Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Pomoc Začátečníkovi
Autor Zpráva
Jarray

Člen
# Zasláno: 30 Čvc 2013 08:39

Ahoj, chtěl bych začít s takovým menším posilováním doma. Proto se chci zeptat na několik otázek .

1) Když bych začal s cvičením tím že bych si dal každý den např. 100 kliků, tak muzu udelat treba 20 rano, 20 dopoledne, 20 v poledne, 20 odpoledne a 20 večer? nebo je mam dělat ve stejný časový úsek, aby potom měli svaly do druhého dne odpočinek??
2) Je mi 15 a mam doma jednu čínku která váží 4,5 kg. Má to cenu s ní posilovat, nebo je moc lehká?
3) Jaký byste mi doporučili cviky na břišní svaly?? (bez nějakých strojů, když nechodim do posilovny)

Děkuju za případné rady, ahoj
tadeafc

Člen
# Zasláno: 30 Čvc 2013 08:59

Proč takhle?
Dej si třeba 4x10 ale více typů kliků.
Např: Nohy ve výšce (na posteli),Ruky ve výšce (opět se lze zapřít o postel,židli...),Spider-man kliky,Ruce pod hrudníkem,Ruce na blízko/široko.Je toho strašná spousta,a dá se u toho dost zapotit.

2)Jediný cvik co mě s tak lehkou činkou napadá,je cvičení tricepsu.
Si předkloněný,a rukou zvedáš činku do narovnané polohy (musí být podél těla)...víc popsat to neumím.

3)Nejlepší je se mrknout na YT,napsát ABS,6-pack a dívat se na cviky,které se ti líbí a pujdou ti ;)
Levandule

Člen
# Zasláno: 30 Čvc 2013 09:29

Zcela upřímně:

1) Ty chceš řešit odpočinek svalů po 100 klicích rozdělených do 5x20? :=)
2) Prakticky to nemá význam. Když už tak jsou mnohem lepší kliky.
3)Klasika leh-sed? :=)
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0