Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Zapesti
Autor Zpráva
clowicek

Člen
# Zasláno: 27 Zář 2013 09:49

Ahoj,
mam dotaz, pred 15 lety jsem mel dvakrat komplikovane zlomene zapesti... vse srostlo v pohode a hybnost bez omezeni... nicmene vcera jsem posiloval bicepsi a musim rict ze me to zlomene zapesti bolelo... jsem zacatecnik tak jsem nejdrive zacal s malou vahou... rad bych se zeptal, jestli by mi pomohlo gumove kolecko + kloubova vyziva...

diky za radu

Stepan
Legi

Moderátor
# Zasláno: 27 Zář 2013 10:21

Ahoj, zápěstí Tě bolelo, protože jsi ho do teď "nepoužíval", to nemá s dávnou zlomeninou nic společného. Cokoli, včetně gumového kolečka na zpevnění zápěstí je přínosné, protože síla úchopu Tě bude vždy limitovat. Kloubní výživa je při cvičení bez diskuze.

42let @ 195cm @ 125kg
clowicek

Člen
# Zasláno: 27 Zář 2013 10:37

Diky za odpoved... ano takto jsem ho nepouzival, nicmene druhe zapesti bylo v pohode, tak jsem predpokladal ze to bude tou zlomeninou...

jeste otazka... jak to gumove kolecko pouzivat, lepe receno kolikrat denne ho zmacknout, nekde jsem cetl ze to nekdo dela 200x nekdo 250x nebo spis do te doby nez ho nebudu schopen zmacknout

Dekuji
Legi

Moderátor
# Zasláno: 27 Zář 2013 11:42

Pozor na to, zápěstí se v případě namožení regeneruje dost pomalu a potom je to paradoxně kontraproduktivní. Můžeš být 3-5 dnů out of order. Ze začátku k tomu přistup opatrně a postupně navyšuj počet opakování. Začni tak 3x20opak. každá ruka, budeš mít dost.

42let @ 195cm @ 125kg
clowicek

Člen
# Zasláno: 27 Zář 2013 13:13

Diky za radu to jsem potreboval vedet...
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0