Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zatenci / Vyle (tm podviva) -> osobn trenr?
Autor Zprva
JanJanJan

len
# Zaslno: 26 Led 2013 01:53

Dobry den,
je mi 23 let. Me parametry jsou sokujici: vyska 171cm, vaha 50kg. Podotykam, ze se nejedna o modelku, ale o "muzske" rozmery. Tyto "prirozene" parametry si jiz drzim cca 7 let. Vse pricitam predevsim genum a povaze meho metabolismu. Citim se velice slaby, se spatnou imunitou, bez sebeduvery. Situaci jsem se snazil v minulosti resit potravinovymi doplnky a volbou zdravejsiho jidla. Toto mi prineslo cca 2kg.
Domnivam se jiz delsi dobu, ze bez pravidelneho cviceni nemohu docilit nejake rozpoznatelne zmeny. Jelikoz studuji IT, vzdy najdu neco lepsiho nez prostor na cviceni. Nemel jsem zatim dostatek sebeduvery ani nekam napsat, nebo dokonce zkusit navstivit posilovnu. Ostatne s pocitem, kdyz vite, ze na tom moc lidi ani hur nebude, vas to ani nemuze bavit.
Domnivam se, ze bez profesionalniho osobniho dohledu (trenera), velke driny a velkych zmen nemam moc sanci. Otazka penez by hrala vedlejsi roli. Prozatim vubec nevim kam se obratit, pripadne kde mohu takovou osobu vubec hledat.
Dekuji za jakoukoliv radu
Jan
Legi

Modertor
# Zaslno: 26 Led 2013 08:39

Velmi rd Ti pomohu. Nejdve ze veho si ale zabhni k doktorovi na kontrolu - ttn lzy, ili endokrinnho systmu a ptee. Bez toho Ti vele radm se do nieho nepoutt. Tm nechci ct, e Ti nco schz, ale pi Tvm povoln a vze je to bohuel velmi pravdpodobn a je dobr mti jistotu. Nevhodnm cvienm si me velmi ublit. A bude mt vsledky, dej vdt a nco s tm udlme.

42let @ 195cm @ 125kg
JanJanJan

len
# Zaslno: 27 Led 2013 16:06

Poruchu ttn lzy bych neml mt. Alespo doktoi na nic ped pr lety nepili. Mm malou tlesnou vhu ji od malika. Podobn metabolismus ma strc z matiny strany, a tak ml pradd. Pokud ovem je teba potvrzen psemn, mohu se nechat znovu vyetit. Mimochodem pln bez pohybu nejsem. V dob vt ztee vykazuji +2kg. Mimo zimu jezdm na kole cca 3000km ron a v zimn obdob jsem cca 4x rone v Alpch. Ale nebude to stt tolik za e, kdy se jedn spe o nepravideln pohyb.
Legi

Modertor
# Zaslno: 27 Led 2013 16:54

Tady nejde o to dokazovat nco m, ale mt od doktora zelenou, e me zat cviit. Nerad nkomu radm trnink, nebo stravu, kdy mm podezen na njak problm. Jak jsem ji kal, netvrdm, e Ti nco je, ale je dobr mt jistotu, chpe?

42let @ 195cm @ 125kg
JanJanJan

len
# Zaslno: 3 no 2013 15:11

Myslm, e chapu lpe ne si mysl. Pro jistotu jsem se podrobil vyeten. O porue ttn lzy neme bt e. Podle vyeten krve bych ml bt naprosto zdrv.
maacher

len
# Zaslno: 3 no 2013 15:35

V tvm ppad bych navtvil posilovnu, obrtil se na kvalitnho trenra, kter ti udl prvotn diagnostiku, sestav ti jdelnek, trninkov pln a urit s tebou nco udl. Nemus se stydt, posilovna nen jen pro 100 kilov svalnat borce, chod tam vtina normlnch lid, take se nemus bt, e by se ti nkdo sml. Nicmn si myslm, e ty penze se v tvm ppad vyplat investovat.
Legi

Modertor
# Zaslno: 4 no 2013 08:41

To je tak jedno z monch een.

Jinak bych zaal zpevovnm stedu tla, obden. Metronomy, sklapovaky, zkracovaky, good mornings. Udlat si takov lehk trnink, tak na pl hodinky. Ped tm se samozejm rozcviit - klasick rozcvika. K tomu je vhodn pstovat njak rekrean sport. Za msc se opt ozvi.

42let @ 195cm @ 125kg
JanJanJan

len
# Zaslno: 7 no 2013 01:43

Jsem negramotny co se tyce oblasti posilovani. Potreboval bych presnou posloupnost cviku, ktere bych mel pri kazdem cviceni dodrzovat. Doposavad jsem se pokousel si sestavit serii cviku sam. Vzdy jsem se na to po nekolika dnech postupne vykaslal. Potrebuji tedy nejlepe na sebe dohled. Pokud bych vsak mel profesionalneji sestaveny cvicici plan, denne bych ho dodrzoval.

Posilovnu vnimam zatim jako predcasnou. Ostatne nevim vubec, kam bych se mel v Brne obratil. Nemam zadne vedomosti. Penize v mem pripade nehraji zadnou roli. Ovsem toho by mohlo byt snaze zneuzito.

Nejlepsi by pro me asi bylo rovnou spolupracovat s profesionalem. Mam dobrou vuli a vim, ze to bude bolet. Navic nejake vysledky z poctaku necekam.
maacher

len
# Zaslno: 7 no 2013 08:07 - Zmnil/a: maacher

Doma ty kila nepriberes a vetsinu liidi to prestane bavit. Nejde jen o posloupnost, jde predevsim o spravne provedeni daneho cviku a to nejlepsi co muzes udelat je trener.Ten by s tebou mel udelal vstupni pohovor, zjistit svalove disbalance atd. Brno je velke mesto, tAkze nebude problem kvalifikovaneho trenera najit.
Legi

Modertor
# Zaslno: 7 no 2013 08:12

Rozumm, jene pesto e jsem tak z Brna, pi mm vyten se nemohu nikomu vnovat individuln. S tm trenrem to nen vbec patn npad. Pokud nechce chodit do njak bouchrny, me si vybrat klub, kde se na takov jako Ty pmo specializuj. Teba tenhle.

http://www.vasklub.cz/c/kontakt/kontakt.htm

42let @ 195cm @ 125kg
JanJanJan

len
# Zaslno: 8 Led 2014 01:32

Ahoj,
tak jsem pl roku navtvoval po doporuen tento klub a zaal jsem se ctit trochu lepe. Sice jen +3kg, ale na to jak mlo asu jsem tomu dal - spch. Byl jsem s nimi velmi spokojen. Bohuel jsem se odsthoval. Chtl bych zase pokraovat. Njak podobn doporuen na fitness v Ostrav nebo Opav?
Dky za rady
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 23:08

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 23:09

инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 23:10

tuchkasинфоинфо
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Prv online: Host - 1
lenov - 1 [ vlaydimir ]
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0