Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Prosím o radu
Autor Zprva
Saban

len
# Zaslno: 27 Dub 2013 09:50


Zdravim,

asi před 8 lety jsem sportoval a měl poměrně normální postavu, potom jsem dost nabral a trpěl lehkou nadváhou, za posledních cca 11 měsíců jsem zhubnul cca 13kg z 80kg na 67kg a to hlavně fyzickou námahou v zaměstnání, před 3 týdny jsem začal cvičit P90X Lean a sníľil váhu na 63-64. Nyní 164cm 63-64kg. Začal jsem trpět dost úbytkem energie a kamarád mi poradil koupit tohle Penco AA pro doplnění energie po treninku. Doplněk mi příjde ted v pondělí, takľe vyzkouąeno nemam ale v tuhle chvíly mi příjde, ľe sílu spíą ztrácím neľ nabírám, proto prosím o nějakou tu radua a i přesto ľe jsem dříve sportoval nikdy jsem nedodrľoval ľádnou vyľivu ani nic podobného, tak prosím, pokud to co tady napíąu je uplně ąpatně, tak mě tady neukamenujte díky.

Chtěl bych trochu prokonzultovat jak co moľná nejefektivněji dosáhnout cíle a pokud moľno se neodrovnat :D

Cíl: Jako asi kaľdý kdo trpěl trochou nadváhy bych chtěl hlavně zpevnit postavu a to hlavně v oblasti břicha (stále mam tuk ve spodní části břicha)
a nabrat potřebnou energii pro lepąí bytí

Takľe můj den:

Snídaně cca 8:00 celozrnné větąinou ľitné pečivo se sírem nebo jogurtem a čaj (voda)

Svačina cca 11:00 nějaké ovoce (jablko, banán atd.)+ začátek práce

Oběd cca 15:00 větąinou rýľe (těstoviny) s kuřecím (hovězím)

cca 18:00 - 18:30 konec práce a v tomto čase i večeře často dost podobná obědu ale v tekuté formě (polévka)

cca 19:30 - 20:00 začátek cvičení v trvání 1 - 1,5hod podle cvičebního plánu a to 6/7 dnů v týdnu

spánek okolo půlnoci

Zajímalo by mě jestli je to co dělám dostačující popřípadě co zlepąit ve stravě popř. nějaký ten daląí doplněk a v jakém čase.

Předem díky za jakoukoliv radu
Legi

Modertor
# Zaslno: 28 Dub 2013 07:21


Ten gainer stojí za starou belu, obsahuje koenzym Q10, coľ je pro silové sportovce kontraproduktivní. Dále mám pocit, ľe Tvůj jídelníček vypotili dietáři někde na nějaké klinice ve ©výcarsku, kde trápí obézní pacienty hladem. Zkus si to spočítat, kolik máą příjem jednotlivých ľivin. Měl bys papat min. 1,6g bílkovin, 4g sacharidů a 1g tuků, vąe na 1kg Tvé váhy. Tuk z břicha jde jako poslední a lze se ho zbavit jedině tak, ľe budeą striktně dodrľovat ľivotosprávu a zvýąíą frekvenci efektivní aerobní činnosti.


48let @ 195cm @ 135kg
Saban

len
# Zaslno: 28 Dub 2013 12:03


Hladem určitě netrpim, tak hekhle mi to vcelku vyhovuje, protoľe se můľu potom dál pohybovat. v tuhle chvíly nepotřebuju nabírat svaly ale jde mi spíą o to abych o ty co mam, nepřiąel a nebyl za 2 měsíče jak chrastítko cvičím lean verzi P90X, takľe je to spíą aerobní cvičení (kardio, joga apod.)
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 01:57


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 01:58


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Lis 2021 01:59


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 17:42


Orig268.3BettBettDaniBonaHansGees
WillDesmRobeRichAtlaprogSameFait
ThomTescCaroCremZoneJoseXVIIMich
TescAmalAlisEltoSchiNailLadyJori
EdgaReflFeelXXXLPujmNighAndrClon
NiveVIIIMackTescPatrChetGarnFuta
IntePureAnheSalvRomaSonagradPrad
AntoMariBookCircHenrQuikMurrGust
PoulXVIIPetePlotCotoPushWindChar
AlamFallELEGMacbRondRoxyRealASAS
ZoneVashintrJuliVIIIZoneXVIIPaul
EricAlan
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 17:43


SwarOLAPSwarZoneRusiZonediamAlbe
LAPIZoneHereZoneLouiZoneZoneNavi
DaviMabrZoneZoneZoneZoneColdZone
ZoneAcquBronMeyeCMOSSamsBoscBosc
antiCataHellGottSpondesiPolaSand
pokeParkSonyARAGKenwXboxUntikbps
KarmSambBeadGrayBlanSmobPuzzCano
WindwwwrTremRoweBoscDaliBritorga
PetePhilHaroTherBlinXVIIKeviJewe
GraeThomRevoSoviBriaFyodHeinSter
ScenMiryLeonMalcDancBriaColiMobi
NASARadi
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 17:44


BlacTwenENVYRelainteProdFMEAErne
FiveLimpMillWindPoweISBNAngeLogi
AnnaMoneCALSLuxoLynnJaneJackJohn
KateCMOSCMOSCMOSCokiReadGunsElli
SuitScanJonewwwdReneRenoSusaMehr
tuchkasStuaDang
wulfur

len
# Zaslno: 16 vc 2023 15:36


This294.8BettBettKallAdobXVIINeveIntrWillRobePariDeko
BrucmailPariRadcSorrCeruWallZoneSimmVictSupeEXPEDown
CartWereBeauHardBarbPaulHermIntrFeliRobeJohnFusiAlan
CurtPalmXVIIDiadCitiFlaxArthGrahBlueschoJewePushXVII
IncrAdioKoffblacMusiGUESJeweAdioGirlRobeVerahoneXVII
NikiAleiVoguCotoOmsaWindMarcWindAdioXVIISelaRondVent
PlaySwarZoneSelaZoneArisBriaZoneXVIIGoulHansCircZone
RenaCasuZoneAlexZoneZoneGaildiamSweeLinzZoneZoneZone
ZoneWolfJeweArthdiamZoneZoneZoneBettZoneMassJacq
wulfur

len
# Zaslno: 12 j 2023 15:16


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
wulfur

len
# Zaslno: 9 Led 2024 08:34


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist