Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / "buchtičky"
Autor Zpráva
fildol

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2013 19:12

Ahoj, mám otázku týkající se břišního svalstva. Nemáte někdo zkušenosti jak co nejrychleji dosáhnout "buchtiček" na břiše bez steroidů atd....?
Jde mi čistě jen o estetickou stánku, ne být namakaná korba.
Je mi 14 let, vážím 57 kg a jsem vysoký 165 cm.
dobespavel

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2013 20:35

Doporučuju ti nějaký fullbody trénink 3x týdně složeny ze cviků převážně s vlastní váhou
http://www.cviceni-doma.cz/

Co se týká viditelného břišního svalstva, tak to otázka zejména stravy

Povinně přečíst tohle:
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=7959

22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
Spede

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2013 21:48

I když buchtičky jdou ruku v ruce s tvrdým tréninkem a upravenou stravou.. Nejde mít ,,buchtičky,, a přitom mít ochablé ruce,nohy,záda nebo propadlý hrudník
Legi

Moderátor
# Zasláno: 1 Říj 2013 05:02

A ještě jedna maličkost, mít k tomu genetické dispozice. Ne každý má sixpack,jak by měl vypadat.

42let @ 195cm @ 125kg
tadeafc

Člen
# Zasláno: 1 Říj 2013 06:09

Ale hlavně to svalstvo tam musíš mít,aby šlo vidět.Což při té váze vážně pochybuji,že již toho dosahuješ.

Já mám 70kg a břicho mám viditelné,ale nejsou to buchty,jako vidíš na obrázkách atd,chce to hodně dřiny
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0