Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Hubnutí - suplementy
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Xumii

Člen
# Zasláno: 19 Led 2013 00:22 - Změnil/a: Xumii

Jasný. Rozumim. Nemyslel jsem to tak, že je nějaký na rýsování a nějaký na objem. Jen jsem chtěl na "rýsování" (proto v uvozovkách), resp. jsem chtěl protein, který by se vztahoval k výše uvedenému problému. Tzn. na problém, který jsem rozebral s legim. Jedu rýsovací program, jídelníček i kruhový trénink. Jen jsem myslel, jelsti nějaký protein není vhodnější právě na rýsovací jídelníček než na objemový.

Btw děkuju tetsuo i legi
Xumii

Člen
# Zasláno: 9 Úno 2013 11:57

Ahoj mám opět jeden dotaz. Je vhodný pharma blend 6 po tréninku (trénink mám na mysli ten, co jsem probral s legim viz. výše) ? Co tak čtu po netu, tak jsem se dočetl, že právě tento protein, vzhledem k tomu, že je vícesložkový, tak není úplně vhodné po tréninku. A že bych měl přijmout spíše čistý syrovátkový protein. Je to pravda?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 9 Úno 2013 12:09 - Změnil/a: Legi

Není. Záleží na dávkování. Vycházej z toho, že syrovátkový protein se kompletně stráví do hodiny, plus mínus. A co dál? Z tohoto důvodu se do syrovátkového proteinu po tréninku přidává kasein apod., což není nejefektivnější, protože se kasein zase tráví příliš dlouho a vzniká tzv. bezbílkovinné okno. Řešením je právě příjem vícesložkového proteinu, který obsahuje více druhů bílkovin, které se vstřebávají postupně jedna složka za druhou, celých cca. 6 hodin. Takže je nutné dávkovat tento vícesložkový protein o něco více tak, aby rychlá syrovátková složka odpovídala dávce klasického syrovátkového proteinu. To zjistíš ve složení na etiketě. Odhadem se dá říct, že na 30g syrovátkového, bys měl dávkovat 50g vícesložkového. Je samozřejmě potom nutné zohlednit a upravit příjem bílkovin ze stravy.

42let @ 195cm @ 125kg
Xumii

Člen
# Zasláno: 9 Úno 2013 12:17

Aha, tak už tomu rozumím. Děkuju moc za odpovědi. Moc mi pomáháš/te. Děkuju
<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 5
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0