Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Posilování - přibírání
Autor Zpráva
jura1992

Člen
# Zasláno: 25 Srp 2013 16:36 - Změnil/a: jura1992

Ahoj, potřeboval bych poradit jak mám přibrat, ale zároveň nepřibrat v obličeji, nebo v něm přibrat jenom málo, je mi 20 a vážím 70 kg, když jsem vážil skoro 80 tak jsem měl hrozně nafouklý obličej a to nemluvím o nafouklém břichu... měřím skoro 180 cm. Teď jak jsem spadl na těch 70, chtěl bych mít zase kolem těch 75 nebo 80 kg. Mám dělat nějaké konkrétní cviky? někde jsem i četl, že mám pít čistou vodu, ale nevím jak často a v jakém množství.

Za každou radu předem díky
liliana

Člen
# Zasláno: 25 Srp 2013 22:25

předpokládám, že předtím jsi mel asi tuk, když jsi byl nafouklej musíš asi kvalitně a dostatečně jíst a správně cvičit.. co se týká vody, tak norma..2-2,5l denne.. já mnohdy nedám ani 2... jen v lete..jinak s emusím dost hlídat..ale na objem to nemá vliv

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Moderátor
# Zasláno: 26 Srp 2013 17:08

V obličeji můžeš přibrat jen tuk. Posilováním přibereš svaly tam kde chceš, čili ty partie, které budeš cvičit, což bude celé tělo, vyjma mimických svalů.

Pro Tebe platí tedy stejné odkazy, jako pro kolegu:
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=5&topic=8114

42let @ 195cm @ 125kg
jura1992

Člen
# Zasláno: 26 Srp 2013 19:18

Ano, předtím jsem měl tuk, vůbec jsem necvičil jenom jsem posiloval s jednoručkama nic víc a měl jsem takové to "těhotenské bříško" Díky za info, na netu byly články, že čistá voda dělá štíhlejší obličej, ale kdoví kdo to psal. Legi, díky za odkazy pročtu si to, je toho hodně. Ještě než to budu číst, takže s tím obličejem teda nepůjde nic udělat? Vždycky v něm přiberu i když budu jíst kvalitní potraviny a cvičit? Trochu v té větě vidím dvojsmysl a nevím teď co si vybrat
Legi

Moderátor
# Zasláno: 26 Srp 2013 19:35

Ehm, opravdu? V obličeji můžeš přibrat jen tuk, takže to znamená, že když nebudeš tloustnout, nebudeš odulý v obličeji. Je to jasné?

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 26 Srp 2013 19:47

těhotenské bříško? To vypadá trošku jinak než pivní

liliana

Člen
# Zasláno: 26 Srp 2013 19:47

těhotenské bříško? To vypadá trošku jinak než pivní

jura1992

Člen
# Zasláno: 26 Srp 2013 19:53

No jasné, pivas to byl

Už je to jasné, díky
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0