Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Posilovací plán
Autor Zpráva
Jackun

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2012 21:19

Dobrý den, je mi 17 let, 183 cm vysoký a váha 70 Kg (vysoký a štíhlý). Snažím se posilovat, ale více méně chaoticky a chtěl bych tedy přesně vědět, co a jak. Moje představa je taková, že chci posilovat doma s vlastní váhou, zesílit celé tělo a vyrýsovat svaly na rukách, břichu a nohy, k dispozici mám dvě jednoručky (závaží 4*2 Kg, 4*5Kg plus tyčka po 1 kg) a dvouručku (18 Kg). Cvičit bych chtěl 3krát týdně spíše ve večerních hodinách, díky brzkému stávání, avšak jednou týdně bych si udělat čas mohl. Chtěl bych se tedy dozvědět, jaké cviky mi doporučujete, po kolika, v jakem opakování, a chtěl bych se vyvarovat různým proteinovým nápojů atd,.. ale nebráním se vyzkoušet.
stichy

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2012 23:39

http://www.body-test.cz/seznam-clanku-trenink
pokud nechces vymyslet zadny slozity trenink tak si nejak rozdel partie aby si kazdou procvicoval tak 1-2 x tydne a pokazde tak 1-2 cviky na ni

nevidim duvod vyhybat se proteinum to je jak vyhybat se vejcum nebo steaku
hlavne nezapominej cvicit nohy zada atd. pokud chces zhubnout tak po treninku 20-30 minut aerobni cviceni
pokud rysovat mensi zavazi vice opakovani

cviky muzes cvicit 3-5 opakovani v 5-8 seriich nebo 3x12 4x8 moznosti je spousta tohle je takovy zaklad na ty dulezity partie to klidne odjed 5x5

mohl bych sem napsat jeste stranku a stejne bych toho hodne vynechal takze si myslim ze najit si tu na foru nebo na googlu info neni takovy problem zvladnul jsem to ja i ostatni
hodne zdaru a chuti do posilovani
Jackun

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2012 16:26

ok. děkuji, neco vymyslim
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0