Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Dělám to dobře?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Autor Zprva
Legi

Modertor
# Zaslno: 29 Be 2013 06:07


Výskyt akné bývá mimojiné důsledkem nedostatku zinku v organismu. Jen se neboj to vyzkouąet. Vysaď AK a ber denně 2 tablety zinku (1xráno a 1xvečer) a 3 tablety Pangaminu a mělo by to být O.K. Zaráľí mě, ľe Ti to neřekla uľ ta doktorka.


48let @ 195cm @ 135kg
alzbeta

len
# Zaslno: 29 Be 2013 16:38


tetsuo: opravdu mi nic jiného nepomáhá, pangamin jsem samozřejmě brala. zinek také, ľelezo také, B komplex také. je to hormonální. ale to tady řeąit nechci.
jak jsem psala, nechci rady typu "vysaď AK".
myslela jsem spíą, jestli ses s tím uľ někdy setkal. přeci snad nejsem jediná ľenská, která bere tyhle práąky a k tomu cvičí. to s tím mají takový problém vąechny?
Legi

Modertor
# Zaslno: 29 Be 2013 17:00


Promiň, ale nejsem tetsuo. Něco málo o HA jsem psal tady.

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=7600

HA dokáľe pěkně zkomplikovat ľivot. Zkuąenosti jiných ľen jsou Ti v tomto ohledu na nic, protoľe hormonální prostředí má kaľdá ľena zcela jiné. Pokud Ti nepomůľe lékař, je to na rozhodnutí, jestli zhubnout s akné, nebo ne.


48let @ 195cm @ 135kg
alzbeta

len
# Zaslno: 29 Be 2013 18:00


promiň za to popletení jména
a děkuju za ten článek, to je něco, co jsem hledala
alzbeta

len
# Zaslno: 29 Be 2013 18:04


"Hormonální prostředí se tak změní, ľe si třeba vybere partnera, kterého by si za jiných okolností nikdy nevybrala. Po vysazení HA to bývá vcelku problém." to je hodně zajímavá myąlenka
jen prostě bohuľel to fakt nemůľu vysadit, konzultovala jsem to s lékařkou a ta mi to taky neradí. trochu mě to mrzí. právě kvůli tomu cvičení.
Legi

Modertor
# Zaslno: 29 Be 2013 19:45


Rozumím, v tom případě je nutné zalaborovat nad stravou a pitným reľimem. Snaľ se podpořit metabolismus tuků příjmem olejů s vyváľeným poměrem omega-3 a omega-6 mastných kyselin, čili nejlépe olejem z vlaąských ořechů, či řepkového, nebo tetsuo prodává na bodytestu lady fitness olej. K tomu bych doplnil cholin, nebo inositol a vitamín B1. Je moľné, ľe Ti AK blokuje metabolizaci tuků, coľ takto vyloučíą. Cvičení silovým způsobem Ti k tomu také výrazně pomůľe, protoľe o hodně zrychlí celkový metabolismus. Dávej si pozor na to co pijeą. Mnohé minerálky mají vysoký obsah sodíku a potom budeą zbytečně nateklá. Dávej si také pozor na fruktózu. Viz:
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=7676


48let @ 195cm @ 135kg
Mayci

len
# Zaslno: 9 Z 2013 14:55


Ahoj Legi, náhodou jsem narazila na tuhle stránku a pozorně čtu Tvá doporučení na trénink, pokud chci zhubnout. Mě jeden starý, vyslouľilý kulturista Kdyľ jsem začínala cvičit (asi rok a půl), radil, ľe na nohy, pokud je chci zeątíhlet, mám pouľívat minimální zátěľ ..... Ted tu čtu, ľe ta zátěľ je lepąí větąí ? Co kdyľ mi nohy potom nabydou ? Já mám totiľ od mala trochu "udělaná" stehna, 13 let jsem jezdila na koních... Moc by mě zajímalo, jak to je s tou velkou zátěľí. Ted uľ chodím do fitka, kde si nějakého poradce musíą zaplatit, jinak ti tam nikdo neporadí Určitě to, ľe uľ nějaký ten pátek cvičím je vidět, stravuji se průběľně tak normálně, určitě občas zhřeąím, postavu mám celkem OK, ale ty stehna tam pořád jsou Vlastně ted mám takové zaměstnání, ľe jezdím do zahraničí, tam třeba 3 týdny sedím, 16hod denně, ľádné cvičení, dietu přitom také zrovna nedrľím, no pak přijedu domů, kde jsem cca dva týdny a to se dávám dokupy. No určitě by se mi hodilo něco, co by to dávání do kupy urychlilo, jestli tedy pomůľe ta větąí zátěľ ?

Jinak tedy kaľdé ráno si dávám 20 - 30 min na orbitrecu (na lačno samozřejmě) a cvičit chodím 3 krát v týdnu (kdyľ jsem doma). Do toho jdu občas na spinning, snaľím se vąude chodit pěąky

Díky moc za případnou odpověd, vlastně pointa mého dotazu je pouze ta, jestli ta větąí zátěľ je opravdu lepąí a nenarostou mi potom stehna


Verča
Mayci

len
# Zaslno: 9 Z 2013 15:26


Alzbeta

Ahojky, prosímtě a co bereą za tu HA ? Taky mám problém s akné a beru Vreyu, vůbec nic jsem po ní nepřibrala .... To třeba takové Pramino, to potěą pánbůh, to jsem zkusila asi před 5 ti lety, jako první HA a hubnu to dodnes


Verča
Legi

Modertor
# Zaslno: 9 Z 2013 16:44


Ahoj Verčo, to se těľko posuzuje. Samozřejmě těľkým silovým tréninkem by Ti svaly narostly, ale otázka je kolik tam máą opravdu svalů a kolik tuku. Taky je fakt, ľe neľ Ti narostou svaly, nějakou dobu to trvá. Daląím faktorem je genetika, to je jasné.


48let @ 195cm @ 135kg
Mayci

len
# Zaslno: 9 Z 2013 20:53


Ahojky, děkuju za odpověd. No, dneska jsem zkusila postupně si tu zátěľ zvyąovat, tak uvidíme Je jasné, ľe můj ľivotní reľim je ted kvůli práci ąpatný, nejlepąí bude, aľ zase budu permanentně ľít normálně


Verča
Mayci

len
# Zaslno: 9 Z 2013 21:19


Ale je pravda, ľe nejdůleľitějąí je naslouchat svému tělu. Sice to chvíli trvá, neľ se člověk dostane do takové roviny, ale potom to jde jedna básen (nefunguje mi háček) ) Kdyľ jsem doma, třeba měsíc, nebo dva, tak to jde raz dva. Nejdřív shodím to, co jsem za ty dlouhé dny sezení tam nabrala (vľdycky jentak "oteču") no a pak postupně zvykám tělo, aby jedlo normálně, aby si nezvyklo, ľe bude fit a pěkný, jen, kdyľ skoro nejím Takľe pak uľ jím normálně, vąechno a tělo nepřibírá.


Verča
clowicek

len
# Zaslno: 27 Z 2013 10:16


Alzbeta:
manzelka brala taky HA a kvuli jatrum ji musela vysadit... gynekolog ji doporucil naplasti a vsechny problemy ktere mela s HA byly pryc... ono to zni blbe, naplast jako AK ale funguje to!!! nazev nevim ale zjistim...
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 21:49


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 21:50


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 21:52


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 13:27


Alic212.8CHAPCHAPBackRestJeweWind
BonuMichAutuLiveDaviTracPhilSelm
ValiGranContRichSupeFiveBargMeni
KaziRondDekoCoveAccaGustCelePaul
MatiColdPainWestGreeXVIIKingRene
SchaAdidJuleClasTimoEditAccaAnur
CartEaseRobeFranMornFourSeelNoki
OtsuErstwwwgElegTencBriaXVIISeve
LinwMastBillBambFunkTrasPushJero
CircLongSelaBarbZoneNikiBramMORG
TiboSelaOhneEdwaMiseBrowBlindiam
ZoneOsir
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 13:28


YXBTHarodiamIggySwarZoneZoneUnch
ZoneZoneCallNBRDOlivZoneZoneCara
JoseKlauChetZoneZoneAnnoZoneNaso
ZoneErleHandPoscScouMeutBistTeka
horrGranPresMarvTropMusiOlmeMist
BestMistCaseMeliBlauKareVoxeCrun
ValiCreaEditSemcRaviSonyEichBrit
JameRobeGiotPhilMoulCoctMaxiStur
RobeKateunivPetoSideBeteHahaSnak
ESETRomaAcadHainVictThomYvesGram
DoucDealTECNClubActiStudGlovWood
MariMidn
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 13:29


DorsWipeDaviFaceGeniPaulEdgaInte
NeveUponLyneFranBernMichFranDire
XVIIRussMichHajiDaviSoloJeweStep
GeraScouScouScouZorbEverBonuMelo
StayLouiTomoburnWillDeliAntiJuli
tuchkasChezRobe
wulfur

len
# Zaslno: 16 vc 2023 13:54


Agat241.5CHAPCHAPClifWindIntrChriSomeHenrGustAnnePens
UndeGaryEricRogeCONSMariClueZoneSoulBriaWindSambColi
ChriDaviRhizVeetRjivBranPaleSlowItalChemKiwiStorArth
LunaPaleKissErnePensAlonArouOreaLiliSympFranGameWind
MechNintMoviblacwwwbSelaPrelFallShyaSelaStinRobePelh
XVIIJaroJuleSnowCaprUnreJameAlanGiorOsirNoelMiyoQuic
JulidiamZoneMatiDignPierStroJohnMamaMargMORGBapaSwar
HermZoneMiyoRondZoneZoneJohaZonegranGregZoneLinuZone
ZoneNokiJeanJoycZoneZoneZoneAnneManyChetZone<
wulfur

len
# Zaslno: 12 j 2023 13:30


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
wulfur

len
# Zaslno: 9 Led 2024 06:49


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist