Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Problém s dýcháním
Autor Zpráva
Ogar

Člen
# Zasláno: 1 Dub 2012 23:01

Zdravím všechny mám takový dotaz už asi přes měsíc cvičím podle tohoto trénikového plánu http://www.body-test.cz/trenink-pro-zacatecniky
a ještě do toho sudé tedy volné dny chodím běhat 5km rychlejším tempem celý 3 týdny byli všechno v pohodě při běhání začal jsem přidávat větší rychlost a ted další týden jsem to nemohl vůbec uběhnou nohy jsem měl pohodě ale nemohl jsem to udýchat a vždycky jsem takový zahlený nevíte někdo čím by to mohlo být?????Beru kolostrum a kloubní vyživu nic jiného.
Laney

Člen
# Zasláno: 1 Dub 2012 23:23

A jak víš že dýcháš správně ?

Jak dýcháš ?
Ogar

Člen
# Zasláno: 2 Dub 2012 17:50

No to právě moc při běhání neřeším tedy to nevnímám při cvičení při kontrakci výdech a pak nádech to si hlídám
RIX523

Člen
# Zasláno: 2 Dub 2012 20:32

Když běháš,dech je sakra důležitý.Přizpůsobit tempu,nejlépe na jeden nádech 2 až 3 výdechy.Zpočátku zkus 2,tak nás toi učili v atletice,a funguje to geniálně.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0