Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Prosím o radu - tělo se svaly , lze vytvarovat doma?
Autor Zpráva
Rybicka18

Člen
# Zasláno: 1 Srp 2013 15:10

Zdravím.
Chtěla bych poprosit o radu,pomoc.
Je mi 18 let. Měřím 182 cm a vážím 60,4 kg.
Původně mi šlo primárně o zmizení celulitidy na hýždích a stehen. Cvičení mě začalo zajímat více než jsem očekávala. Postavově jsem vždy byla svalnatá,ale tím že jsem necvičila , svaly byly povadlé. A můj dotaz zní? Mohu pouze doma aniž bych navštívila posilovnu vytvarovat svalnaté tělo? Jak schodim něco málo , případně ty svaly nabrat? A zda mi můžete poradit nějaké umělé doplňky - ( pro povzbuzení nabraní svalů,proteiny aj. ) případně jaké potraviny jíst a naopak , které ne. DĚKUJI !

Rybička
Legi

Moderátor
# Zasláno: 1 Srp 2013 16:05

Ahoj Rybičko,

Mohu pouze doma aniž bych navštívila posilovnu vytvarovat svalnaté tělo?

Ano, cvičením s vlastní vahou těla, nicméně posilovna je pro začátek jednodušší a jestli jsi zvyklá plavat v hejnu, bude Tě to i víc bavit.

A zda mi můžete poradit nějaké umělé doplňky - ( pro povzbuzení nabraní svalů,proteiny aj. ) případně jaké potraviny jíst a naopak , které ne.

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=7959

Přeji hodně vody a úspěchů!

42let @ 195cm @ 125kg
Rybicka18

Člen
# Zasláno: 1 Srp 2013 17:38

Děkuji Legi za velice rychlou a konstruktivní odpověd'. Do posilovny jsem chodila zhruba rok , ale teď nemohu z osobních důvodu to není možné. Pokud cvičim taková to videa viz.odkaz každy den od pondělí do pátku a k tomu jeste cca 35 minut denne běham myslíš , ze to stačí? Připadne nemůžeš mi sem hodit nejaky konkretni doplňky ( 2-3 ) na tu stravu. Děkuju !!
http://m.youtube.com/watch?v=e1cnxmVAggE <- takto cvičim a doufám , ze se dopracuji do teto postavy...

Rybička
Legi

Moderátor
# Zasláno: 1 Srp 2013 18:35

Konkrétní značky? To dělám velmi nerad. V tom článku je popsané, co je dobré suplementovat a proč.

Ten trénink je ok.

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0