Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Zdravotní problém
Autor Zpráva
JeFF_

Člen
# Zasláno: 23 Zář 2013 10:35

Dobrý den.
Mám k vám prosbu. Při běhu na čas např. 200m se mi po nejlepším výkonu zamotá hlava(jako by mi bylo zle),taktéž i někdy u posilování.
Prosím o rady. Jsem hodlán s tím zajít k lékaři a udělat si popřípadě krevní testy.
liliana

Člen
# Zasláno: 23 Zář 2013 13:16

jakej máš tlak, víš?

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
JeFF_

Člen
# Zasláno: 23 Zář 2013 14:57 - Změnil/a: JeFF_

Bohužel ne,ale není tohle poprve. Právě jsem na Střední škole v 1.ročníku a tento problém mě postihoval i na ZŠ. U Štafety jak jsem dobězel trať(tak mi nebylo dobře a viděl jsem okolí kolem sebe žluto spestřeně) pak jak jsem byl na boxu(trénink) to se mi také začala motat hlava a na běhu 200m + teď 2 TV na Střední škole. 1.běh jsem se málem zhroutil(v tom způspobu,že jsem nebyl schopný to dojít,nebo jsem si potřeboval akutně sednout ), a dnes taky,ale nebyla to tak horší jako minule(pomohl mi čerstvý vzduch).
Ale vždy jak jsem si sednul a dýchal čerstvý vzduch,tak to po chvílí přestalo.
Co mi prosím tě radíš? Mám zajít k lékaři? Bohužel můj osobní lékař má dovolenou,ale nechci to uspěchat. A jestli nemám napsat na zdravotnické forum.
liliana

Člen
# Zasláno: 23 Zář 2013 15:27

doktora určitě ano, pokud má obvodní dovolenou, tak nějakého internistu... mohl by to být nízký tlak.. ty příznaky tomu nasvědčují..ale klidně by to mohly být problémy se srdcem,... a plno dalších variant.. jsi hubený? Já mám taky nižší tlak..většinou... dělá se mi tma před očima, když vstanu rychle..atd.. ale mám to občas..

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Moderátor
# Zasláno: 23 Zář 2013 18:11

Lili jistě, může mít nízký cukr, milion dalších věcí. Takový věci se neřeší na fóru.

42let @ 195cm @ 125kg
JeFF_

Člen
# Zasláno: 23 Zář 2013 20:02

Děkuji za odpověďi. Nějak se to pokusím vyřešit s lékařem. Také to vidím na slabý pitný režim,co je také můj případ a snažím se to hlídat a pít co nejvíc. Zapoměl jsem napsat,že tohle se mi nestávalo pravidelně,ale jen vyjímečně u těch případů,co jsem zde napsal v předešlém příspěvku.

Mám jen otázku mimo tématu. Jaký je nejlepší a nejúčinější kloubní výžíva? Našel jsem Flextor,ale nevím zda je na tom nejlépe. Toť vše a díky za vaše rady.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 23 Zář 2013 20:25

Obyčejný kolagen.....třeba toto, velmi levné....
http://www.namaximum.cz/kategorie/kloubni-vyziva/c ollagen-premium-hydrolyzovany-rybi-kolagen/
http://www.namaximum.cz/kategorie/kloubni-vyziva/j oint-flex-gold-kloubni-vyziva/

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0