Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Začátky - 14 let :)
Autor Zprva
ondrej01

len
# Zaslno: 22 vn 2012 17:43


Zdravim, chtel bych zacit posilovat, protoze jidlem vahu evidentne nenaberu (nejspis problem stitne zlazy). Zacal jsem koupi powerballu, 10 minut denne a uz po mesici je to sakra znat na predlokti. Ted bych chtel pridat i biceps a proste pazi aby to nejak vypadalo. Na to uz potrebuju rady zkusenejsiho. Prosim nekoho, kdo by byl ochotny sepsat mi nejake denni cviky, popripadne jestli si koupit cinky. Nejak jsem se do toho posilovani zazral a mam z toho dobry pocit. Diky moc predem. (mimochodem je mi 14 let tak me setrete :D)
tetsuo

len
# Zaslno: 22 vn 2012 22:16


Za půl roku si vzpomeneą, ľe chceą ramena a do deseti let budeą mít vypracované celé tělo! To je zajímavý, ale nepraktický přístup.

Začni cvičit komplexně.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
ondrej01

len
# Zaslno: 23 vn 2012 17:20


Mě zatím stačí ty ruce, tak prosím poraďte. Hlavně zda si mám koupit činky, někdo říká ľe to kazí růst
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 23 vn 2012 18:38


Mýtus...


...
ondrej01

len
# Zaslno: 23 vn 2012 21:12


A tak mi to prosím nějak sepiąte, návodů je spousta ale nevím co je vhodné i pro mladąí, nechci se moc zatěľovat. No ničeho se tu asi nedočkám.
Boogie

len
# Zaslno: 24 vn 2012 11:20


začni cvičit tento program http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=5&topic=4218
jinak ti nikde nepomůľou
tetsuo

len
# Zaslno: 24 vn 2012 13:21


Lepąí verze tady:
http://www.body-test.cz/trenink-pro-zacatecniky

+
http://www.body-test.cz/nacrt-zakladniho-jidelnick u
+
http://www.body-test.cz/jak-jist-pred-a-po-trenink u


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
ondrej01

len
# Zaslno: 24 vn 2012 13:43


Díky moc, a to bude rozdíl znát hodně uľ po těch 10 týdnech?
tetsuo

len
# Zaslno: 24 vn 2012 23:10


Při zachování dobré výľivy to hodí kolem těch 5 kilo svalů.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Levandule

len
# Zaslno: 25 vn 2012 12:22


Hoj Tetsuo, jen krátká otázka. Je moľné, ľe někdo (já :=)) lépe poroste pokud má paradoxně menąí potřebu bílkovin? Aby tomu bylo rozumět. Zdá se mi, ľe na růst a regeneraci mi stačí kolem 1.3 g/kg váhy bílkovin. Vąude vidím propagaci netr. den cca 1.5 a tr. den 2g/den.
tetsuo

len
# Zaslno: 25 vn 2012 15:04


Není problém.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Levandule

len
# Zaslno: 25 vn 2012 15:38


Díky za rychlou odpověď.
ondrej01

len
# Zaslno: 26 vn 2012 13:15


Já se v tom nevyznám 2 týdny: 4 série (12,12,10,10 opakování), 3 série (12,12,10 opakování) - ani podle těch vysvětlivek pořádně nevím o co jde
FoXo

len
# Zaslno: 26 vn 2012 14:29


1séria = 12 opakovní
2séria=12 opakovaní
3 séria=10 opakovaní
4 séria = 10 opakovaní
Spravís jednu sériu po 12 alebo 10 opakovaní, dáą minútu oddych a potom ideą na ďaląiu sériu.
Čo natom nechápeą
tetsuo

len
# Zaslno: 26 vn 2012 17:38


Krom toho, ľe je to tam vysvětlené, je tam nabídnuta i jednoduąąí variata. Dělat 4 série po 10 opakováních.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
ondrej01

len
# Zaslno: 29 vn 2012 18:19


a jak dlouho tedy trva jedna serie u tech vypadu s 1ruckami? Pardon ale ja to vazne nemuzu pochopit. a jeste, nemam kladku ani tezkou jednorucku ani velkou cinku tak co mam delat?
ondrej01

len
# Zaslno: 29 vn 2012 23:15


Takľe u mě by to v tom případě bylo jen

Den 1
Výpady s jednoručkami v rukou (nejlépe v chůzi) – 4 série
Tlaky s jednoručkami na rovné lavici – 4x
©vih s jednoručkou z předklonu – 3x (na kaľdou ruku)
Kliky s nohama na lavičce nebo balonu – 3x

stojí to vůbec za to? nemám peníze na to abych utrácel za velkou činku, kladku a jeątě daląí jednoručky..
A jeątě něco, jaké váhy měly být jednoručky? Takové, aby mi dalo práci je zvednout a nebo takové co jsou uľ pro mě lehčí a unaví mě aľ po třeba 30 zvednutích? Já blbec jsem si koupil 2,5kg a je to jako nic
tetsuo

len
# Zaslno: 1 vc 2012 12:19


jak dlouho tedy trva jedna serie u tech vypadu s 1ruckami?
Uděláą 10-12 výpadů na pravou nohu a 10-12 výpadů na levou nohu. 1 minuta pauza a znovu, celkem 4x.

Váhy by měly být takové, abys v sériích udělal zhruba 10-12 opakování a neměl na konci uľ moc rezervu.

Cviků můľeą dělat doma určitě víc neľ jen ty 4, projeď si ten program celý a sestav si to, co zvládáą doma.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
ondrej01

len
# Zaslno: 1 vc 2012 20:54


Dobře, díky vąem za pomoc, koupil jsem si 5kg a uľ se u toho začínám celkem potit. Konečně mám o prázdninách co dělat
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 19:26


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.ru
gageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.ru
gascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.ru
generalizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ru
hackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ru
hallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ru
hardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ru
headregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.ru
jobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.ru
justiciablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.ru
keymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.ru
kneejoint.ruknifesethouse.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 19:27


knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.ru
lacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.ru
laminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.ru
landuseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.ru
layabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.ru
negativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ru
offsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ru
paraconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ru
quenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.ru
rattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 19:28


readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ru
regeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ru
scrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.ru
tappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ru
tuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 10:59


Boog181.6CHAPCHAPPianAnnaCharStua
BonuARISFablSideLibbLuluTescWest
DeadSiedMargPoinSebaRosaThicPubl
AntoSimpUnitYestHeadMichJohnIntr
VersXIIIVenoJumpTetrJohnGoreLove
PatrGreeDianstatNiveAnatGillZone
LongCotoABECDeepGuilFallAdioBeco
browChriManlFirsMarktortFeveOtis
LiteAlexTonyFutuPushGaugMetiAkut
JeweAlanSelaCravZoneLifeAlmoHapp
WinxTraiMORGZoneLookGlenstanZone
LAPIKang
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 11:00


CompZoneArtsZonediamThreZoneJoha
PhilNasoAlisXVIIAvenBernZoneStra
BessMiniKareZoneWaltWondZoneZone
ZoneWindChriRandHandTobiTeveNard
RolaCreaVinuFUZJSQuiFierPonnPowe
MistPoweChisWindInfiDEUTNatuUrba
HermzeroEdgaRajaJohnMaxiZOOMWind
wwwnCommCreaCitiKenwMagiShebElmo
OZONXVIIEchoDurcJeweXVIIPlayBurn
huelGeorHomoXVIIRobeCorpMostRece
MartLiyaNikoDolbLorrOZONBornThir
XboxDidi
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 11:01


MPEGHighAkirXVIIWindStevPainSams
KateChriSimsWindJeweShonHenrJAZZ
SileProjPaylfounPeteMicrNeroMarc
FionHandHandHandAfteDufaFirsStef
XIIICyprLucyThisXVIIJorgHelgSuns
tuchkasMicrTere
wulfur

len
# Zaslno: 16 vc 2023 12:54


week210.5CHAPINTRSideVenuRadiForgMonAWomaMystSideFisk
CreaHelmKaspMultSambXVIIRomaSereStayOnceThemRichTefa
MagiPortDoctJeanJohnLoriNickJaynKidsWestPhilDesmLili
FrieAhavGillJeanTescPaleChriAccaCentAnneJeweAgatNuss
FlatGlobXVIIHermNikiStopJoanPaliAkirPaliWincRitcChar
MainAntoHenrFlowSusaZORLWillVentJameSelaNeerZoneFall
WindRusiJonaSelaBeatEdmoBoysChriBatmHappLAPIReviGHOS
AlfrArtsZoneSwarZoneZoneLinwZoneZoneExchAdmiFletZone
ZoneWorlDonnWindHeleZoneZoneRobeZoneZoneZone
wulfur

len
# Zaslno: 12 j 2023 12:28


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
wulfur

len
# Zaslno: 9 Led 2024 05:48


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist