat

22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0