Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Žádost o radu, přibírání
Autor Zpráva
eco

Člen
# Zasláno: 5 Srp 2013 21:24 - Změnil/a: eco

Zdravím,

rád bych požádal o radu co se mně samotného týče.

Je mi 19 let a měřím 178cm, váhou pouze 54kg. Nedá se říci že bych třeba jedl málo nebo nepravidelně, ale zkrátka mi nejde přibrat. Pravdou je, že jsem se pohybu vždycky spíše vyhýbal a nikdy pro sebe příliš nedělal.

Nevím jestli jsem úkaz, ale moje doktorka říkala, že něco jako jsem já ještě neviděla, neboť opravdu bez pohybu mi jak u doktora, tak při laboratořích ve škole naměřili jen 4,7% tuku. A to se vlastně nedá ani říct, že jím zdravě.

Rád bych začal doma posilovat (protože posilovna vzhledem k mému bydlišti v největším zapadákově jižních čech nepřipadá v úvahu). Jsem ochotný nakoupit nějaké základní vybavení, o kterém bych se také rád pobavil (například - i když to možná zní blbě - vůbec netuším jak těžké jednoručky, kdyby na ně došlo, koupit a podobně). Nebojím se, že nějaký trénink na internetu najdu, spíše bych rád poradil s vybavením a jídlem, protože se mi zdá, že můj metabolismus zpracuje všechno naprosto stejně a nepřihodí mi ani gram k váze navíc.

Díky za odpověď!
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Srp 2013 18:43

Je to tady dost častý dotaz. Celkově vzato bývá nejčastěji problém v příliš rychlém metabolismu a nedostatku kvalitních živin. To, že jíš hodně, ještě nic neznamená. Přečti si....

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=7959

Je důležité si doma prosadit kvalitní potraviny, i když chápu, že je to někdy dost problém. Snaž se jíst méně často, zato více. Velkým pomocníkem je gainer. Příjem rychlých cukrů je pro ektomorfy zásadní. Viz...

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=7382

42let @ 195cm @ 125kg
dobespavel

Člen
# Zasláno: 11 Srp 2013 22:28

Ty musíš přikládat obraovský význam sacharidům ve stravě, budeš jich potřebovat opravdu hodně, zaměř se převážně na ty komplexní (vločky, rýže, celozrnné produkty, brambory....) a jak říká Legi, nevyhýbej se ani rychlým cukrům
Rady typu: "Dej si bůček, jsi bídný" raději ignoruj

22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0